Skocz do zawartości


Zdjęcie

Noto mamy problem!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
219 odpowiedzi w tym temacie

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noto mamy problem!

Na pare' date=' ale nigdy nie robiłem więc nie pomogę Ci w tym [img']{SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif[/img]


To też odpada. Nie mam żadnego sprzętu kuchennego, by móc gotować na parze. Bede smażyc te piersiczki {SMILIES_PATH}/icon_lol.gif , pytanie tylko na czym? Olej zwykły chyba odpada, więc może bezkaloryczny olej do smażeniaw sprayu?
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Noto mamy problem!
To w spreyu jest dobre, ale na oliwie możesz smażyć. Myślę że nie stracisz dużo jak będziesz smażył na zwykłym tłuszczu. Nawet możesz zyskać bo tłuszczy dużo nie masz {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noto mamy problem!
To wspaniale zwykły olej on jest najtańszy. Tylko mam już podczas tego posiłek w którym jest oliwa (10g), ale to chyba nie szkodzi bo tego oleju będzie raczej niewiele nie sądzisz?
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Noto mamy problem!
hmm no filet wchłonie dużo tego tłuszczu z patelni (nawet może cały), ale oliwy nei wyrzucaj {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noto mamy problem!
Ok świetnie. Teraz będzie bardzo dobra dieta.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Noto mamy problem!
Możesz też gotować mięso w wodzie
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noto mamy problem!
Aha no pomyślę. Trochę zastanawiam się nad tym słonecznikiem bo jem go tylko rano. Bo dieta jest wyliczona co do grama a nawet trochę więcej więc więcej słonecznika już nie mogę dać, a szkoda czy jednak się mylę? {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Noto mamy problem!
Daj ten słoneczni kz po trneingowego na jakiś inny i będzie dobrze, słonecznik ma dużo tłuszczu a w potrneingowym powinno być tylko białko z węglami, sorka nie zwróciłem na to wcześniej uwagi {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noto mamy problem!
Ok straszę tymi pytaniami więc rzucę jeszcze kilka i dam ci urlop (z kilka dni)to ty pewnie już rzucasz tam mięsem. Więc konkrety chodzi mi o zieloną herbatę (tak wiem truję, ale to ostatnie pytanie o z. herbatę), a raczej o jej stosowanie będę pił przed posiłkami 15 min mam nadzieję że poprawie w ten sposób trawienie to dobry pomysł? I ostatnie dotyczące tego makaronu (posiłek po treningowy) mam zjadać 100g, ale waga tego makaronu dotyczy przed gotowaniem? czy po (bo po to zawiera jeszcze wodę).
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Noto mamy problem!
Wszystko ważymy przed gotowaniem
A płyny pije się 15-20 minut przed posiłkiem i ok. 45 minut po posiłku
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noto mamy problem!
Dzięki stary. Dobra robota dam ci odpocząć od tych pytań bo to nie teleturniej. Może z 5min {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
Nie no żartuje z kilka dni odpocznij bo pewnie niedługo znowu mi się coś przypomni. I tak nam dobrze poszło 19 stron to taka mała książeczka wyszła. Jak ktoś podobny do mnie to przeczyta to może się sporo dowiedzieć. {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noto mamy problem!
Witam, ale jestem tylko na małą chwileczkę więc nie owijam w bawełnę. Chciałbym coś zmienić w tym posiłku bo makaron z jajecznicą jest niejadalny smakuje jak kartka papieru. Było by dobrze na coś to zamienić może masz jakiś pomysł (albo kilka) nie musi być to koniecznie gotowane np. jogurt. Chciałbym zamienić tylko makaron reszta gra.

IV Posiłek (po treningu) 19:00
{SMILIES_PATH}/icon_evil.gif ? makaron dwujajeczny (100g) {SMILIES_PATH}/icon_evil.gif
? jajecznica 4 jajka
? słonecznik (50g)
? banan
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Noto mamy problem!
mięso jakieś, ryż, kasza, ziemniaki
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noto mamy problem!
Dzięki coś wymyślę, a tak w ogóle to szybki jesteś. {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noto mamy problem!
[quote name='"PW.":8c040]mięso jakieś' date=' ryż, kasza, ziemniaki[/quote']
Niewiem czy wiesz ale mięso jest chude jak i tłuste. I jak piszesz to daj poradę a nie piszesz to co Ci do głowy przyjdzie. I jedz dziki ryż. Chude mięso to pierś z kurczaka, królik (ale to droga impreza:D) no chyba ze chodujesz sobie.
  • 0

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noto mamy problem!
Witam jestem kumplem Żółtodzioba bo piszę pod jego nazwą bo mi pozwolił. Chcę zacząć ćwiczyć, ale na początku chcę zaprojektować sobie dietę na masę. Więc moje pytanie jest takie jakie jest moje zapotrzebowanie na składniki pokarmowe? Białko,węgle i tłuszcze. Ważę 80 kg wzrost 178. To chyba wszystko.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Noto mamy problem!
To zależne jest jeszcze od wysiłku w ciągu dnia, masz podwieszony temat jak obliczyć zapotrzebowanie.
Ps. Żółtodziub nadal ćwiczy? Jak efekty u niego? Niech się chwali {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noto mamy problem!
Uuuuuuuuuuu to za ciężki dla mnie ten artykuł chodziło mi tylko o podstawowe dane, jestem początkujący. Chodziło mi oto np.

Zapotrzebowanie dzienne na białko wynosi tyle i tyle na węgle i tłuszcze tyle chodzi mi tylko o podstawy, całą dietę ułożę sobie sam. Jeśli chodzi o wysiłek w ciągu dnia to pracuję tak jak Żółtodziób budowlano - ogrodowe. A co do Żółtodzioba to musiał przerwać treningi na kilka miechów bo nie miał w ogóle czasu na ćwiczenia i z tego co wiem to wróci do ćwiczeń od stycznia, ale już teraz projektuje dietę, trening. I ma zamiar kupić jeszcze do tego co ma drążek na ścianę,pas kulturystyczny i jakieś odżywki. Jak zacznie ćwiczyć to z pewnością tu wpadnie i wklei może jakieś foty. A co do mojej diety to czy możesz mi podać te dane dotyczące zapotrzebowania albo wyliczyć?
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Noto mamy problem!
Osoba wykonująca wysiłek fizyczny ma podwojone zapotrzebowanie a więc 2g białka na kg suchej masy ciała
Tłuszcz przynajmniej 0,7g/kg, najlepiej coś koło 30% zapotrzebowania diety, resztę uzupełniasz z węgli. Polecam jednak przeczytać co jeśc, co odrzucać itp.
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noto mamy problem!
Wielkie dzięki teraz wiem jak se stworzyć dietę. A artykuł zaraz przeczytam. {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif

Kurde zapomniałem do diety wrzucę trochę razowego i chciałbym wiedzieć ile czego ma kanapka (przede wszystkim węgli)
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 najnowszych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024