Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak brać kreatyne i dekstroze?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

kornik1986
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN
  • Zainteresowania:Wschodnie Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Jak brać kreatyne i dekstroze?
pomóżcie prosze!
  • 0

kornik1986
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN
  • Zainteresowania:Wschodnie Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać kreatyne i dekstroze?
Mam 20 lat. waze 69 kilo przy wzroscie 180, to nie dużo - bo jestem jak sie domyslacie szczuply ale za to typowa ze mnie żyła:) trenuje od 5 lat wschodnie sztuki walki-dokladniej shorin ryu karate. mam bardzo ostre treningi silowe i wytrzymalosciowe 3x w tygodniu po 2godz. do tego czasami dochodzi silka po takim treningu. kupilem KREATYNA 4OOg+DEXTROZA 5OOg żeby poprawić swoją wydajność swoejej kondycji i przybrac trochę na wadze ale nie wiem jak to za bardzo dawkować-prosze pomozcie! piszcie na forum lub na maila - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
z gory dziekuje! kornik1986 :]
  • 0
kornik1986

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać kreatyne i dekstroze?
5g kreatyny rano po przebudzeniu i 5g kreatyny po treningu w dni nietreningowe tylko 5g kreatyny rano, dextroze stosujesz do kazdej porcji kreatyny w ilosci 30-40g pozatym zrobiles maly blad i pomylily Ci sie dzialy ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


kornik1986
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN
  • Zainteresowania:Wschodnie Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać kreatyne i dekstroze?
dzieki,ale czy nie ma tu nic do rzeczy moja waga, czy wiek?? :/ czy stosowales kreatyne-byles zadowolony z efektów?? troche czytalem o tym wszystkim w sieci, ale nie chce ziszczyc sobie zdrowia uzuwakami dlatego jeszcze sie dopytuje...
  • 0
kornik1986

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać kreatyne i dekstroze?
skoro juz kupiles to trudno byloby przeciez odwlec Ciebie od tej mysli :) cwiczysz 5 lat sztuki walki wiec staz jest ok, po tym co napisales na poczatku wnioskuje ze to pierwszy cykl wybrales mono wiec rowniez ok zreszta na mono mozna zrobic pierwsze 2-3 cykle, reasumujac zdrowia sobie nie zniszczysz kreatyna jest ogolno dostepna przebadana i dostepna od kilku lat na rynku masz 18 lat tez nie jest zle znam 16 latkow ktorzy juz biora silniejsze kreatyny wiec naprawde niemasz sie czym martwic
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


kornik1986
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN
  • Zainteresowania:Wschodnie Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać kreatyne i dekstroze?
dzieki serdeczne za info :] jeszcze jedno mam pytanie; co poleciłbys mi ewentualnie po skonczeniu tej serii i po 3 tyg odpoczynku od kreatyny.. dalej kreatyne i dektroze, czy moze cos innego, chodzi mi o to aby jak najlepiej utrzymac ta forme ktora uda mi sie porpawic z pomoca kreatyny i dekstrozy... aczkolwiek licze sie z tym ze cudow prawdopodobnie nie osiagne - staram sie byc zawsze realistą:) pozdrawiam i dzieki jeszce raz za poswiecony czas. pozrawiam; bartek
  • 0
kornik1986

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać kreatyne i dekstroze?
3 tygodnie to zamalo odpoczynku od kreatyny powinno sie robic przerwy 3 miesiace, w przyszlosci mozesz przejsc juz na silniejsze kreatyny np jako drugi cykl cell pump + mono, a jako 3 cykl xpand. spadkow nie powinienes miec poniewaz kreatyna to nie steryd najwyzej moze zejdzie troszke wody nagromadzonej w miesniach na cyklu ale nic pozatym. moge polecic Ci po kreatynie np bialeczko ostrowii tanio i duzy udzial aminokwasow lub carbo (weglowodany) i popijac je na treningu lub bezposrednio po
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


kornik1986
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN
  • Zainteresowania:Wschodnie Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać kreatyne i dekstroze?
Joks, to w takim razie czy jak zrobie tak, to bedzie dobrze: codziennie w dni treningowe 5g kreatyny rano na czczo + 20g dekstrozy, pozniej po treningu powtarzam to samo i dodaje do tego gainera (ile g?), w dni w ktorych nie trenuje tylko 5g kreatyny + 20g dekstrozy. Czy tak bedzie dobrze? czy ewentualnie wskazane było by dodanie do tego od razu TESTOSTEROL i białko ostrowii? Jesli tak to czy codziennie?
  • 0
kornik1986

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać kreatyne i dekstroze?
testosterol megabolu Ci nic nieda...ten suplement w ogule nie dziala jezeli chcesz brac bialeczko ostrowii to dobrze byloby zakupic zamiast gainera carbo jest to praktycznie to samo (np gainer mass xxl to 70% wegli reszta bialko) moglbys brac to wtedy nastepujaco rano bialeczko bezposrednio po treningu weglowodany pozniej odczekasz z 20-30 min az sie wchlona i bierzesz bialeczko. kreatyne dobrze rozpisales po treningu moglbys ja popic carbo lub dextroza. carbo w ilosci 50g a bialeczko w zaleznosci od brakow w diecie,a przed snem dobrze zjesc twarozek lub tunczyka cos bialkowego co dlugo sie wchlania :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać kreatyne i dekstroze?
joks wszystko ładnie ci wyjasnil
  • 0
Anglia



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024