Skocz do zawartości


Zdjęcie

Valut v-12 Turbo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Ar2r1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrołęka

Napisano Ponad rok temu

Valut v-12 Turbo
Lista naszych dokonań w dziedzinie suplementów dla sportowców, naczelne z jedynym w swoim rodzaju V-12 Turbo i oczywiście pierwszym na świecie estrem kreatyny CM2, jest długa. Kiedy zaprojektowaliśmy Vault, postrzegliśmy go, jako szansę stworzenia niedoścignionego połączenia wiodących i najnowszych technologii, rozwiniętych na potrzeby V-12 Turbo i CM2

v-12 to znalazłem :
Firma SAN prezentuje: narodziny V12 Turbo – najbardziej wszechstronnego suplementu skutecznie wspomagającego wysiłek fizyczny i pomagającego w zmianie budowy ciała, jaki kiedykolwiek został stworzony. V12 Turbo nie jest ewolucją czy rewolucją w dziedzinie suplementów, to zupełnie nowy środek wspomagający trening. Czasy, kiedy Twój organizm zalewany był tonami cukrów w nadziei na uzyskanie upragnionego efektu napompowania mięśni, MINĘŁY bezpowrotnie. Teraz nie musisz martwić się już, że nadmiar cukrów i węglowodanów będzie magazynowany w postaci tkanki tłuszczowej. V12 Turbo wyprzedza inne produkty o lata świetlne, dzięki czemu daje niesamowite i zdumiewające efekty w postaci:

· wzrostu siły i wytrzymałości,

· zwiększania twardości i gęstości mięśni,

· rozszerzania naczyń krwionośnych (lepszy napływ krwi do mięśni),

· zwiększania produkcji kreatyny oraz retencji azotu.

Obecne na rynku produkty wspomagające wzrost objętości komórek można porównać do kalkulatorów, podczas gdy V12 Turbo to komputer najnowszej generacji.

V12 Turbo szybko staje się nieodzownym suplementem każdego liczącego się sportowca ze względu na kombinację składników synergistycznych takich jak:
Jabłczan kreatyny (Tricreatine Malate) 4 g

Opatentowana kombinacja soli mono- i dwukreatyny, jaką jest jabłczan kreatyny, jest łatwo przyswajalna, wspomaga produkcję ATP wewnątrz komórki mięśniowej, nie powoduje jakichkolwiek dolegliwości żołądkowych i co najważniejsze – w przeciwieństwie do zwykłego monohydratu kreatyny – nie wywołuje podskórnej retencji wody. Dlatego też zarówno mężczyźni, jak i kobiety, którzy mieli dotychczas opory w przyjmowaniu kreatyny w obawie przed nadmierną retencją wody, mogą obecnie skorzystać z tej doskonałej formy kreatyny.
Alfa-ketoglutaran argininy (Arginine Alpha-Ketoglutarate) 1,5 g

AAKG powoduje bardzo szybki wzrost poziomu tlenku azotu, pomagając w przepływie krwi i transporcie składników odżywczych prosto do mięśni, tak samo jak czyni to NO2. W rzeczywistości wielu sportowców zauważa lepsze efekty po stosowaniu V12 niż NO2.
N.A.G (N-Acetyl-L-Glutamine) 1 g
Tauryna (mikronizowana) 2 g

Dzięki połączeniu obu tych składników dochodzi do zwiększania objętości komórek mięśniowych, wychwytywania składników odżywczych oraz stymulacji naturalnej produkcji hormonu wzrostu.
Betaina-Glikocjamina (Betaine-Glycocyamine – opatentowana formuła bezwodnej betainy oraz glikocjaminy) 2 g

Połączenie tych dwóch związków w odpowiednich proporcjach wspomaga naturalną produkcję kreatyny przez organizm oraz magazynowanie fosfokreatyny w mięśniach. Ostatnie badania dowodzą, że glikocjamina ma znacznie lepsze możliwości transportowe niż glukoza, stąd też dzięki ułatwieniu dostępu do komórki mięśniowej możliwe jest błyskawiczne dostarczenie do niej innych komponentów V12.

