Skocz do zawartości


Witam po długiej przerwie - opis spadków po cyklach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_dziadek_*

Guest_dziadek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Witam po długiej przerwie - opis spadków po cyklach
Witam wszystkich serdecznie,

Aby jakoś to przedstawić zacznę od początku, nie jestem na tym forum stałym bywalcem lecz od czasu do czasu zaglądam.

Na wstepie poszukuję koleszki AVANGER czy jakoś tak, miał rozpisać mi piękną dietę z suplementami i jakoś to się rozeszło i wróciłem do kosów.

Początek brania, pierwsze kroki na siłowni "około 3 miesięcy" na samych odżywkach itd.. zaczynając miałem 64 kilo wagi w wieku 31-32 lata - jakoś tak, wzrost 183 więc niedowaga straszna, postanowiłem i poszedłem po całości, co tylko było możliwe to brałem, w 1,5 roku 4 cykle i to dość mocne, wyniki takie sobie, maks osiągnięcia to 89 kilo.
Wszystko było fajnie do czasu aż poczułem pieczenia w żołądku, odpuściłem z lekka i zrobiłem przerwe, dobre odblokowanie itd.. przerwa się przeciągała, jakoś ochota na ćwiczenia odeszła, mija rok jak wracam po przerwie na siłownię.
Spadek na wadze taki sobie ale siła to tragicznie, po roku przerwy ważę 81 kilo więc strat wielkich nie ma, już mam pierwsze przyrosty oczywiście na sucho i narazie o koksach nie myślę "dlaczego" ???
Śmieszne nie jest ale !!! zanim zabrałem się za koksy obracałem każdą kobietę minimum dwa razy bez odpoczynku i potem z przerwami poprawiałem, w trakcie cykli nie było problemów do czasu przewania i odstawienia sterydów, zaczeły się schody, członek stał się wiotki i nie miał za nic ochoty sobie pofiglować, idąc z kobietą do łóżka owszem stawał ale z ledwością i nie w tak pełnym wzwodzie jak powinien, mowy o kolejnym stosunku to nawet nie było mowy.
Udałem się na badania, wykazało małą zdolność do zapłodnienia itd.., dostałem kurację z 90 tabletek clomidu, niestety efektów prawie zero, fakt że teraz staje przy pierwszej okazji lecz to i tak nie tosamo co przed braniem sterydów, na kolejny stosunek to czekam około godziny.
Tak się właśnie kończą cykle sterydowe, puki masz je w organiźmie bólu nie czujesz, teraz mam cały czas rwania w dolnej części brzucha, kłucia i ciągle jakieś boleści w różnych częściach ciała.
Szukam jakiejś kliniki "novomedica" niech mi członka do stanu pierwotnego przywrócą, wolę mieć spowrotem 64 kilo niż człona na śmietnik wywalić.
Waga i budowa są fajne, laski się rwie itd.. ale co potem ??? to siada tak na psychikę że można się wykończyć.
Nie życzę nikomu takich doświadczeń, przyszedłem tu do was aby się zwierzyć z nieszczęścia jakie mnie spotkało, jest niby coraz lepiej ale to nie jest to, brak powera w gaciach to niesczęście i zdołowanie, fakt że mam już żonę ale i ją trzeba też jakoś zaspokoić, a kto wie co będzie za kilka lat ? mam żonę młodszą o 14 lat "zawsze kochałem małolatki" więc jakieś siły by się przydały w dolnej części ciała.
A tu co ? flak jak guma w samochodzie.......


