Skocz do zawartości


kwestia kłopotliwa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_bleem_*

Guest_bleem_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: kwestia kłopotliwa
hehe ok, kanapeczkę będę miał z głowy ale pozostaje jeszcze kwestia keratyny, czyli znowu pytanie xpand, cell pump czy ten jabłecznian (chodzi o to żeby spadków później nie było u mnie żadnych), eh, chyba nikt mi już nie pomoże :563:

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: kwestia kłopotliwa
bleem, bo to piekielnie trudne pytanie :>
  • 0
[you]
pozdro :P

GośćGuest_bleem_*

Guest_bleem_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: kwestia kłopotliwa
hehe :D nie mówiłem że będzie łatwo :P ale w czym tkwi problem? bo wiadomo że ciężko się wypowiadać jak to czy tamto zadziała na mnie bo każdy inaczej to przyjmnie, doskonale sobie z tego zdaję sprawę ale chodzi mi tylko o to co byłoby najlepsze w wypadku gdy chcę przybrać na masie jestem chudzinką, będę ćwiczył i wszamiał mass xxl i nie chcę aby po zaprzestaniuu suplementacji wszystko wróciło do stanu pierwotnego, czyli tego odwodnienia, szukam krótko mówiąc jakiejś keratyny dzięki której będę rósł ale takiej keratyny która nie zatrzymuje wody w mięśniach a potem jak przestaje trzymać to masa spada (bo to dla mnie sztuczne napompowanie) a takiej keratyny żeby mięśnie rosły i zostawały na bum cyk cyk. :)
i słyszałem jak już pisałem wyżej w postach że xpand tak działa i cell pump oraz ktoś mówił o jabłczanie ale ktoś musi biednemu amatorowi :D powiedzieć np. że zamiast xpanda mogę kupić jabłczan (e.w. cell pump) i będę miał również stały efekt (o ile taki efekt owe produkty dają) no i to chyba tylko tyle, bo wiem że dietka musi być, ćwiczenia też, odpoczynek też, mass xxl też, wszystko wiem oprócz tego co z tych 3 typów wybrać, bo jeżeli jabłczan albo cell pump dadzą mi stałą masę (która nie spadnie po zaprzestaniu stosowania) to po co dawać stówkę więcej na xpanda? (oczywiście wiem że ma pewnie więcej bajerków ale chodzi o stosunek jakość/cena). :585: help!

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: kwestia kłopotliwa
cena jakos to najlepiej wychodzi cell pump duza pucha :>
  • 0
[you]
pozdro :P

GośćGuest_bleem_*

Guest_bleem_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: kwestia kłopotliwa
a cell pump będzie miał podobne działanie do xpanda? nie chodzi mi może o aż tak spektakularne przyrosty ale o to czy masa nie spadnie? bo jak tak to lecę do sklepu :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024