Skocz do zawartości


Zdjęcie

Suplementy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Pakier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Suplementy
Mam ważne pytanko, dzisiaj zakupiłem z kolegą kreatyne.
Olimp MC 300kaps.
Sprzedawca powiedział, że kreatyna w tabletkach jest lepsza od proszku bo wiecej trafia do organizmu a z tego co mi większość "znawców" opowiada to proszek jest lepszy bo lepiej się wchłania.
Sam nie znam sie niech ktoś sie wypowie.
I druga sprawa rozpisał mu zeby przez 4 dni brał 4 razy po 4 tablety: rano, przed teningiem, po treningu i w przerwie między obiadem a kolacją.
Przez reszte dni ma brać 2 razy po 4 tablety i tu pytanie kiedy? rano i po treningu? Help :niepewny:
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy
:D:D:D:D:D::D hmmm.. troszke dziwny ten sprzedawca;] oczywiste jest ze w proszku sie lepiej wchlania lae obecie juz nie ma takiej roznicy jak kiedys... a jesli chodzi o rozpiske to troszke dziwnie Ci rozpisal... z tego co sie orientuje to ta kreta ma 1250mg kreatynki w kaps takze powinienes brac rano na pusty bebech 4 kaps i wieczorem lub po treningu tez 4 caps i napewno bedzie dobrze;] on Coi rozpisal faze nasycania a przy obecnych nowoczesnych kretach jest ona zbedna bo i tak ja wysikasz i tak;] no ale twoj wybor i zyccze udanych przyrostow :hyhy:
  • 0
Moja malutka:)

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy
Jak kolega wyżej :-)
Ta kreatyna ma 1250mg w jednej kapsułce - a dawka dzienna powinna wynosić 10gram = 10000mg (czyli 8kaps) w dni treningowe, a w dni wolne 4 kapsy - 5gram = 5000mg :-)
Bierz w dwóch porcjach w dzień treningowy - rano po przebudzeniu i przed treningiem (albo po treningu) większej różnicy to chyba nie ma.
Ja brałem przed treningiem i przed snem.
W dzień wolny w okolicy godziny w której miałbyś trening.
To tyle, reszte masz w FAQ o kreatynie.

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024