Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chcę się lekko zwiększyć...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Chcę się lekko zwiększyć...
Witam wszystkich ! :padam:

Zakładając konto na tym forum liczę na pomoc w mojej sprawie.

Otóż jak 'wyglądam' możecie sprawdzić w „profilu” Wszystko jest Ok. ćwiczę od przeszło 3-4 lat z tym że początkowo były to sporadyczne treningi i raczej Tylko Klatka_biceps_triceps_brzuch_barki itp (nic bardziej prostszego)
;)
Mój problem tkwi w tym że robiłem dużo POMPEK przez które strasznie wychudły mi ręce ,niby w bicepsie coś tam mam ,ale to nie to samo co chcę osiągnąć! Chcę również sumiennie poszerzyć Barki ramiona kalte >> wiadomo . Korzystałem z planów dietetycznych opisanym na forum ,jednak po stosowaniu przez 3 tygodnie efekty są co najmniej niewidoczne (wiem wiem trzeba to stosowac dłużej ,ale mi si eto już znudziło) Nie chcę zadzierać jak na razie z płynnymi sterydami sterydami które się przyjmuje w postaci zastrzyków. Chciałbym spróbować „Metę” proszę mi tutaj nie pisać o ludziach typu „sezonowcy” itp. Bo z takimi mam do czynienia u siebie „na podwórku” I JEST TO RZECZYWIŚCIE PRZYKRA SPRAWA …

Nie liczę na jakieś bardzo widoczne efekty w postaci nie wiadomo jakiego zwiększenia siły bo wiem że po metce raczej na wiele nie ma co liczyć.Choć mam nadzieje że i tał "ładnie mi pójdzie" Chodzi mi głównie o lekkie przytycie ,ale nie w brzuchu i na twarzy tylko wlasnie ręce ,barki !!

Obecnie kończę cykl na NITROBOLONIE (około 10dni do końca) W swojej karierze brałem min: Kreatynę (chyba z 3 paczki) HMB MASSxxl DibencozideMAGNUM Nitrobolon i Taurynę(oraz pare innych produktów typu transportery i witaminy OLIMPU)

Jak już wcześniej pisałem chodzi mi głównie o metkę … jaką najlepiej (preferował bym Polską ,ale wolę się Was poradzić)

Napiszcie proszę mniej więcej czy to dobry pomysł ,jak ją brać i jak odblokować się potem oraz jak zabezpieczyc przed ewentualnymi skutkami ubocznymi . (chociaż na ten temat już dość czytałem)

Proszę o poważne potraktowanie tematu, z góry dziękuje !! :padam:
;) ;) ;)
  • 0

Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę się lekko zwiększyć...
kup X-panda połącz go z monochydratem lub nitro i gainerem a lepiej
na tym wyjdziesz.
Kuracja 10dni nitrobolanem to nie kuracja.
Metanabol sobie odpuść..
pozdro :rotfl:
  • 0
GKS KATOWICE ANABOL BOYS 1964

kalbar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę się lekko zwiększyć...
Ampuł on napisał że zostało mu 10 dni do konca,a nie że cykl trwał 10 dni...
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę się lekko zwiększyć...
big_proof czytajac co napisales to widze ze juz chyba sie prawie zdecydowales :) sila tez powinna Ci pojsc jakies 10kg. obecnie godne polecenia sa wiadomo polska i ruska scanbech takie jest przynajmniej moje zdanie. wystarczy jak bedziesz bral 15mg dziennie w odstepach 4h po posilkach z 1tab sylimarolu. dieta wysokobialkowa. mozesz sobie dokupic jezeli masz problemy z cisnieniem czosnek lub cynk na syfy bo retencja wody przy dawce 15mg nie bedzie zauwazalna. na odblok wystarczy 1 paczka clomidu. odblok robisz 12h po ostatniej tabletce metki 1 dnia 200mg pozniej do konca opakowania po 50mg do odbloku mozesz zakupic sobie kreatynke i brac z pierwszym dniem na zminimalizowanie spadkow. wiecej info o metce w moim artykule "w obronie metki" http://www.fabrykasi... ... onie metki
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę się lekko zwiększyć...
Ok dzięki!! JAkby ktoś jeszcze mial cos do napisania bede wdzieczny!!
  • 0

big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę się lekko zwiększyć...
Joks ,czytalem Twoj post o Metce!! Dobrze zrobiles !! SEZONOWCY SEZONOWCY i ciagle w kolko te same gadanie ... metka zła odpuść metke ;-/ 10kg po 100 metki ?? czy o jaka dawke Ci chodizlo?
  • 0

