Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spuchniecie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

adi19874
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno

Napisano Ponad rok temu

Spuchniecie
siemanko mam pytankio bede bral cykl 10 omki i 100 metki mam wzrost 186cm i 76 kg wagi i chcialbym sie dowiedziec czy bardzo bedzie widoczne to ze spuchlem bede bral cynk
odpowiedzcie czy bedzie widoczne mocno ze spuchlem
  • 0

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Spuchniecie
KTORY TO TWOJ CYKL ?? JAK PIERWSZY DO WALNIJ SIE LEPIEJ W DEKIEL A NIE SIE ZABIERASZ ZA ZAWODOWE SRODKI :/ A PRZY OMCE I MECIE SPUCHNIESZ JAK SWINIA A PO CYKLU ZEJDZIUE CALA WODA :] I JESLI TO TWOJ PIERWSZY CYKL PRAKTYCZNIE NIC NA TYM NIE ZROBISZ BO BEDZIE TO SAMA WODA :D A CYNK ? POMAGA ALE NIE ZAPOBIEGA KOMPLETNIE :/ WIEC JAK BEDZIESZ NA TYLE GLUPI ZEBY WZIASC TAKI CYKL TO ZALEJESZ SIE STRASZNIE WODA ALE ZEJDZIE PRAKTYCZNIE WSZYCHO :/ POZDRO
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

m@niek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spuchniecie
cynk wybiera woge
ja mam podobny cykl tylko troche wiecej
10omki i zjem gdzies 200-300 metki cynk zostawiam na pozniej biore hepatil czosnek sam nie wiem po co ale na wszelki wielki
wzrost 188 waga 85 (narazie) :D wycisk 100 i bedzie wiecej :D po zakonczeniu zrobie odblok albo wczesniej jak zacznie sie cos dziac a pozniej znowu :D
pozdro
  • 0

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Spuchniecie

cynk zostawiam na pozniej

na pozniej ?? czyli kiedy ?? cynk jest nie tylko na wode ale i na syfy :] i na co czekasz ?? cynk sie bierze na cyklu facet :] ja widze ludzie ze nie znacie nawet podstaw:/ 300 mety ?? ładnie masz pogrzane :] ciekawe ktory to Twoj cykl :] 3 ?? wadpie :P znajac zycie pierwszy :] jak na pierwszy cykl wybnierac ome i mete to krzyż wam na droge idzcie z masa :] gówno wiecie o koksach !! pzdr
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

leorick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spuchniecie
Zdążyłem duże poczytać o koxach, sam nie biore, ale sie interesuje...jak narazie :P

Omka jest całkiem mocna, 10 strzałów. DO tego 300 mety (a do 5 kg można na 100 zrobić). Wiec powinno ladnie wejsc ;d Opowiesz nam jak przeżyjesz (a pewnie przeżyjesz) ;))

Kebab22 tak sobie myśle, że można zrobić 3 cykle w życiu mocniejsze albo przez 2 latka pitolić się po 100 mety z 1-2 miechami przerw, bez odbloka itp :D
Moj Chory znajomy tak robi no i przyznam ze zły nie jest ;]
  • 0

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Spuchniecie

można zrobić 3 cykle w życiu mocniejsze albo przez 2 latka pitolić się po 100 mety z 1-2 miechami przerw

skoro nie bierzesz to nic nie wiesz :] widac jaka Twoja wiedze jest ograniczona :] jak mozesz mowic ze na 100 mety mozna zrboci do 5 kilo ? Na kazdego zadziala to inaczej :] moj kumpel zjadl 100 w 2 tygodnie i zrobil 7 kilo :] z odzywka ale pozniej mial jeszcze inne koksy ;] wzial mete jako dodatek :] poza tym na mecie zrobic a utrzymac to jest roznica :D nie chodzi o to zeby byc sporym na cyklu !! tylko zeby byc sporym po cyklu !! meta sie nie nadaje na pierwszy cykl tak jak i oma !! jak poczytasz to sie dowiesz czemu :] juz mowilem o tym nie raz :] miedzy masa a woda jest pewna roznica :] ZNACZNa bym powiedzial:]

