Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta dla chuderlaka ;d


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Wito
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta dla chuderlaka ;d
Witam ponownie. Chciałbym prosić was o ułożenie dla mnie diety na mase w której jest uwzględniony trening oraz szkoła.
Waga: 55 kg (schudłem 3 kg od rozpoczęcia roku szkolnego)
Wzrost: 175

W szkole jestem mniej więcej od godziny 8 - 15. Trenuje o godzinie 20 w poniedziałki, środy i piątki. Byłbym na prawdę wdzięczny za przyjemny rozpis, nie musi być on dokładny ale chciałbym aby w diecie było kilka alternatyw w potrawach które mógłbym spożyć. Z góry dziękuje za wszelką pomoc. Pozdrawiam i życzę udanego weekendu!
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla chuderlaka ;d
hmmmm ... Mogę ci poprawić .... Lub doradzić ale nie bede układał .



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla chuderlaka ;d
Spróbuj cos ułozyc samodzielnie, opierając sie informacjach zawartych w podwieszonych postach w tym dziale.
JW, My ewentualnie naniesiemy jakies korekty i cos zasugerujemy.
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

Wito
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla chuderlaka ;d
Dieta na masę:
Wzrost: 175 cm
Waga: 56 kg

Taka mała legenda:
/ = albo to albo to ;p

Śniadanie I - godzina od 4-7.

1-2 Kromki chleba razowego (z serem pół tłustym/szynką wieprzową,…)/mleko z płatkami, (ok. 250 ml. Mleka płatków trochę, ok. 50 gr.)/jajecznica z 3 jajek + szynka + 2-3 kromki chleba razowego , jogurt (jogobella albo actimel)/szklanka mleka, jabłko no i dopijam do tego codziennie wapno.

Śniadanie II - godzina od 10-15

Kołaczyk/prażonki bekonowe/2 kromale chleba (ser/szynka)/paluszki, cola/energy drink/woda/sok (bananowy/pomarańczowy)

Nie zawsze zjem wszystko w szkole, zbytnio tak nie mam jeszcze apetytu albo czasu by wszystko wszamać.

Obiad I – godzina od 13-17

Zupa (ok. 250 ml + makaron)/Kotlety schabowe + ziemniaki + jakaś sałatka/Kotlety drobiowe + ziemniaki + jakaś sałatka/2 jajka sadzone + ziemniaki/ok. 2-3 gołąbków w sosie pomidorowym, itd… ;p

Obiad II (przed ćwiczeniowy) – godzina od 17-19

3-5 kromek chleba razowego (ser/szynka), dolewam sobie zupy z poprzedniego obiadu.

Trening– godzina od 19-20

Kolacja I – godzina 20-21

2-4 kromek chleba razowego (ser/szynka)

Kolacja II – przed spaniem
Kilka kromek chleba ;p

Proszę o ocenę tej diety i byłbym wdzięczny za wszelkie korekty, komentarze i propozycje co bym mógł do tego dołożyć, (Jestem w stanie kupić jakieś suple więc jak myślicie, że potrzebuje to proszę o propozycję). Z góry dzięki. Pozdrawiam!
  • 0

Sarutobi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla chuderlaka ;d
nie pij acti mela bardziej szkodzi niż pomaga, zawiera substancje które faktycznie uodparniają organizm lecz przez to ze dostarczasz te substancje z actimela twój organizm przestaje je produkować przez co tak naprawdę twój organizm wyłącza jedna z barier ochronnych twojego organizmu

kolacja jest zła, oraz bardzo slabe zrodla bialka zrezygnuj z szynki i przetworzonych produktow
płatki tylko owsiane
paluszki ?? chyba nie takie solone ??
brak warzyw owoców, oraz zdrowych tłuszczy
  • 0

Wito
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla chuderlaka ;d

nie pij acti mela bardziej szkodzi niż pomaga, zawiera substancje które faktycznie uodparniają organizm lecz przez to ze dostarczasz te substancje z actimela twój organizm przestaje je produkować przez co tak naprawdę twój organizm wyłącza jedna z barier ochronnych twojego organizmu

kolacja jest zła, oraz bardzo slabe zrodla bialka zrezygnuj z szynki i przetworzonych produktow
płatki tylko owsiane
paluszki ?? chyba nie takie solone ??
brak warzyw owoców, oraz zdrowych tłuszczy


A mógłbyś mi wypisać w takim razie, czym moge zastąpić niektóre posiłki albo co dodać do tego? A paluszki... tak takie solone ;p a co do owoców to na śniadanie przed szkołą jabłko wpiepszam i może moja wiedza jest ograniczona ale takie sałatki i surówki mają coś z ważyw ale jeśli to za mało to wracając do poprzedniego pytania, co dodać do tej diety?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla chuderlaka ;d
Kolacja puszka tuńczyka lub twaróg półtłusty.
Nie jedz na kolacje węgli prostych.Chleb odpada.
  • 0

Sarutobi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla chuderlaka ;d
jak się wysilisz to na pewno dowiesz się co to za produkty :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024