Skocz do zawartości


Zdjęcie

tattoo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

kruszyn
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:K-ce
  • Zainteresowania:Rugby

Napisano Ponad rok temu

tattoo
mam pytanie od dawna mysle o tatuazu na łapie oczywiście jedno mnie powstrzymuje, jesli przytyje łapa mi urośnie powiedzmy z 5 cm boje sie ze z dziarą moze się coś niewłasciwego stac .Jedna jusz mam na plecach ale tam nic sie z nią niedzieje .jestem w trakcie robienia masy więc powiedzcie czy dac sobie narazie spokój i co konkretnie moze się z nia stac . Bartdzo wazne za odp dzięki
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: tattoo
nic nie powinno sie stac moim zdaniem chyba ze planujesz sie wyjebac na duzo duzo wiecej to warto poczekac
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

kruszyn
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:K-ce
  • Zainteresowania:Rugby

Napisano Ponad rok temu

Re: tattoo
obecnie waze 78 i mam w łapie 38 chce dojśc góra do 42 i wagi 86kg myslisz że warto przy tym poczekac , niewiem co myślisz mówiąc je.... na duzo więcej
  • 0

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tattoo
poprostu, ze wzrostem obwodu bicepsa, dziara ci się powiększy... i tylko tyle... nie ma żadnych rozciągnięć, rozstępów na dziarze, deformacji etc.
  • 0

hantelek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tattoo
jezeli urosniesz szybko dziara moze sie rozciagnac lub przesunac (np triceps urosnie sporo a bic niewiele) mi sie lekko przesunela ale jest spoko. Ale to sporadyczne przypadki a nawet jakby to mozna ja bez problemu poprawic. Rób smialo ale zastanow sie dobrze nad wzorem bo juz zostanie na wieki :)
Kiedys robilem dziarki i wiem ze najlepiej robic wzorki ktore nic nie znacza poprostu dobrze wygladaja bo poglady z wiekiem sie zmieniaja a dziara zostaje i wbrew temu co pisza nie da sie jej usunac tak zeby sladu nie bylo...cos tam zostaje

[DZIWNIE PISZE BO NIE MAM POLSKIEJ CZCIONKI]
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] KIEDY????????

Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tattoo
gowno prawda , u nas na silce dziaraja sie ludzie przed i w trakcie cykli sterydowych i jest gitara nic sie nei przesuwa , kwestia odpowiedniej techniki robienia dziary...
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

back
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrow Wlkp-Jarocin

Napisano Ponad rok temu

Re: tattoo
Gdy robisz sobie tatuaz i cos sie z nim stanie(bo urosnie ci reka) idzie sie na tak zwane poprawy i gosciu w salonie zrobi tak ze nic nie bedzie widac oni potrafia SMERFA przerobic w smoka w tribalu :564: :)))
A co do dziary to w nowej gazecie KiF na 110 stronie na dole po lewej (strongman) jest jedna z lepszych dziar jakie widzialem:)
  • 0
"Najpotezniejsi sa CI ktorzy w trakcie FURI staja sie blizsi zwierzeciu!!"

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: tattoo
kruszyn, pogadaj w salonie tatuaży jak to jest z przybieraniem na masie i oni będą wiedzieć najlepiej...
  • 0

hantelek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tattoo
Madson... nie wiem jak jest u ciebie na silce ale wiem ze dziara moze sie przesunac bo mi sie przesunela i tyle!!!!!!!
Jak rosnie lapa to skóra sie naciaga i moze sie naciagnac rownomiernie a moze w niektorych miejscach naciagnac sie wiecej, co zadko sie zdaza ale jednak sie zdaza
biegali do mnie ludzie do poprawek to k... wiem
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] KIEDY????????

monter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:las volas

Napisano Ponad rok temu

Re: tattoo
o jak dobrze ze topic powstal i go zauwazylem bo mialem sie o to samo pytac akurat jestem na cyklu masujacym i tez mam zamiar zrobic sobie dziare, mysle nad przedramieniem na wewnetrznej stronie i na barku,

a ma ktos moze jakies www z wzorami musze cos ciekawego znalezc
  • 0

hantelek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tattoo
Fajnie na przedramieniu wychodzą...ale boli tam konkretnie trzeba pocierpieć:)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tam jest kilka:) Mój koleś...dodam że jest dobry.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] KIEDY????????



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024