Skocz do zawartości


Zdjęcie

Winstrol Tablets


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

andrew3024
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:piłka nożna,kulturystyka,film

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol Tablets
To jeszcze jedna sprawa !! Planuję cykl z winka ale mam takie jeszcze pytanie !!! Czy koks zacząć brac jak się jest w formie(w granicach maxów) czy po jakiejś przerwie(np.2-3 tygodnie) ?? Oczywiście chodzi mi o efekt siłowy !!!!
Pozdro ;)
  • 0
Mistrz Świata i Mistrz Anglii !!

pablooo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siemianowice slaskie
  • Zainteresowania:sport, psy,silownia,sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol Tablets
pit, no witaj napisalem ci ze nic konkretnego tzn bralem bez glowy tzn 100 ;) metka ruska kiedys tam:) omka 5strzalow prolo 6strzalow bo mnie serce po nim jebie dlatego pytam czym go zastapic 100polskiej metki wlasnie z tym tesciem na koniec omka. napiszcie mi prosze jasno jesli chodzi o winko to wole w tabletach hu... tam ta prolka moze ewentualnie byc przeciez od tego sie nie umiera tak jakby:) tesc strasznie poodza niektore organizmy np moj co wiaze sie z szybszym przeplywem krwi przez serducho a ja mam ok 30% wiecej krwi w organizmie i serce nie wydala nie jest to jakis tam kosmiczny bol ale schizujący.wiec napiszcie jasno co i jak dzoekiii:) ;)
  • 0
fotka słaba ale sie poprawie hehe:p [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

pit1418048765
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:psy, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol Tablets
pewnie odbloku też nie robiłeś :niepewny: teściu niestety musi być jak dece chcesz. Deca powoduje deca dick, to znaczy że nie stanie. jak koniecznie chcesz wino to ktoś Ci już tam napisał rospiske. chyba joks, czy ktoś tam
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol Tablets
tak pit ja rozpisywalem :) i pablooo sluchaj pita bo deca bez tescia to porazka blok i w ogule juz lepiej jak chociaz to do deci daj metke zamiast tescia ale samej nie polecam a cykl z winka nie jest zly mi na takim cyklu poszlo 15kg sily i jakies 0,5-0,7 cm w bicu dokladnie nie pamietam na odblok wystarczy 12 tab clomidu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Zed1418048762
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol Tablets
jak masz problemy z pikawa to odpusc sobie wino :)
  • 0
Mogę!! przedawkować życie, co prowadzi do śmierci
Mogę !!skończyć samotnie, choć się będę bardzo starał idąc szczęśliwy wpaść pod koła Jaguara !!

pablooo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siemianowice slaskie
  • Zainteresowania:sport, psy,silownia,sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol Tablets
Joks, dzieki bardzo :] ale gadasz o wimku w tabsach? pozdro
  • 0
fotka słaba ale sie poprawie hehe:p [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol Tablets
pablooo tak o winku w tabsach jak kupisz la pharmy to nie bedziesz zawiedziony
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


satoshie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol Tablets
Witam
Mam takie pytanie to kurna po samiusieńkim winie(100tabs/10mg LAPharma) w tabsach(no mialem tam jeszcze clena(50tabs) na cyklu) trzeba brać odblokowanie, kurna znajomy mi zrobił rozpiske ale o odblokowaniu nie wspomniał(po za tym z tego zo widze chyba nie było potrzebne, choć w rzazucaniu towaru jestem można powiedzic nowicjuszem, wiec nie wiem co mogło być źle przez to że nie wziąłem tego odblokowania :zawstydzony: ), to potrzebne było to odblokowanie????
No i drugie ptanie, czy słyszeliscie może o stanozololu od firmy ALCHEMIA albo od firmy Dynamic Development ??????
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol Tablets
samo winko pewnie cie tam strasznie nie przyblokowalo, o ile wogole byl jakikolwiek blok.

alchemia dobre winko
  • 0
Anglia

satoshie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol Tablets
no dobra ale w ogóle mogło mnie zblokować??

To teraz takie bede miał pytani:
Jak teraz rozpisze sobie 200wina w tabsach to bedzie potrzebne mi odblokowanie??
Albo teraz zamiast tego w tabsach wezme kuracje w strzałach(jakies18-20 strzałów wina)??

to czy w tych dwóch w/w przypadkach odblokowanie bedzie potrzebne??

