Skocz do zawartości


Zdjęcie

metka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

adi19874
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno

Napisano Ponad rok temu

metka
siemanko mam do was pytani co sadzicie o cyklu złozonym z 200 metki beda przyrosty silowe masa tez pojdzie ????
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: metka
adi19874, kretynie poszukaj bo było milion razy na forum.Ciągle będziesz pytał o to samo?
Widać że jesteś bezmyślnym dzieciakiem który nie wie za co się łapie...
  • 0

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: metka
adi19874, to juz nie bierzesz omy ?? wez zabierz sie za kreatyne :] człowieku na 1 cykl mete ?? TO ZE JEST W TABLETKACH NIE ZNACZY ZE NIE JEST SZKODLIWA !! jest szkodliwa jak chuii !! 200 mety ?? da Ci mase :] ktora po cyklu calkowicie spadnie :] bo nie masz receptorow sterydowych :] i wszysko pojdzie w wode :] kup sobie odzywke bialkowa i lepiej wyjdziesz na tym niz na mecie :] inna sprawa ze mete uzywa sie jako dodatek do cyklu :] podstawa jest np. testosteron i nandrolon !! i do tego meta :] ale mety nie bierze sie jako koks podstawowy :] jest raczej drugozedna postacia. Bierze sie go np. przed cyklem 4 tygodni i po 4 tygodniach sie odstawia ale nie ma spadkow bo pozniej zaczyna dzialac np. tesc czy cos innego co sie bralo !! DODATEK do cyklu !! nie mozna robic cyklu z samej mety :/ co to za sens :] meta sama nie jest niczym wyjadkowym :] dopiero w polaczeniu z innymi koksami czyni cuda :D zaden koles co koksuje nie bierze samej mety :] no chyba zeby jakos dopokmagac czy cos :/ ale jak ktos planuje cykl to napewno nie z samej mety :] rozpisuje sie tylko zeby odradzic mlodym poczatkujacym :] nie koksuj a jak chcesz zabieraj sie za slabe srodki na poczatek :] meta nie jest slaba :] jest silna ale silne sa skutki uboczne a nie przyrosty :P jak juz sie truc to tak zeby cos dało :] poozdro
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

adi19874
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno

Napisano Ponad rok temu

Re: metka
to co mam wziasc na 1 cykl chodzi o to ze potrzebuje dobre efekty
  • 0

leorick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: metka
co to receptory sterydowe : 0 00
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: metka
cialo ludzkie ma receptory sterydowe i receptory estrogenowe. jak cos aplikujesz :) to Twoim celem jest zalanie receptorów sterydowych a nie estrogenowych wiecej [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] bo wykladu niebede dawal :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: metka

to co mam wziasc na 1 cykl chodzi o to ze potrzebuje dobre efekty

Prolke...nic poza tym....
  • 0

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: metka

to co mam wziasc na 1 cykl chodzi o to ze potrzebuje dobre efekty

Testosteron Prolongatum !! w przykladowych pierwszych cyklach masz podwieszone !! i o ile wiem nie ma tam mety :] na tesciu bedziesz mial lepszy efekt niz na mecie :] i nie ma tyle wody :] jest dobry :]
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: metka

i nie ma tyle wody

dyskutował bym w tym temacie...
  • 0

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: metka
kujsus, stary jesli chodzi o to nie ma co duskytowac :] wiesz czemu meta jest mocniejsza od prolki mimo ze sa mniejsze przyrosty niz na prolo ? odpowiedz na to pytanie sobie a pozniej mozemy dyskutowac :] pozdro
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: metka
KEBAB22, co Ty ciagle opowiadasz o tej mecie i wodzie chcialbym Cie uswiadomic ze meta dopiero zatrzymuje wode w wiekszych dawkach niz 15mg ed i jeszcze niewidzialem zeby ktos sie zalal biorac 15mg z cynkiem
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: metka

czemu meta jest mocniejsza od prolki mimo ze sa mniejsze przyrosty niz na prolo

nie powiedziałbym że są mniejsze... oczywiście wszystko zależy od dawek
  • 0

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: metka
Joks, 3 tabsy dziennie ???!!!! hmm to napewno ladny przyrost bedzie :] skoro dawka lecznicza to 10mg :] ciekawa ta Twoja teoria :]
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: metka
kujsus, zle sie rozumiemy chyba :P mi chodzi o to ze poczatkuujacy wola brac na pierwszy cykl mete :] to zly wybor :] i oni gadaja albo 60 mety albo 300 wiec gdzie sens ?? 300 na poczatek zdecydowanie za duzo :] a od 60 za bardzo ich nie porobi :] ja widze ze troche niezdrowe robia sie te gadki :/ takie jest moje zdanie i tyle :] nikt nie musi sie zgadzac ja nie mowie zadnych glupot ani nieprawdy :] pozdro
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: metka
Joks, druga sprawa !! nie chodzi mi o zalanie typowe :] chodzi mi ze na pierwszym cyklu zlozonym z mety :] wiekszosc tej masy to woda :] a nie mowie teraz o jakims strasznycm spuchnieciu :] i nie musisz mnie uswiadamiac :] do 15mg nawet cynk jest nie potrzebny !! :]
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

Bula88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 365 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:motoryzacja, dupeczki, muza, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: metka

Joks, 3 tabsy dziennie ???!!!! hmm to napewno ladny przyrost bedzie skoro dawka lecznicza to 10mg ciekawa ta Twoja teoria

KEBAB22, jakoś dziwna to Ty masz teorie bo właśnie na 15 mg ed ludzie z połączeniem z prolka dobrze rosną. dawka 15 mg ed jest idealna na kick'a.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: metka

Joks, 3 tabsy dziennie ???!!!! hmm to napewno ladny przyrost bedzie :] skoro dawka lecznicza to 10mg :] ciekawa ta Twoja teoria :]


w takim razie idzac Twoja teoria ile polecasz mg dziennie ? bo skoro piszesz ze beda lipne przyrosty to Ty chyba polecasz od 25 mg w gore a tego nie polecilbym zadnemu poczatkujacemu i dlatego metka jest uwazana za lipny saa bo ludzie czesto zle ja biora,a moim zdaniem jest to znakomity srodek tylko trzeba brac go z glowa :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: metka
Bula88, chodzi mi o branie samej mety :] nie mowie o laczeniu !! wczesniej wspomnialem juz nie raz !! ze metanabol w polaczeniu z innym kmoksem czyni cuda :] kesli ktos nie jest dokonca w temacie to prosze o nie negowanie moich wypowiedzi :]Joks, na pierwszy cykl bym nie polecil wcale :P ale jak bym musial to 20 mg :] 4 tabsy sa dobre :] ale 15mg moim zdaniem za malo :] ja tylko pisze negatywnie o mecie ale jak sie ja bierze sama :] meta deca i jakis tesc boski cykl !! :D ale podobal mi sie temat w obronie metki :) ciekawe rzeczy szacunek :] nie ma sensu sie ciskac mysle ze jakos dojdziemy jednak do porozumienia :] a jak zdania sa podzielone to przynajmniej mozna nauczyc sie czegos nowego ;] pozdro
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: metka
dokladnie mysle tak samo :) my sie tutaj nie klocimy tu sa sami swoji :D a przynajmniej w ten sposob wymieniamy nabyte doswiadczenia i uczymy sie na bledach
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024