Omka jest całkiem mocna, 10 strzałów. DO tego 300 mety (a do 5 kg można na 100 zrobić). Wiec powinno ladnie wejsc

tak wchodzi ale na 2 lub 3 cyklu :] i mylisz sie. Nie znasz sie kompletnie :] jesli na pierwszy cykl wezme np 20 sustanonu 20 deci 200mg/ml i do tego 300 mety to w sumie by mnie zeskrobywali z silki :D a inna sprawa jest taka ze jak bym chcial kolejny cykl to bym musial mniej wiecej wziasc 2 nrazy tyle lub mocniejsze srodki :D co za tym idzie ? zdrowie pieniadze itd. wiec studiuj dalej i pozniej mozemy jeszcze porozmawiac na ten temat :] pozdro
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Spuchniecie

przez 2 latka pitolić się po 100 mety z 1-2 miechami przerw, bez odbloka itp

miesiac przerwy pomiedzy braniem koksow hepatoxycznych to jest minimalna przerwa :] poza tym skad wiesz ze sie nie zblokujesz ??????? moze jestes wrozka ?? w koncu przysadka sie zablokuje i i tak bedzie trzeba sie odblokowac :] poza tym po co sie truc 100 mety co miecha ?? skoro ja wezmiesz jednego 100 deugiego 100 to 3 nic ci nie da :P nie znasz sie na koksach za bardzo :]
zreszta na takim cyklu nic nie zrobisz dobregoa a zdrowie zrujnujesz :] koksy to nic dobrego :] w sumie powinno sie je brac po 25 roku zycie kiedy osiagnie sie jakis poziom testosteronu wlasnego w organizmie i nie wzrasta juz raczej:] i jak juz nie mozna miec osiagow bo naturalnie nie jestes wstanie juz urosnac ani byc silniejszym :]
a jesli bierzemy koks w wieku 18 lat to w sumie juz nie osiagniemy nigdy wlasnego poziomu testosteronu i nie musze mowic co za tym pojdzie :D wiec stary ksztalc sie bo pozniej moze ty mnie czyms zaskoaczysz :] pozdrawiam i czekam na Twoje wyniki :]
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spuchniecie
a ja powiem tyle ze na 1 cykl to polecam adi19874 Ci sama prolke, sam bralem za 1 razem winstrol i do tej pory milo go wspominam :) w metki i omki sie nie bawie...lepiej odlozyc kase i brac cos pozadnego
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


leorick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spuchniecie
Blokujesz sie po kazdym wlasciwie koxie, a 1.5 miesiąca staaarczy napewno na odblok naturalny.
Moja wiedza opiera się na kolegach, których liczność oraz ich jedna, podzielana opinia sugeruje jakieś tam przyrosty. Wiadomo, że jeden 4 kg drugi 8 kg po 100 mety dostanie. Robi to różnicę, ale nie taką, aby negować moją wypowiedź. Bo z Twojej wynikałoby, że jeden umrze po 1 kg, a drugi zdobędzie xxx niewadomo ile (moze nawet 30 ^^) po 100 mety.

P.s. "ten" koleś robi przerwy 3 tygodniowe i jedzie dalej (co całkowicie neguje moją opinie o nim). ale żyje :]]] pewnie bez wątroby, bo nie stosuje chyba nawet osłonek i regeneracji. Porównaj teraz tego typa do człowieka, który odblokowuje się 2 razy dłużej, bierze sylimarol. Napewno mądrzejszy.
  • 0

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Spuchniecie

P.s. "ten" koleś robi przerwy 3 tygodniowe i jedzie dalej (co całkowicie neguje moją opinie o nim). ale żyje ]] pewnie bez wątroby, bo nie stosuje chyba nawet osłonek i regeneracji. Porównaj teraz tego typa do człowieka, który odblokowuje się 2 razy dłużej, bierze sylimarol. Napewno mądrzejszy.

Ale nie mozna porownywac ludzi chlopie :] moze i tak ale sama meta CHuia daje :] wode i tyle :P ja jestem na 2 cyklu i wiem juz tez troche :P a skoro Twoi koledzy jada na mecie to wlasnie na tym wnioskuje że Twoja wiedza tak jak ich jest mala :] nie mowie ze umrze po 1 kg :] tylko ze na pierwsze cykle wybiera sie koksy o niskim wspolczynniku skutku ubocznego :] poziom skutku w mecie jest dosc wyskoki chociazby ze wzgledy na jej hepatoksycznosc :] to moze od razu na pierwszy cykl brac androlic co ?? po co sie bawic w mety ?? masz mala widze stary :]
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024