Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

marko_76
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie !!
Witam wszystkich.Jak zwykle mam pytanie.Trenowałem systematycznie długi okres czasu niestety musiałem ostatnio na 2 miesiące odpuścić z ćwiczeniem.Efektem tego jest oponka na moim brzuchu co jest obecnie nie do przyjęcia i chce się tego jak najszybciej pozbyć i powrócić do dawnej formy.Moje pytanie jest takie:mam nadwagi ok 5-7 kg :( czy muszę najpierw je zrzucić żeby np. brać odżywki na mase ?? czy moge brać odżywki na mase mając nadwagę ? oczywiście cały czas ćwicząc.Co proponujecie ?? i może jakie suplementy ( masa ewentualnie jakieś spalacze tłuszczu) .... dzięki za rady - pozdrawiam
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie !!
polecam ci najpierw przez jakis miesiac porządnie wziac sie za zrzucenie tego brzuszka a potem spokojnie mozesz robic mase :)
przez ten miesiac jesli utrzymałbys wzglednie diete, biegał intensywnie ze 3 - 4 razy w tygodniu po 30-40 minut, do tego mozesz kupic spalacz ( polecam thermo speed extreme) to efekty moglybybyc naprawde dobre. Jako antykatabolik mozesz wziac np hmb w ilosci 3g dziennie.

po skonczeniu redukcji kupujesz np KreAlkalyn lub jakis stak kreatynowy i wchodzisz na mase, ale zeby nie lapac tluszczu to moglbys dalej biegac ze 2 razy w tygodniu po 30 minut

bo chudnąc i robic mase to trzeba miec dobrą diete trening i suplementacje. to wymaga zreszta duzo czasu.
  • 0
Anglia

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie !!
dieta wysokobialkowa(przyda sie odzywka), green tea, i chudzniesz, forme na lato teraz pasuje zrobic :)

Wojtek z tym Krealkalyn chyba sobie zartujesz? po co komu takie dziadostwo ?
  • 0
Pozdrawiam Strong

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie !!
brałes?? czy tylko na podstawie starych opini oceniasz?? bo tak to wiesz
osoby ktore braly chwala sobie jego dzialanie. ja tez biore to i zobaczymy jak dziala
  • 0
Anglia

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie !!
na jakiej podstawie oceniam ? => na podstawie badan, ktorych w internecie jest ogromna ilosc, nie wierzysz wpisz w google, znajdziesz tysiace

ta kreatyna to dobry sposob na naciaganie ludzi na forse, efekt bedzie taki jak po mono.
  • 0
Pozdrawiam Strong

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie !!
a powiedz mi czy po stakach bedziesz mial wiele lepsze efekty koncowe niz po mono??


raczej nie. oczywsicie w czasie cyklu odczucia beda inne, wieksza pompa itp ale efekt koncowy bedzie bardzo podobny.

tak samo na krealkalyn. w porownaniu do mono nie trzeba brac duzych porcji, nie masz bakow i innych problemow zoladkowych, nie zalewa cie tak woda.

od czasow wprowadzenia mono na rynek zadnej kreatynowej rewolucji nie bylo.
  • 0
Anglia

waski21
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie !!
witam wszystkich !!

Cwicze od 6 miesiecy,dosyc intensywnie 4 razy w tygoniu po 1,5 - 2 godzin.
Plan treningowy zmieniam mniej wiecej co 2 miesiace, lecz o widoczna mase miesniowa ciezko ;(.
I w tej sprawie mam pyanko:

mianowicie czy Vitalmax Gainer 2 (4,5kg) + Kratyna mono MEGA CAPS 600 kapsulek + HMB MEGA CAPS 120 kapsulek to dobra suplementacja w zdobywaniu masy miesniowej??

czy poprawie przez ten zestaw troszeczke definicje (rzebe) miesni??

i czy wogule dobry zestaw wybralem??bo juz sam niewiem

oraz najwazniejsze czy po takim cyklu sa SPADKI jezeli tak to jak utrzymac mase bez wspomagania (suplementacj)

pozdrawiam wszystkich =)
  • 0
niech masa bedzie z wami :D

kamas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie !!
zestawik moze byc ale zamiast gainera 2 (który zawiera kreatyne)polecam massxxl albo gainera 1 a spadki jezeli bedą to nie powinny byc duże a i przewszystkim dieta to jest podstawa a tak pozatym troche za wczesnie na kreatyne ale to jest twój wybór pozdrawiam ;)
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie !!
waski21, nie za bardzo, jezeli jestes hardgainerem, a wnioskuje tak poniewaz chcesz gainera to po 1 zmien plan treningowy i diete(wysokoaloryczna), a trening -> HST, znajdziesz info w odpowiednim dziale, szybkie przyrosty w krotkim czasie :)

co do duplemetnacji jeszcze poczekałbym z kreatyna, hmb nie widze sensu narazie, a gainera mozesz brac, mass xxl wychodzi najlepiej cenowo, i jego Ci polecam
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024