Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koksy a umysł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Koksy a umysł
Mam takie pytanie, kumpel ma 16 lat, na klate bierze 120(podobno), więc troche tych koksów
nabrał(jakich nie wiem).Nigdy nie przyznał mi sie że coś bierze, ale to jest pewne.Chodzi mi o to, że będąc w sklepie, ten kolo do mnie wyskoczył, żebym mu przeczytał ceny z browarów, bo go bolą oczy.Więc zdziwko i mu czytam.Później w sklepie pytał kumpla o nazwy fajek.Jak sie okazało później ten typ przestał rożróźniać kształty liter i cyfr(kiedyś podobno umiał czytać) .Czy to może być koksów?Spotkaliście sie z czymś takim?
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: Koksy a umysł
Po mojemu to mu nie umysł yebnął tylko wzrok. Wiadomo, że koksy podnoszą ciśnienie, nie ? Długotrwałe wysokie ciśnienie tętnicze powoduje podwyższenie ciśnienia w gałkach ocznych. Do tego dochodzi jeszcze wyciskanie dużych ciężarów czyli jeszcze większe ciśnienie i mogł mu sie nerw wzrokowy uszkodzić.


P.S
Pamiętacie jak kiedyś pisaliśmy o tym, że okulista często nie pozwala trenować kulturystyki osobom w okularach ? Właśnie dlatego, że okularnicy mają już osłabione oczy a tutaj jeszcze dochodzi to.

P.S 2
Aby stwierdzić nadciśnienie tętnicze bardzo często jak dodatkowe badanie robi sie badanie dna oka. Dlaczego ? Bo właśnie oczy są bardzo wraźliwe na te sprawy i wszystko z nich można wyczytać.
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koksy a umysł
ale on je widzi normalnie, tylko dla niego to jest pusty obraz, dawno go nie widziałem, słyszałem plote że sie nie pokazuje bo go dzieś zamknęli bo przestał rozpoznawać nawet ludzi/przedmioty itd, życie w miejskiej dżungli by go zabiło :rotfl: .Pewnie plota ale...śmieszne hehe. :oczami:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: Koksy a umysł
No to ja nie wiem.



P.S
Uważaj na tego Tarzana, Mowgliego czy jakoś tam... :hyhy:
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koksy a umysł
hehe spoks...."życie w miejskiej dżungli by go zabiło.." użyłem takiego hasełka bo tak teraz o nim gadają hehe.. jeśli z nim teraz jest tak źle to na serio w mieście czułby sie jak tarzan, hehe :hyhy:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Koksy a umysł
kolega mojego kolegi jakiś czas kiedyś widział na żółto od koksu. Mówie całkiem poważnie, więc różnie bywa
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

dsdamian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 647 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:kulturystyka, saa

Napisano Ponad rok temu

Re: Koksy a umysł
z tym na żółto to dałeś mi do zastanowienia, bo styknąłem się z czymś takim ... kurde... :znudzony: i co potem mu było?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024