Zed1418048762
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę się lekko zwiększyć...
duze ciezary na barki i plecy i pojda w gore. Pamietaj o podstawach powiem Ci szczerze, ze wyciagi mozesz sobie odpuscic ew. tylko na dopompowanie.Skup sie na podciaganiu na drazku samemu bez pomocy partnera, jak najszerzej rece potem doloz obciazenie. Martwy ciag, wioslowanie jak najszerzej. Wyciskanie na barki jak najszerzej :)
  • 0
Mogę!! przedawkować życie, co prowadzi do śmierci
Mogę !!skończyć samotnie, choć się będę bardzo starał idąc szczęśliwy wpaść pod koła Jaguara !!

big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę się lekko zwiększyć...
DZięki ZED na pewno skorzystam !! :) :)
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę się lekko zwiększyć...
" Korzystałem z planów dietetycznych opisanym na forum ,jednak po stosowaniu przez 3 tygodnie efekty są co najmniej niewidoczne (wiem wiem trzeba to stosowac dłużej ,ale mi si eto już znudziło)"

big proof jestes bardzo odbrym przykladem sezonowca, ktory nie stosuje diety no bo mu sie nie chce ale chetnie by przypakowal w bani i klacie. bo plecy i nogi sa mu niepotrzebne na plazy :kwasny:

diety sie nie chce stosowac lol co za czlowiek


" bo wiem że po metce raczej na wiele nie ma co liczyć."

no kurwa co za lol nie moge. to jesli ty wiesz ze na mecie nie ma co na wiele liczyc to znaczy ze gowno wiesz.

i ty prosisz nas o powazne traktowanie tematu jak sam jestes niepowazny. koksy to nie cukierki ze łykniesz se zeby na wakacje dobrze wygladac.

do joks'a
retencja moze spokojnie wystapic i przy 15mg - zalezy od diety predyspozycji. niektorych po takiej ilosci łapia gino ( no moze nie zaraz wentylki od stara ale suty swedzą)
  • 0
Anglia

big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę się lekko zwiększyć...
Ja juz nei ingeruje kim ty jetses WojtekX gdzie co 2 twoje słowo to "LOL" ... na prawde bardzo inteligentne. Sezonowcem nie jestem ,a diety mi sie juz nie chce tej stosowac bo efekty sa kiepskie po niej . Opisałem mój problem sezonowcem nie jestem ...ale co ty o tym mozesz wiedziec za takiu sugestje podziekuje !! :wstyd:
  • 0

big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę się lekko zwiększyć...
Co do nog plecow itp. cwicze ,jak juz pisalem przez poppki wychudly mi rece i trudniej sie teraz miesnia buduje jak nie ma masy praktycznie ... Proponuje ci wojtex czy jak sie tam zwiesz bardziej ze zrozumieniem czytac tekst bo widze ze nawet z tym masz problemy!!
  • 0

big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę się lekko zwiększyć...
A i jeszcze jedno nie pisalem ze nie ma co liczyc na jakiekolwiek przyrosty tylko an cos wiekszego! Jesli myslisz ze po 100 mety bedziesz niewiadomo kim to znaczy ze ty gowno wiesz!! Zreszta :wstyd: :wstyd: :wstyd: i tyle :wstyd: :wstyd:
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę się lekko zwiększyć...
a co mozna innego pisac na twoj post jak nie "lol" nie masz czlowieku pojecia o czym piszesz

