Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta a praca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

MotyF
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta a praca
Praca od 8-18 nie pozwala mi na specjalne diety. Praca siedząca i przy 78 kg lekki tłuszczyk do spalenia. Zaczynam trenować i nie wiem od czego zacząć. Czy jest dieta, którą można stosować w sposób luźniejszy (chodzi o godziny) np posiłki o 8/18 i w pracy np 13. Co zacząć brać (nie na mase tylko rzeźbe)? Proszę o jakąś podpowiedx od znających temat. Szukałem po forum i znalazłem, ale tyle się oczytałem, że mam jeszcze większy mentlik. Z góry dzięki.

Zawsze byłem szczupły, a praca siedząca negatywnie wpłynęła na mnie. Czyli metabolizm mam dobry. Wzrost 176 cm. Biceps kiedyś lekko ćwiczony 37 cm (to mało czy średni wymiar-bez złośliwości proszę)
  • 0

ciss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z siłowni

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta a praca
MotyF, jeżeli nie wiesz co jeść w pracy to dam ci dobrą rade. Rób sobie kanapki z chleba razowego, weź do pracy banany jeśli ćwiczysz (dodatkowe źródło węglowodanów). Pij gęste soki. Ja robie tak, że kupuje puszke pasztetu i jem z chlebem. Napewno możesz również, kupić serek wiejski i tez będzie dobrze..

Jak chcesz zrzucić tłuszczyk to proponuje fat burner..
  • 0
Nic tylko siła..
Masa idzie, masa..

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta a praca
ciss, świetnie mu doradziłeś, zwłaszcza z tym pasztetem, gdzie tłuszczu jest trzy razy więcej niż białka :629: MotyF swoją diete opieraj na białku a nie na tłuszczach i węglowodanach, zwłaszcza prostych ;-)

A te 37cm w łapie to nie jest mało, ale pod warunkiem, że to nie tłuszcz tylko mięcho :-D
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta a praca
Chcesz troche sie podrzezbic i nie mozesz zbytnio trzymac diety? z pomoca przychodza odzywki - najlepiej kup jakas bialkowa i bedzie ok :) pozatym kanapki z chuda wendlina i looz :)
  • 0
[you]
pozdro :P

MotyF
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta a praca
ale kulinaria to moja słaba strona. Więc co dobrze brać do pracy, co ma dużo białka w codziennym jedzeniu, a gęste sorki mając na myśli pisaliście o kubusiach i innych podobnych? 37 cm to "samo mięcho" a tłuszczyk zasłania mięśnie brzucha, które raczej zawsze były widoczne i się robi (zaczyna) tzw. oponka :)

Więc proszę o pare rad i dzięki za poprzednie wypowiedzi. Sa cenne
  • 0

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta a praca
zależy czy chcesz po prostu schudnąć czy zależy Ci na muskulaturze. Jeśli chcesz miec mięśnie to musisz ćwiczyć a przy ćwiczeniach na siłowni muisz sie trzymać określonej diety.Musisz wprowadzać wiekszą ilość kalorii nabrać masy a dopiero potem ewentulanie rzeźbić. Diete do ćwiczeń możesz sobie spokojnie ułożyc korzystając z podwieszonych postów jeżeli chodzi o produkty białkowe najlepiej uwzględniać w diecie tylko białko pełnowartościowe z ryb, sera, mięsa, jajek. Możesz też zaopatrzyc sie w odżywki. Jak już wczesniej pisałem radze teraz masuj sie a potem bierz sie za rzeźbe dopiero. No chyba że zalezy Ci tylko na zrzuceniu tłuszczu bez nabierania mięśni...
pozdrawiam
  • 0
Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało...
Pozdrowienia w podpisie za pomocą skryptów są nieszczere i prostackie

MotyF
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta a praca
nabierz mase.....chodzi o ogólną masę czy masę mięśniową? Czy biorąc odżywki na masę mięśniową dużo się tyje? A może lepiej na początek spalić toą masę (nie koniecznie mięśniową) a potem "masować". I proszę bez uśmiechów-lamerem jestem. Dzięki za odp
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta a praca

chodzi o ogólną masę czy masę mięśniową?

jak robisz masę mieśniową to prawie zawsze pójdzie Ci też troche w tłuszcz

Czy biorąc odżywki na masę mięśniową dużo się tyje?

to zależy od kaloryczności diety i aktywności fizycznej.

A może lepiej na początek spalić toą masę (nie koniecznie mięśniową) a potem "masować"

może. tu już sam musisz se odpowiedzieć na to pytanie. ale teraz jest zimno zatem pogoda sprzyja robieniu masy. redukcje robi sie raczej na wiosne. ale nie ma tu sztywnych reguł, wiec zrobisz jak zechcesz
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024