Skocz do zawartości


Zdjęcie

rzezba klata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

ArniXXX
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

rzezba klata
siema. mam taka sytuacje. za 2 tyg koncze cykl z deka i chcialbym sie troche wyrzezbic przed wakacjami . mam zamira od maja wziac fat burnera diete tylko mam problem z trenignem. otoz nie chcialbym stracic z bani duzo i wogole z brzucha to praktycznie samo spada przy fat burnerze do tego jeszcze robie abs i bede robil ale najbardziej zalezy mi na odluszczeniu klaty bo dol mam tlusty robie dolny skos ostro ale nic . po dece zrobilem mase na klacie ale dol caly czas w tluszczu. nie wiem czy walic trening na rzezbe czy dalej na mase i dodac aeroby do tego a na klatke robic na przyklad codziennie pompki zeby sily nie stracic a sie wyrzezbic bo przy tym chyba sie rzezbi i wytrzymalosc robi. co wy na to ?? jakies propozycje??
  • 0
Co nie zabije to wzmocni !!!

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: rzezba klata
o matko..... cwiczenia na klatke nie wyrzezbia ci jej , dzieki cwiczenim rozbudowujesz miesien a jak zrobisz redukcje i stracisz tluszczyk to rzezba bedzie na klatce

dieta na redukcje + plan treningowy do masy + aeroby + spalacz i jazda :)
  • 0

ArniXXX
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rzezba klata
co ty pierdolisz sorki jak to cwiczenia na klatke nie wyrzezbia jej to co mam brac spalacza i siedizec w domu?? wnioskuje zeby robic mase czy co bo nei wiem ? chyba jak sie bierze spalacza to sie robi wiecej powtorzen i rzezbi w koncu sa plany na rzezbe no nie ??
  • 0
Co nie zabije to wzmocni !!!

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: rzezba klata
o matko sorki ale nie mam czasu ci wykladu pisac , poczytaj troche w tym dziale a sie wszystkiego dowiesz :)

jedno ci powiem biorac trening jak to nazwales "na rzezbe" czyli z wieksza iloscia powt. spadnie ci tylko wiecej miesa dlatego ci napsialem zebys cwiczyl planem trenignowym do masy , tutaj kluczem jest dieta a nie trening !
  • 0

ArniXXX
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rzezba klata
aha no to spoko wystarczy mi to wyjasnienie, no bo mi chodzi o zrzucenie masy ale tluszczowej a nie miesniowej no o to mi chodzilo dzieki. dietki szukalem ale chuja moza jakas zaproponujesz jak bedziesz mial czas to napisz w tym temacie taka w miare dostpena wiesz o co chodzi.:D
  • 0
Co nie zabije to wzmocni !!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024