Skocz do zawartości


Zdjęcie

help me!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

tazan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

help me!!!
elo zaczne od razu bo nie mam czasu mój staz to jakieś 9 miechów chodzenia na siłke przez rok miałem kilka przerw takihc po 2 tyg waga 72 kg wzrost 180 biceps 35 teraz jestem w cyklu (kreatyna + mega mass 4,8 kg) przybyło mi jakieś 3 kg w 3 tygodnie a mega massa zostało na jakiś tydzień a problem mój tkwi w tym ze prawiewogóle nie idzie mi sila na klate robie ją raz w tygodniu
wyciskanie na ławce prostej 3 serie 10-8-6
wycskaine na skośnej głową w góre 3 serie 10-8-6
wyciskanie na skośnej glową w dół 3 serie 10-8-6
rozpietki 3 serie 12-10-8
i własnie nie wiem dlaczego nic nie idzie wydaje mi sie ze trening jest dobry do tego zmieniam 3 tyg wyciskam sztangą a nastepne 3 sztangielkami i tak na przemian nie wiem moze musze ćwiczyć klate 2 razy w tyg możerobie za dużo ćwiczeń prosze o pomoc
  • 0
moim opisem jest opis w którym to opisie zawarłem ten oto "OPIS"

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: help me!!!
cwiczenie klatki 2 razy w tygodniu nic nieda,przyczyn moze byc kilka moze zbyt mocno katujesz barki i triceps przez co niemasz czasu na regeneracje a przy klacie triceps i przednie anktony to podstawa,rozpisz jakie partie ze soba cwiczysz,pozatym na 9 miesiecy wystarcza 3 cwiczonka lawka prosta,skosna i rozpietki ktore mozesz zmieniac sobie co trening raz na prostej raz na skosie dla urozmaicenia. na mnie osobiscie bardzo dobrze dziala trening w jednym tygodniu cala prosta sztanga 3x,sztangielki 3x rozpietki 3x i za tydzien to samo ale caly skos w ten sposob na jednej sesji moge skupic sie maksymalnie na danym akcencie klatki piersiowej gorze lub srodku
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: help me!!!
rozpisz cały trening
  • 0
Nie polecam szpitala :/

wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: help me!!!
Joks napisał ze moze się za bardzo katujesz ale jest opcje ze moze za słabo ćwiczysz.Wykonuj poprawnie technicznie ćwiczenia i stosuj progresje.A i jak napisał cris rozpisz cały trening
  • 0

vadz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kemerovo Rosja
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Powerlifting

Napisano Ponad rok temu

Re: help me!!!
Za duzo wyciskan. Max 4 serie, jednego dnia skosna lawka, jednego dnia plaska. Jeszcze lepiej odstawic sztange przez kilka tygodni i uzywac wylacznie hantle, 4 serii po 10-12 powtorzen.
  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: help me!!!
vadz, moglbys rozpisac jak wedlug Ciebie ma wygladac trening?
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: help me!!!
Czy ja dobrze zrozumiałem 4 serie jednego dnia na klate.Jeśli tak to chyba w treningu HST prędzej.Równierz prosiłbym o napisanie dokładnie o co ci chodzi
  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: help me!!!
widze ze koledzy w rosji troche inaczej trenuja, moze powiedza nam jak :)
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


vadz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kemerovo Rosja
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Powerlifting

Napisano Ponad rok temu

Re: help me!!!
Chodzilo mi o tym ze nie potrzeba na takim poziomie zaawansowania robic az tyle wyciskan.
Wedlug mnie powinno wygladac tak -
Wyciskania na lawce - rozgrzewka 20 powt. 4 serii 12.10.8.6 - ze sztanga, z hantlami zwykle robie 10-12 powt. (Jednego dnia robimy na plaskiej, nastepny trening uzywamy skosnej lawki) - sztanga albo hantle , hantle czuje lepiej bo mam wiekszy okres ruchu, sztangi uzywam rzadko.
Rozpietki - 4 serii 12 powt., technika jest bardzo wazna, jednego dnia uzywamy hantle, nastepny trening - linki albo butterfly machine.

I tyle!- spac i jesc :). Na mase taki trening powinien wystarczyc, pamietaj ze kazda serie robimy do konca, to znaczy ze nie da sie zrobic jeszcze jedno powtorzenie, nawet jak by bardzo chcial.
Moj trening wyglada nastepujaco:

Pon. - Klatka, plecy.
Wt. - Nogi
Sr. Barki, ramiona.
Czw. - Odpoczynek
Pt. Klatka,plecy
Sob. Nogi
Nd. - barki, ramiona
Generalnie robie sobie przerwe po trzech dniach treningu, normalnie wychodzi mi 2 razy na kazda czesc ciala w tygodniu. Ale taki trening nie jest dla poczatkujacych. Trzeba najpierw poznac mozliwosci swojego organizmu, ile on jest w stanie wytrzymac, i kiedy trzeba robic przerwe. Tez musze powiedziec ze nie cwicze naturalnie, staram sie jesc powyzej 5000 kcal dziennie po 6-7 razy, i nie robie tego tylko dla ciebie, tylko wystepuje w zawodach.
  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: help me!!!
no przyznam ze trening bardzo intensywny... ale widze ze masz juz spore doswiadczenie...
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024