Dziś w sklepie oglądałem mleka w proszku
![:)](http://forum-kulturystyka.pl/public/style_emoticons/default/smile.png)
No i znalazłem odtłuszczone - cena 3.10zł za 250g
Zawartość w 100g
Tłuszcz - 0,8g
Węglowodany - około 50-60g
białko - 25 g
Wartości są w przybliżeniu nie pamietam dokładnie... ale mam pytanie czy opłaca się to kupować do uzupełnienia diety? Słyszałem ze weglowodany (laktoza) nie są przyswajalne to prawda?
Ale nawet dla samego białka czy jest sens kupować?