V12 Turbo jest najbardziej wszechstronnym środkiem dostępnym obecnie na rynku. Ze względu na brak cukru może być używany przez wszystkie etapy treningu, jak również podczas diety niskowęglowodanowej.

Lepsze przyswajanie innych suplementów jest rezultatem uzyskanego dzięki V12 Turbo szybszego transportu składników odżywczych, dlatego że zwiększa on skuteczność wszystkich suplementów stosowanych razem z nim.

V12 Turbo może być przyjmowany wraz z innymi produktami firmy SAN takimi jak Full Impact Bolt, Ox czy Myodrive.
Czy kiedykolwiek byłeś rozczarowany działaniem monohydratu kreatyny?
Szukasz produktu łączącego cechy najlepszych suplementów na rynku?
Chciałbyś wypróbować produkt kreatynowy, który nie powoduje podskórnej retencji wody?
Chcesz mieć twardsze i pełniejsze mięśnie?
Szukasz kreatyny bez cukru, która pozwoli uniknąć zbędnego „napuchnięcia”?
Chcesz czuć, że jesteś „nie do pobicia”?
Szukasz produktu powodującego wzrost siły i pełności mięśni, który będzie można przyjmować, przebywając jednocześnie na diecie niskowęglowodanowej?

V12 Turbo - już nie musisz szukać!


spotkałem się z tym na stronie innej... i jezeli tam są teksty reklamujące to wybaczcie mi ja tylko przekopiowałem to. Mogę link podać do tego
  • 0
Oo O o O oo O oO
oO O O o Oo O o O O
O o Oo O o O O O o Oo
O o O O O o Oo O o O
O O o Oo O o O

Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Valut v-12 Turbo
V12 turbo jest warte swojej ceny tyle powiem...
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

Ar2r1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrołęka

Napisano Ponad rok temu

Re: Valut v-12 Turbo
no spoko ale powiedz mi co to jest :P wogóle
  • 0
Oo O o O oo O oO
oO O O o Oo O o O O
O o Oo O o O O O o Oo
O o O O O o Oo O o O
O O o Oo O o O

T-Mobile
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sztuki Walki, Dziewczynki, Muzyka, Dobre Książki

Napisano Ponad rok temu

Re: Valut v-12 Turbo
A przede wszystkim powiedz ile to kosztuje :D
  • 0
Zapraszam do obejzenia mojego dziennika:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dąże do ogromnej masy !!!


Ar2r1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrołęka

Napisano Ponad rok temu

Re: Valut v-12 Turbo
665g 140 zł w promocjii:)
  • 0
Oo O o O oo O oO
oO O O o Oo O o O O
O o Oo O o O O O o Oo
O o O O O o Oo O o O
O O o Oo O o O

T-Mobile
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sztuki Walki, Dziewczynki, Muzyka, Dobre Książki

Napisano Ponad rok temu

Re: Valut v-12 Turbo
wez daj stronke do tego :D chcialbym zobaczyc jak to wyglada ;)
  • 0
Zapraszam do obejzenia mojego dziennika:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dąże do ogromnej masy !!!


Ar2r1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrołęka

Napisano Ponad rok temu

Re: Valut v-12 Turbo
nie wiem czy mogę ale ma pw ;)
  • 0
Oo O o O oo O oO
oO O O o Oo O o O O
O o Oo O o O O O o Oo
O o O O O o Oo O o O
O O o Oo O o O

riper
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zambrów

Napisano Ponad rok temu

Re: Valut v-12 Turbo
wes daj link gdzie to mozna kupic i te cm2 tez
  • 0

Rhp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 298 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŁDZ
  • Zainteresowania:od c**ja

Napisano Ponad rok temu

Re: Valut v-12 Turbo
Też wiem gdzie to dostać można :D. Poszperaj w google wpisz nazwe i tyle.
  • 0

riper
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zambrów

Napisano Ponad rok temu

Re: Valut v-12 Turbo
mam juz :)
  • 0

dsdamian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 647 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:kulturystyka, saa

Napisano Ponad rok temu

Re: Valut v-12 Turbo
hmmm, wg mnie lepiej zastosować tanszą alternatywe do tego i LEPSZĄ z tego co słyszałem.

Mam na mysli cell pumpa na przykłąd...

no ale jak kto chce :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024