A jak dobra ta Alchemia, ktoś był na niej, jak tak to ile(100 może 200 tabs, oczywiście myśle tu cały czas o tych 10mg)??

Nio i czy ktoś słyszał o tym Dynamic Development??

dzieki za odp
  • 0

pablooo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siemianowice slaskie
  • Zainteresowania:sport, psy,silownia,sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol Tablets
Joks, witam co myslisz o dobiciu omki bo zostaly mi 2 strzaly miedzy 4-5 strzalem z prolki no i metka oczywiscie.dzieki
  • 0
fotka słaba ale sie poprawie hehe:p [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol Tablets
satoshie odblok jest potrzebny po kazdym saa. o blok po winku to sie niemartw ale powinienes go przeprowadzic chociaz dlatego zeby przywrocic organizm do normalnosci i ograniczyc spadki
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


satoshie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol Tablets
a widzisz Joks, tu sie zgadza, spadek(siły, bo o to chyba CI chodziło?) cholera był, a ja o tym nie widzialem(o tym że był potrzebny odblok), tzn ten co mi rospisywał powiedział że po winie to jest nie potrzebny.
To teraz takie pytanie z mojej strony bo widze że sie na tym wyznajesz, Napisałeś: "zeby powrócić oragnizm do normalnosci", to znaczy że co, że w dalszym ciągu jest nie normalny(z wina sszedłem jakieś 5-6 tyg temu), jak tak to może cos teraz bym wziął jedna na odblok. Co poradzisz?
No i napisz mi co powinienem wziaść na odblok następnym razem, bo niechce mieć takich spadków(spadła mi siła, bo o takich spadkach pisałeś w poscie wyżej) po następnym winie.
Dzięki wielkie Joks
Pozdro.
  • 0

urek_2006
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolcie wawy
  • Zainteresowania:Silownia, dziewczyny, imprezy, gg, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol Tablets
ej Mój koleszka sie pyta ile tabsów Qpić sobie na cykl i Około jaka cena...
  • 0
WAKACJE Niecwicze narazie niemam gdzie od sierpnia zaczynam znów

urek_2006
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolcie wawy
  • Zainteresowania:Silownia, dziewczyny, imprezy, gg, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol Tablets
a i jak radzisz wziąść to jak bys mogl to rozpisz
  • 0
WAKACJE Niecwicze narazie niemam gdzie od sierpnia zaczynam znów

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol Tablets
satoshie rozchodzilo mi sie o gospodarke hormonalna ktora miales rozlegolowana ale niemasz sie czym martwic organizm ludzki sam sobie daje z tym rade tylko ze normalnie trwa to poprostu dluzej. wiec niemusisz sie teraz odblokowywac bo spadkow sily juz doznales wiec niemasz czego ratowac :(. ja moj cykl na winku robilem z kolega ja sie odblokowalem on nie efekt byl tego taki ze cwicze praktycznie takimi samymi ciezarami jak na cyklu a on wrocil prawie do efektu wyjscia moze jest silniejszy z 5kg ale tyle to mogl na kreatynie zrobic...a urek jak maja byc tabsy to wystarczy 100 z la pharmy cena jakies 160-180 zl lub jakies 200 cetabonu. z czego sam jestem ciekaw czy lepiej by klepalo bo o cetabonie slysze same pochlebne opinie i la pharma ma swoja renome
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


urek_2006
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolcie wawy
  • Zainteresowania:Silownia, dziewczyny, imprezy, gg, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol Tablets
duzo lepsze od mietów pod względem rosniecia itp to jest??
  • 0
WAKACJE Niecwicze narazie niemam gdzie od sierpnia zaczynam znów

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol Tablets
to ze po odstawieniu sterydu spadla ci troche sila to nei wina braku odbloku. normalne ze zawsze cos spada
  • 0
Anglia

satoshie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol Tablets
Ale mnie nie spadła troche, tera robie takimi sami obciążeniami co jak zaczynałem z winem.

To Joks napisz mi jeszcze co miałeś na odblok po swoim cyklu z winem, i jak to brałeś(przez ile czasu to brałeś, no i jak w ciągu dnia)???
dzieki za odp
Pozdr
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol Tablets
satoshie wystarczy 12 tab clomidu 1 dzien 200mg pozniej do konca po 50mg bierzesz zawsze przed snem a urek_2006 jezeli pytales sie pod wzgledem rosniecia to mietek jest lepszy bo wino ma zupelnie inne przeznaczenie definicja,sila
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024