Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam poważne pytanie!!:)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

goliatpoznan17
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mam poważne pytanie!!:)
siemka wszystkim!!!
mam do was pytanko!!mam 17 lat i chce sie zapisac na Karate!wiem ze to troche za pozno ale trzeba cos robic a od malego lubilem sie bic:)mam do was pytanie bo w te treningi bede wkladal cale serce ile okolo zajmuje zdobycie czarnego pasa??nie mowie tu juz o o stopniachDAN:)dzieki z gory za odpowiedz!!!!
P.S. mam nadzieje ze nie bylo juz takiego tematu!!w koncu nie moglem go znalesc na forum:)pozdrowionka
  • 0

Rugby_fun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Zainteresowania:liczne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam poważne pytanie!!:)
Nie rozumiem tego ile trwa zdobycie czarnego pasa nie mowie tu o stopniach dan?? zalezy czy regularnie bedziesz zdawał egzaminy i czy beda Ci na to pozwalały umiejętności. Ja zdobyłem w 5 lat ale w innej sztuce walki chociaz karate tez trenowałem i zajmuje to podoba ilośc czasu jezeli zdaje sie w miare regularnie.
  • 0

goliatpoznan17
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam poważne pytanie!!:)
i o to mi chodzi ziom:)no wiadomo ze regularnie bede zdawal!jak sie za cos biore to ide po trupach!!!!!tyle ze kompletnie nic nie wiem na temat tych pasow!wiesz o co chodzi:)a co ile sa takie egzaminy??a ty w jakiej SW zdobyles czarny pas??
  • 0

Rugby_fun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Zainteresowania:liczne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam poważne pytanie!!:)
Taekwondo.Egzaminy najczesciej sa co poł roku i nieraz mozna zdawac o 2 stopnie jak sie jest dobrym albo dodatkowo mozna tez na obozach.I tak musisz zdobyc 10 stponi szkoleniowych(kolorowe paski) a pozniej kolejne dany(juz trzeba dłuzej czekac).Fajnie ze masz zapał ale z tymi trupami to chyba troche przesadziłes;)
  • 0

goliatpoznan17
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam poważne pytanie!!:)
aha!!no moze masz racje chyba przesadzilem!!bo praca w grupie to podstawa!!i koledzy sa najwazniejsi bo nigdy cie nie opuszcza:)dzieki za pomoc pozdrawiam
P.S.az taki uzdolniony nie jestem zeby zdawac co 2 stopnie:P:Phehe:)
  • 0

pawlo143
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Kulturystyka, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam poważne pytanie!!:)
no ja trenowałem taekwndo i ćwiczyłem regularnie i zdawałem egzaminy co pół roku (1 stopień) doszedłem do niebieskiego pasa a potem to już przestałem chodzić.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024