Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to dobry wybór - 400 g Kreatyny i 500 g Dekstrozy?Pomóż!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

kornik1986
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN
  • Zainteresowania:Wschodnie Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Czy to dobry wybór - 400 g Kreatyny i 500 g Dekstrozy?Pomóż!

Cwicze 5 lat karate 3x w tygodniu po 2h, do tego dochodzi czasami siłka, aczkolwiek juz same treningi sa bardzo wytrzymalosciowe, sami wiecie;brzuszki, pompki, worek... mam 20 lat, wygladam dosyc dobrze, aczkolwiek chcialbym troche brzybrac na wadze i poprawic kondycje (chodzi mi o wytrzymalosc) bo waze 69 kilo-z budowy to typowa ze mnie żyła :] Chcialbym prosic o pomoc doswiadzczonych ludzi w tym temacie... czy dobrze zrobie jak zaczne brac kreatyne + dekstroze, a może polecacie mi cos innego??? Czy lepiej brac na poczatku faze nasyconą czy od razu bez nasycenia-normalne dawkowanie (nie znam sie na tym za bardzo bo nigdy nie bralem zadnych suplementow) dopiero zaczynam o tym czytac w necie... czekam na info od Was.
PS> CZY DOBRZE ZROBIE JAK DORZUCE DO TEGO GAINERA??
z gory dziekuje:)
  • 0
kornik1986

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy to dobry wybór - 400 g Kreatyny i 500 g Dekstrozy?Pomóż!
proponowałbym Ci poczytac troche o odzywianiu i w miare mozliwosci stosowac jakas diete, info znajdziesz w dziale odzywianie
gainera mozesz dorzucic jezeli masz szybki metabolizm, napewno zwiekszy kalorycznosc i tym skutecznosc diety(przyspieszenie regeneracji, wzrost masy)
kreatyne oczywiscie mozesz brac przy sportach wytrzymalosciowych jest jak najbardziej polecana, bierz 5g dziennie bez fazy nasycenia wiecej info o niej znajdziesz w poscie kreatyna - faq
proponuje rowniez zaopatrzyc sie w izotonik, rowniez odzywki tego typu sa przydatne na treningach wytrzymalosciowych
  • 0
Pozdrawiam Strong

kamas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy to dobry wybór - 400 g Kreatyny i 500 g Dekstrozy?Pomóż!
nie kupuj dekstrozy tylko glukoze gainerek moze byc jako uzupełnienie diety ;)
  • 0

kornik1986
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN
  • Zainteresowania:Wschodnie Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy to dobry wybór - 400 g Kreatyny i 500 g Dekstrozy?Pomóż!
to w takim razie czy jak zrobie tak, to bedzie dobrze: codziennie w dni treningowe 5g kreatyny rano na czczo + 20g dekstrozy, pozniej po treningu powtarzam to samo i dodaje do tego gainera (ile g?), w dni w ktorych nie trenuje tylko 5g kreatyny + 20g dekstrozy. Czy tak bedzie dobrze? czy ewentualnie wskazane było by dodanie do tego TESTOSTEROL? Jesli tak to czy codziennie? :/
  • 0
kornik1986

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy to dobry wybór - 400 g Kreatyny i 500 g Dekstrozy?Pomóż!
dekstrozy nie ma sensu, jezeli chcesz ja dawac to tylko po treningu by uzupelnic glikogen
testosterol sobie odpusc ;)
dawkowanie krety moze byc, a gainera bierz w zaleznosci od swojej diety, jednoznacznej odpowiedzi dac nie mozna
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024