Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosze o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

ZicO
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prosze o pomoc
Witam mam 183 cm wzrostu i waze 82 kg chciałem jeszcze przybrac na wadze czytałem ze dobre jest połączenie kreatyna+gainer. Zastanawiam sie czy to połączenie jest idealne czy lepiej brac te suplementy oddzielnie. Mam 150 zł i nie wiem co kupic prosze o pomoc jakie odzywki bedą najlepsze :]
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
a jaki jest Twoj staz ? bo niewypelniles do konca profilu jezeli dopiero poczatek to sam gainer bedzie pieknym rozwiazaniem np mass xxl do tego dieta na mase i trening typowo masowy
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ZicO
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
3 Miesiace na profesjonalnej siłce + wczesniej na domowej tez 3 miechy :]
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
troszke za maly staz jak na kreatyne polecam jak wczesniej gainera i witaminki plus odpowiedni trening i dieta za jakies 6 miesiecy mozesz dopiero siegnac po kreatynke :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ZicO
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
czyli moge wziąsc najpierw gajnera a później kreatyne i bedzie dobrze :]
  • 0

ZicO
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
Jeszcze jedno jaki Gainer bedzie najlepszy zastanawiałem sie nad Mass XXL 3000g jak to dawkowac i na ile mi to starczy (czytałem i jest duzo wersji od 70-250 g dziennie) kiedy to jesc i w jakich ilosciach (dni treningowe i odpoczynek) z Góry dzieki za pomoc :]
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
zico mozesz brac 2-3 razy miedzy posilkami i 30 min po treningu a w dni nietreningowe 3-4 razy miedzy posilkami dawkowanie w jednej porcji 50-70g co przy braniu 3-4 razy dziennie daje wlasnie powyzej 200g ;).
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024