Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tribulus


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

tommy117
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Tribulus
Witam mam takie pytanie: Czy stosowanie preparatow z tribulus terrensis w skladzie jest calkowicie bezpieczne? Chodzi mi o to czy np jesli bedzie to jadla osoba mloda to jest chocby male prawdopodobienstwo ze beda jakies skutki uboczne? (wiem ze jak mloda osoba to pewnie nie bedzie zadnych efektow ale czy moze stac sie cos zlego?) A w przypadku kiedy organizm osoby takiej np 18 lat wytwarza na maxa testosteron to po przyjeciu tribulusa poprostu nic sie nie wydarzy tak?

Z gory dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribulus
tommy117 nic sie niewydarzy zlego :) ale i dobrego bo efektywnosc w takim wieku zerowa lepiej cos spawdzonego wziasc
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribulus
Dziala pobudzająco i regenerująco ale najlepiej brać po 25 roku życia gdy poziom naturalnego testosteronu zaczyna powoli spadać..
pozdro :rotfl:
  • 0
GKS KATOWICE ANABOL BOYS 1964

tommy117
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribulus
Tak o tym czytalem, chodzi mi tylko o to czy sa chocby w najmniejszym stopniu mozliwe jakies przykre pozniejsze konsekwencje gdy sie zarzuca to w mlodym wieku. Dzieki i pozdro :hyhy:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribulus
Nie, tribulus to naturalny wyciag z rosliny wiec nie zaszkochodzi w mlodym wieku ale niewidze sensu brac jezeli interesuje Ciebie podniesienie poziomu tescia to zainteresoj sie zma bardziej to jest wskazane przy Twoim wieku
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribulus
Wręcz odwrotnie jest korzystny na zdrowie np na ciśnienie nerki czy wątrobę...
Tak przynajmniej czytałem i zapewnia producent.
Ja po nim mam lepsze samopoczucieale mam 30 l :rotfl:
pozdro
  • 0
GKS KATOWICE ANABOL BOYS 1964



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024