rece ci od pompek wychudly??? =====>lol wyjasnij mi w jaki sposb to jest mozliwe
rece to masz chude bo nie trzymasz diety i tyle. mało jesz = mały jestes normal

co myslisz ze na diecie przytyjesz 10 kg w miesiac?? opanuj sie czlowikeu ze swoimi oczekiwaniami


dziwisz sie ze nie mozesz zbudowac miesni. a z czego maja ci one rosnąc?? z powietrza?? nie bedziesz jadl to nei bedziesz rosl. zastanow sie. na mecie to myslisz ze tez ci miesnie urosna jak nie bedziesz jadl?? he?? niby z czego?? napuchniesz woda a za 2 miechy bedziesz taki sam jak przed cyklem

i jesli twierdzisz ze po mecie nie mozna sporo urosnac to tego nie bede komentowal
przy odpowiedniej diecie i treningu mozesz urosnac duzo wiecej niz ci sie wydaje.

no tak ale po co w sumie diete stosowac skoro tobie sie nie chce
a na silownie to ci sie chce wogole chodzic?? czy dalej te pompki bedziesz w domu robil? :zdziwko: :zdziwko:

nie oceniaj mnie i mojej inteligencji skoro nawet mnie nie znasz oknp??

wiec sam powinienes sie wstydzic za to co piszesz :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd:
  • 0
Anglia

big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę się lekko zwiększyć...
Nie odpisywalem bo odcieli mi neta sorX ! WojteX to forum jest poto zeby udzielac rad a ty tutaj krytykowac przyszedles! Goń sie z tad palancie ! Oczekuje jakis fachowych porad a nei gowniarskiego przechwalania. To tyle! :wstyd: :hyhy:
  • 0

noname21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę się lekko zwiększyć...
noname21 zapraszam do Mnie ! Jestem Na tym forum

Siema o co chodzi ? Pisalem kiedys do ciebie ? Bo zobaczylem dzisiaj tą wiadomosc i nie wiem o co kaman:p pzdr
  • 0

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę się lekko zwiększyć...
to taki skrypt, kazdy tam widzi swoj nick
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

cOOne
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:.... tuning

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę się lekko zwiększyć...
WojtekX ...big_proof przynajmiej pisze szczerze ze stosowal diete i mu sie znudzilo !!! wiekszosc osob mysle ze z 60% pisze ze stosuje juz diety przez jakies 2 lata caly czas itd a to gowno prawda ! Daja tyko takie posty zeby inni mu doradzili co ma wziasc na 1 cykle itp . Zauwazyli ze jak nie napisza ze utrzymuja diete , z 3 lata cwicza ... to nie doczekaja sie zadnych rad na umieszczony temat tylko zaraz kazdy zacznie pisac ze dieta to podstawa, potrzeba minimum 3 lata stazu , wystracza mu narazie same suple itp ! ( zreszta tez tak mysle ze dieta iinne argumenty aby nie brac za wczesniej ssa to podsatawa bo zaraz zaczniesz pisac ze sie nie zgadzam z tymi co tak pisza ! )

big_proof mozesz brac 15-20mg dziennie po posilkach zeby miej zjebac watrobe w odstepach 4 godzinki . Polska jest lepiej oczyszczona a ruska lepiej kopie ... Ale najlepiej przemysl sobie to jeszcze raz na spokojnie czy nie zawczesniej na sterydy ! :) a co do odbloku zdania sa podzielone :rotfl: 6 tab clomidu powinny wystraczyc : ) :rotfl:
Pozdrawiam :D
  • 0
cel - 95kg
klatka wyciskanie - 140 kg


pozdrawiam cOOne

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę się lekko zwiększyć...
wyluzuj czlowieku bo ci jakas zylka peknie. temat jest sprzed roku, koles jest juz pewnie po kilku cyklach :rotfl:
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

cOOne
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:.... tuning

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę się lekko zwiększyć...
heh no fakt moj blad :P nie zauwazylem : ) takie tematy powinne byc zamkniete :PP
  • 0
cel - 95kg
klatka wyciskanie - 140 kg


pozdrawiam cOOne



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024