Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta
Tak jak w opisie, mam problem, próbuje trenować,są to ćwiczenia domowe, próbuje trenować już od dawna ale róznicy nie ma.Chodzi mi o to że nogi i ręce mam bardzo słabe, jestem jednym z najsłabszych osób z mojego rocznika, a przy chociażby takim trenowaniu jak teraz powinna być jakaś róznica, a mnie przesili każdy :/ nawet cioty które sie nie ruszają z domu :/.Poradzcie coś, bo naprawde sie staram :/ poświęcam wiele czasu, a mógłbym poświęcać cały, ale nic mi to nie daje, macie jakieś pomysły??.Czy chodzi tu o diete??wogóle nie jest zróżnicowana ciągle jedynie jogurty, ser, nie jem ryb, owoców mało, warzyw prawie wogóle. Poradzcie mi co szamać z takiego mniej białkowego, za to żeby miało jakieś witaminy i te związki!
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
dieta to bardzo wazna zecz spojrz na tematy podwieszine :P mozesz zakupic witaminki w aptece (vitaral kosztuje 15zl za 60 tab.)
dieta i witaminki i to ci na poczatek starczy efekty beda widoczne
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
ale własnie jaka dieta??nie zalezy mi teraz na masie a sile:/ chociaż troche masy też by sie przydało, ale jestem tak lewy, ze i bez masy powinna mi iść siła tylko potrzebna jakaś dietka witaminowa albo jakaś :/
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
Normalna dieta..
Witaminy..
Checi szczere..
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024