Skocz do zawartości


Zdjęcie

Testosteron... prosze o pomoc :D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Testosteron... prosze o pomoc :D
mam 18 lat, trenuje od ok 3 lat ale dopiero od 0.5roku na powaznie... (74kg wagi, 38cm w bicu, 90kg na klate, 180cm wzrostu) jestem po cyklu methadienone, horse power, gainer...
nie mam dokladnie sprecyzowanej diety ale staram sie dobrze odzywiac zjadajac duzo weglowodanow rano i bialek wieczorem uzupelniajac to gainerkiem... Obecnie zastanawiam sie nad kupnem TESTOSTERONU... prosze powiedzcie cos na ten temat ale prosilbym o wypowiedzi doswiadczonych w tych sprawach i nie piszcie mitow tylko sama prawde ok?? :D:D
No i czy warto kupic tescia czy zainwestowac w cos innego?? czy po zakonczeniu cyklu nie zejde z masy ktora nabralem, czy po tesciu wyskakuja syfy (mam sklonnosc do tradziku)...
co radzicie?? prosze pomozcie :D:D:D:D z gory dziekuje i rzycze wysoklich osiagow :):):):)
  • 0

Tyson160
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z północy
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walk

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron... prosze o pomoc :D
jak nie masz sprecyzowanej diety to prawdopodobnie zalejesz się tak jak ja :/ ogolnie za pierwszym razem tesotsteron daje duuuzo sily. biorąc pod uwagę cenę, efekty, jakość mięsni to Tesotsteron jest bardzo dobry, tylko trzeba to zagryzac jakas dobra dieta i uzupelniac ja bialkiem, dobrze jest kreatynke lykac rowniez z tym. trzeba sie odblokowac pod koniec cyklu oczywiscie bo blokuje ci przysadke mozgowa ktora jest odpowiedzialna za produkcje wlasnego testosteronu bla bla bla...
  • 0

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron... prosze o pomoc :D
a w jaki spozob sie odblokowac?? a czy jesli mam tradzik to czy testosteron go nie nasili???? a i czy tez duuuuzo wchodzi na mase???? o i prosilbym o podanie efektow ubocznych :)
  • 0

KerbuS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron... prosze o pomoc :D
Moze poczytasz tematy podwieszone? Po to one sa.. Po to sa one.. Po to one sa!
  • 0

Tyson160
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z północy
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walk

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron... prosze o pomoc :D
no to efekty uboczne to blokowanie, tradzik, agresja
  • 0

tiwaz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron... prosze o pomoc :D
zacznij od dopracowania diety to podstawa czyli paliwo dla organizmu
jak dla Ciebie to tak na szybko waga x 24 + 500 czyli 74*24+500=2274 masz dzienne zapotrzebowanie jak bedziesz sie tego trzymał i później policzysz BTW to bedziesz miał pewność ze nie złapiesz tłuszczu


ja bym pojechałam na dobrej diecie przez jakiś czas i zobaczyła jak idzie, z koksem nie ma co sie spieszyć

co do efektów ubocznych to jeszcze po cyklu moga być gorsze samopoczucie i spadki
  • 0

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron... prosze o pomoc :D
pierw zacznij czytać podstawowe informacje na temat środka a później zadawaj pytania
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron... prosze o pomoc :D
o wlasnie
  • 0

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron... prosze o pomoc :D
no spoko:P poczytam sobie poczytam :D tylko chcialem sie dowiedziec czegos na ten temat od kogos kto to bral :P
  • 0

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron... prosze o pomoc :D
aha i jeszcze jedno pytanko gdybyscie mogli odpowiedziec.. jesli bralem mete i nie mialem wiekszego tradziku to czy po testosteronie beda mi bardziej syfy wywalac??
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron... prosze o pomoc :D
patryktadziun, -nie wiadomo... ale jeśli Ci nie wywaliło po metce to jest dużę prawdopodobieństwo, że CI teraz też nie wywali!
  • 0

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron... prosze o pomoc :D
dzieki... to chyba najlepiej bedzie jak sprobuje co?? heh
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron... prosze o pomoc :D
patryktadziun, - nom :P ale jak Ci beda wyskakiwąc to idź do dermatologa to on Ci da jakieś dobre maści!!
  • 0

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron... prosze o pomoc :D
ja mam od dermatologa takie robione w aptece mieszane ale juz mi przestaly pomagac chyba sie do nich przyzwyczajilem.. chyba bede musial isc zeby cos innego dal... a co lepiej zrobic?? kupic sobie jeszcze mety (mialem 200 mety) czy kupic tescia????
  • 0

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron... prosze o pomoc :D
no ja juz sobie troche wiedze o testosteronie uzupelnilem i sie troche przerazilem czytajac o skutkach ubocznych :/ ale tam pisali cos takiego ze sterydy w strzalach sa mniej toksyczne niz w tabletkach... wiec po testosteronie bedzie mniej efektow ubocznych niz po mecie?? np ,mniej syfuw bedzie wywalac po testosteronie niz po metce???? a te srodki potrzebne do odblokowania sa drogie?? mozecie podac cene?? czekam na odpowiedzi :D:D
  • 0

KerbuS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron... prosze o pomoc :D
Nie no efekty uboczne sa chyba porownywalne-nadcisnienie, syfy, tylko ze po tesciu Cie bardziej zblokuje czyli Twoje jajka zaprzestana produkowac naturalnego testosteronu bo po co jak dostarczasz go zzewnatrz. I wtedy własnie stosuje sie PCT ( terapia po cyklu) ktora zminimalizuje spadki i przywroci normalna prace jajków. Odblok z Clomidu (odblok w postaci tabletek) waha sie miedzy 30-50 zl zalezy to jest jakies 24 tabletki. A co do syfow to roznie bywa.
  • 0

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron... prosze o pomoc :D

tylko chcialem sie dowiedziec czegos na ten temat od kogos kto to bral

Tu nikt nie bierze takich rzeczy
Wszyscy jedziemy na kozim mleku i bananach.
  • 0

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron... prosze o pomoc :D
no nie powiesz mi ze wszyscy na tym forum jada na koksach! ja tescia nigdy nie bralem i co w tym dziwnego ze chce sie o nim czegos dowiedziec zanim wezme??
  • 0

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron... prosze o pomoc :D
wejdz na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] wpisz testosteron prolongatum i CZYTAJ informacje na ich temat później zadawaj pytania które nie znalazłeś odpowiedzi na tych stronach ok ? i tak jak powiedział Dacs jedz dużo bananów i pij kozie mleko najlepiej jeszcze ciepłe prosto z wora jest zdrowe i pożywne jak trafisz na kozła to lepiej bo ma wiecej białeczka :hyhy:
  • 0

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron... prosze o pomoc :D

ja tescia nigdy nie bralem

A ja bralem zajebista sprawa, i nie dlugo znowu wezme :hyhy: i wybuchne :rotfl: bo jeszcze doloze do pieca pare rzeczy.

Jednymi z roznic miedzy meta a testo: meta jest bardziej anaboliczna niz testo to i miesnie beda leprze i ladniejsze po testo moze cie troche zalac ale jak masz dobra diete to powinno byc dobrze, meta jest toksyczna dla watroby i trzeba uzywac oslonek, test. nie albo prawie nie, czy bedziesz mial wiecej syfow po mecie? jak dorwiesz polska mete to nie, powinno byc ok reszta to undery nieoczyszczone, a po testo dla ciebie w malych dawkach nie powinno byc ich tak tuzo jak po mecie, wieksza sile bedziesz mial po mecie a z masa pewnie pudzie mniej wiecej tak samo rowno po mecie jak i po testo.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024