Skocz do zawartości


Zdjęcie

deca+meta 3 tydz i zero efektow


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

mlody_pbt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrołęka

Napisano Ponad rok temu

deca+meta 3 tydz i zero efektow
Leci juz wlasnie 3 tydzien cyklu deci z meta i jak narazie zero efektow. Deca biore 200mg na tydz mietoo zostalo mi jeszcze 40 tab bralem po 3 ale teraz zwiekszylem do 4 na dzien wprawdzie przyrosl mi juz 1 cm w lapce ale jak widze chlopaki zaczeli razem ze mna i juz maja lepsze efekty tylko co innego biore wprawdzie deca sie ponoc rozbuja po 3 tyg ale jak narazie sily nic na wet wczoraj i dzisj wydawalo mi sie mam mniej jak tydzien temu ale powinna meta przynjamniej dzialac mam jeszcze 2 ampulki po0 2 ml i chyabn jeszcze jedna dukupie ciekwe czu dopieru teraz sie z lada na dzien sie ruszy nie imprezuje cwicze suminnie dieta mam a moze to przez sex bo teraz potrafie z dziewucha nawer 3 razy dziennie tylko kiedy jest mozliwosc wlasnie kumple mi mowia ze to przez to twierza nawet konia nie mozna walic a co wy na to jest taka mozliwosc ze zjebalem cylk przez nadmierny sex
  • 0

Zed1418048762
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: deca+meta 3 tydz i zero efektow
mysle ze odpusc mete i wrzuc propa jesli okaze sie ze masz wyjebke deci przynajmniej cykl nie pojdzie na marne..
  • 0
Mogę!! przedawkować życie, co prowadzi do śmierci
Mogę !!skończyć samotnie, choć się będę bardzo starał idąc szczęśliwy wpaść pod koła Jaguara !!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: deca+meta 3 tydz i zero efektow
u mnie deca rozkrecila sie dopiero w 4-5 tygodniu wiec mysle ze jeszcze mozesz troszke poczekac ale tescia i tak bym dokupil jak mowi Zed, do tej deci :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: deca+meta 3 tydz i zero efektow
mlody_pbt, może nie odżywiasz się odpowiednio???
  • 0

pit1418048765
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:psy, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: deca+meta 3 tydz i zero efektow

a moze to przez sex bo teraz potrafie z dziewucha nawer 3 razy dziennie tylko kiedy jest mozliwosc wlasnie kumple mi mowia ze to przez to twierza nawet konia nie mozna walic a co wy na to jest taka mozliwosc ze je**** cylk przez nadmierny sex

:rotfl: :rotfl: :rotfl: Jakie głupoty :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Używaj ile chcesz :P
  • 0

mlody_pbt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrołęka

Napisano Ponad rok temu

Re: deca+meta 3 tydz i zero efektow
A ile by wypadalo kupic propa i co ile dni robic ,,ciosy" a meta poprstu odstawic czy dokonczyc?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: deca+meta 3 tydz i zero efektow
mlody_pbt skoro masz jeszcze 2 ampulki deci to wystarczy Ci jej na 2 tygodnie propa bijesz 100mg co 2 dzien wiec 3 opakowania farmadonu 5% starcza Ci na rowno 15 dni, metke ciagnolbym dalej wkoncu niemoze sie nic zmarnowac :) a tak w ogule dobrze byloby jeszcze deci dokupic bo 5 strzalow to malo
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: deca+meta 3 tydz i zero efektow
mlody_pbt, sluchaj :D meta zaczyna dzialac po 2 tygodniach zazwyczaj :D deca od 5 strzalka :D wiec nie martw sie jeszcze :P deca nie dziala narazie :D tylko Ci stawy zabezpiecza i wzmacinia ale nie idzie masa jeszcze :D a meta sie wlasnie rozkreca wiec jeszcze tydzien i zobaczysz ;))
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

mlody_pbt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrołęka

Napisano Ponad rok temu

Re: deca+meta 3 tydz i zero efektow
Ale chwileczke mowisz zeby robic co 2 dni i 3 opakowania czyli 15 ampulkej to bedzie na 30 dni cylku a nie na 15 dni. A moze byc powidzmy 8 ampulek to by bylo na 16 dni czy propa trzeba wiecen niz 8 ampulek a co do deci to mam 5 ampulek czyli 10 ciosow dzis wlasnie idzie 7 strzal
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: deca+meta 3 tydz i zero efektow
mlody_pbt 16 dni na propie to jest nic 30 dni to minimum a skoro masz jeszcze dece na 3 tygodnie i do tego doliczyc czas do odbloku (kolejne 3 po dece) to w ogule propa byloby dobrze ciagnac 6 tygodni i skonczyc 3 dni przed odblokiem z deci
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


mlody_pbt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrołęka

Napisano Ponad rok temu

Re: deca+meta 3 tydz i zero efektow
hmm to nie wiem bo juz kompletniw jestem splukany moge wziasc 10 ampulek prolka i wiecej nie dam rady bo sie juz sie nie wyrobie z kasa ale czy to ma sens brac te 10 a i jakbyscie pozniej proponowali odstawke bo z tym prolkiem to nie bede wiedzial a i to jest moj pierwszy cykl i nie wiem czy jest sens az takie potezne cylke robic mysle ze jak na pierwszy raz to wiele do szczescia mi nie jest potrzebne :D :D pozdro
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: deca+meta 3 tydz i zero efektow
ehhh czy nikt nie zauwazyl ze chlopak ma wyjebe deki??
pisze ze chce mu sie dupczyc 3 razy dziennie, a tego raczej na dece nie doswiadczy.

ogolnie to cykl masz z dupy

boze czy jest w tym dziale moderator??
  • 0
Anglia

kamilo18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: deca+meta 3 tydz i zero efektow
moze kup androlic ? 15 tabletek ?
  • 0

kamilo18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: deca+meta 3 tydz i zero efektow
a no i SIŁABOLIN !
no i jak cos to kup sobie dece ale Grecka jest najlepsza!
  • 0

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: deca+meta 3 tydz i zero efektow
kamilo18, zamknij sie debilu !! co ty z tym androliciem !! wiesz co to kurrwa jest za koks !! 5 razy mocniejszy niz meta głąbie !! tego nie biara amatorki !! :/ zaczynasz mnie wnerwiac nie masz pojecia i wypisuje bzdury :/ najpierw chcesz jakis cykl smieszny robic z omka i anapolonem teraz doradzasz go wez ty sie puknij :/ boze jestes tak zalosny ze szkoda gadac :] desperat z Ciebie ale wez nie wypisuj glupot :/ androlic :] co za głąb !!
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024