Skocz do zawartości


Zdjęcie

CO ZA DUZO TO NIE ZDROWO? NIE MA EFEKTÓW?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

bartek_b
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

CO ZA DUZO TO NIE ZDROWO? NIE MA EFEKTÓW?
Witam, mam problem a raczej zapytanie czy zbyt intensywny trening moze przynosic odwrotne efekty? Czy nie sprawdza sie zasada im wiecej czemus czasu poswiecamy tm efekty sa lepsze? Czytam tematy o treningach 3 razy w tygodniu iles seri iles powtorzen ja zawsze cwiczyłem do oporu ile mogłem i kiedy mogłem i szczerze mowiac i bez waszych opini dochodziłem do wniosku ze powinno chyna byc widac wieksze efekty a nie tylko czuc niesamowite zmeczenie i spadek sił. Efekt jest takli ze zaczynajac cwiczyc chciałem byc wiekszy a nie bardziej zylasty a wyszło ze widze kazedy swoj miesicen ale nie sa one duze a nie o to mi chodziło. Wszystkie rady mieszczace sie w granicy tego tematu bardzo mile widziane i te troche z boku takze z gory dziekuje i pozdrawiem mam 180 cm waze 70 kg biceps 35 klatka 105 cwicze rok czasu na siłowni i 10 lat karate na sali .pozdrawiam i zycze wytrwałosci w cwiczeniach
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: CO ZA DUZO TO NIE ZDROWO? NIE MA EFEKTÓW?
na tak sie sklada ze tutaj jest aktulane powiedzenie "co za duzo to niezdrowo" popatrz w temacie faq przykladowe treningi na mase do dzialu odrzywianie idz po dietke i bedzie ok:)
  • 0

bartek_b
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO ZA DUZO TO NIE ZDROWO? NIE MA EFEKTÓW?
Dzieki o to chodzi o wszelkie wskazowki bo jestem nowy i nie wiem jak sie tu poruszac a gdyby ktos miał czas to moze sie nawet indywidualnie do mnie ustosunkowac za wszystko jestem wdzieczny
  • 0

back
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrow Wlkp-Jarocin

Napisano Ponad rok temu

Re: CO ZA DUZO TO NIE ZDROWO? NIE MA EFEKTÓW?
popatrz na diety do twojej wagi jesli cwiczyc karate to nie zlapiesz szybko masy...
Ile treningow maszw tygodniu??
Zakup sobie jakis mas xxl do uzpuelnienia diety i cwiczyc duzymi ciezarami:)
Pamietaj o tym ze porzybioracv na masie stracisz dynamike pootrzebna na twoich treningach)
  • 0
"Najpotezniejsi sa CI ktorzy w trakcie FURI staja sie blizsi zwierzeciu!!"

Rugby_fun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Zainteresowania:liczne

Napisano Ponad rok temu

Re: CO ZA DUZO TO NIE ZDROWO? NIE MA EFEKTÓW?
Mam podobny problem i w pewnym okresie dobrze jest poswiecic pewna czesc dynamiki na rzecz siły i masy tez sie bardzo przydaje takze w karate szczegolnie jak juz sie skonczy starty na zawodach.A ciezko jest złapac mase po długich latach trzymania wagi. To problem za pewne wielu sportowcow szczegolnie młodych. Nie jest to zdrowe a pozniej cheć szybkiego zmienienia trybu zycia tez ma duze konsekwencje jezeli chodzi o nasz organizm. Prosze o uzupełnienie i rady osoby kompetentne
  • 0

dawid16
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO ZA DUZO TO NIE ZDROWO? NIE MA EFEKTÓW?
mam problem bo nie wiem kiedy mam przerwac trening na bicepsa
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: CO ZA DUZO TO NIE ZDROWO? NIE MA EFEKTÓW?
czyli o co ci chodiz mozesz jasniej?
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: CO ZA DUZO TO NIE ZDROWO? NIE MA EFEKTÓW?
Panowie: rzeczą oczywistą jest NATYCHMIASTOWA zmiana sposobu odżywiania czy aktywności - co moze wywołać wielkie zmiany w naszym organiźmie - czasem niekorzystne (w przypadku odżywiania jeżeli za szybko zaczniemy stosować drakońską dietę - a nasz organizm miał zbyt mało czasu na zmianę - jest duży skok) to moze się to odbić na zdrowiu.
Poza tym w kulturystyce nie sprawdza sie zasada: czym wiecej tym lepiej...
A jeżeli chcecie jako karatecy czy inni sportowcy sztuk walki zwiększyć masę (to najlepszym okresem będzie zima) musicie się zastanowić co dla was jest ważniejsze. Masa i siła, czy dynamika i szybkość. Jednak gdy osiągniecie to pierwsze to dynamike i szybkość - będziecie mogli śmiało robić - poleci troszkę masy. Ale organizm będzie już inaczej 'uregulowany'.
Pozdrawiam!

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024