Skocz do zawartości


siłabolin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_dmitruk_*

Guest_dmitruk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

siłabolin
witam mam pytanko co myślicie o siłabolinie-w tabsach.Jeśli ktoś brał niech się wypowie,chodzi mi o to jakie były efekty(po jakim czasie),dawkowanie no i czy wyrobiona masa była dobrej jakości?O spadki nie pytam bo to indywidualna sprawa zależna od diety i organizmu. :kwasny:

pit1418048765
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:psy, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: siłabolin
Nigdy nie słyszałem o czymś takim :zdziwko: silka oralna. Ile kosztuje i ile jest w opakowanie tabs i po ile mg. Brałem siłabolin ale w formie iniekcyjnej i chociaż wiekszość uważa że to g**** to ja byłem zadowolony z efektów.
  • 0

GośćGuest_dmitruk_*

Guest_dmitruk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: siłabolin
jest siłkaw tabsach patrze że mało się znaz na koksach ale cię nie potępiam każdy pisze co wiespoko jakie miałes efekty jak szła siła i masa nie bój się rozmawiac po to jest forum

GośćGuest_dmitruk_*

Guest_dmitruk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: siłabolin
10 tabów po 2mg dziennie to jest pytanie czy to się opłaca

pit1418048765
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:psy, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: siłabolin
napewno się nie opłaca. Tygodniowo domięśniowo trzeba władować od 100 do 150 mg. To całe opakowanie by trzeba dziennie zjeść.

jest siłkaw tabsach patrze że mało się znaz na koksach ale cię nie potępiam każdy pisze co wiespoko jakie miałes efekty jak szła siła i masa nie bój się rozmawiac po to jest forum

Chyba sobie jaja ze mnie robisz nie jestem początkujący :rotfl: Działam w dopingu od paru lat i wiesz mi nie jestem początkującym. :oczami: Czyli w tabsach u mnie dilki nie mieli bo jak widać się nie opłacało. O siłce powiem tak to był mój drugi cykl silka+prolo i byłem bardzo zadowolony, tylko tyle pamiętam po to było ponad 2 lata temu ;)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: siłabolin
dmitruk rozchodzi Ci sie o orabolin (ethilestrenol) ?
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_dmitruk_*

Guest_dmitruk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: siłabolin
tak dokładnie o orabolin mam do tego dojście i się zastanawiam czy jebnąć go sobie tylko dawkowanie jest posrane ale pożyjemy zobaczymy a siłka jak jebneła cię trosze??

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: siłabolin
silke dobrze polaczyc z tesciem bo sama rewelacji nie robi nie pamietam cen orabolinu ale jest chyba drozszy od strzalow wiec taniej i efektywniej wyjdzie jak zakupisz wersje iniekcyjna a jezeli to 1 cykl to w ogule wybralbym na niego samego tescia
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024