Starczy wylewów, konkretnie szukam kogoś kto pomoże mi w naturalny sposób dojść do siebie, dobra dieta do treningu, odżywiania, suplementy itd... mile również widziana pomoc co do mojej siły seksualnej.
Aż za nadto koszty kuracji i prowadzenia się nie przeszkdzają mi, jeśli macie dobre intencje co do niesienia pomocy nie patrzcie na koszty lecz na fakt uzdrowienia "oczywiście do pewnych granic"

Aż mi głupio tak oficjalnie lecz gdzie szukać wsparcia ? jak nie przy tych co już wiele mają za sobą, wielu jest takich co trzymają to w sobie i cierpią, chcę się uwolnić od tego i być takim jak byłem, ćwiczyć jak człowiek i żyć szczęśliwie

Pozrawiam wszystkich
dziadek

ps.
dlaczego dziadek ?
tak mnie nazwały małolatki, zawsze je lubiałem i podrywałem, i tak mi zostało do dzisiaj aż poznałem tą jedyną "obecnie żonę" 19 lat.

DaYmon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam po długiej przerwie - opis spadków po cyklach
dobrze ze sie zwierzyles. proponuje kuracje HCG z clomidem i do tego cynk.
mam nadzieje ze to ci pomoze. HCG z clomidem powinno pomoc ale nic nie moge obiecac.
sprubuj a moze bedzie dobrze
  • 0
KOKS TO OSTATNIA DESKA RATUNKU WIĘC NIE SIĘGAJ PO NIEGO ODRAZU

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam po długiej przerwie - opis spadków po cyklach
Opisz wszystkie swoje cykle.

Najlepiej byłoby zrobić badania na poziom teścia (koszt ok 30zł) wtedy można by zdecydować czy warto ruszyć z clomidem.
Uważam, że TT dałoby w tym wypadku rade.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

DaYmon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam po długiej przerwie - opis spadków po cyklach
no i wazne pytanie jeszcze. czy po kazdym cyklu sie odblokowywales a jesli tak to napisz jakie miales cykle i ile odbloku do kazdego brales.
  • 0
KOKS TO OSTATNIA DESKA RATUNKU WIĘC NIE SIĘGAJ PO NIEGO ODRAZU

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam po długiej przerwie - opis spadków po cyklach
poczworne dawki tribulusa + ZMA i powinno cos ruszyc. teraz clomid mu nie pomoze.
no i kup se wiagre to nie wstyd. lepsze to niz stanąc przed zona i nie moc jej uszczesliwic. polecam vaigre.
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

DaYmon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam po długiej przerwie - opis spadków po cyklach
HCG moze tutaj byc bardzo pomocne
  • 0
KOKS TO OSTATNIA DESKA RATUNKU WIĘC NIE SIĘGAJ PO NIEGO ODRAZU

GośćGuest_dziadek_*

Guest_dziadek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam po długiej przerwie - opis spadków po cyklach
Witam,

Tyle co pamiętam opiszę o cyklach, kolejności nie zachowam ze względu na brak zapamiętania.
Szła meta z omnadrenem, deka, siłabolin, superanabolon, testesteron prolongatu,. cypionat, propinat, sustanol, ostatni cykt z anapolonem i wtedy padł mi żołądek.
Między każdym cyklem robiłem 2 do 3 miesięcy przerwy, każdy składał się z około 5 sterydów.
Dawki doś duże bo potrafiłem na cyklu zacząć od deki, mety, omki 2 strzały co 3 dni, w połowie superanabolon z jakims teściem.

Naprawdę ciężko mi teraz złożyć to w całość i opisać kolejność cykli, po każdym brałem 5 do 9 HCG i 30 -50 clomidu. Niestety, dzisiaj mam takie zaburzenia jak wyżej opisałem.

Więc od czego zacząć aby ratować organizm ? próbować jakoś czy odrazu łapać klinikę i powiedzieć co brałem ?

Poprawa niby jest ale tak nieznaczna że niebawem w takim tempie to ze starości mi nie będzie stawał. Dlatego też chcę przwrócić się do stanu pierwotnego.

O koksach nawet nie myślę choć na siłowni wiele osób mówiło mi że za raptownie przerwałem, powinienem schodzić delikatnie z dawkami w dół aby organizm nie dostał szoku - raptownego braku.
Proponują mi 1 strzał na tydzień testestorenu prolongatum dla przywrócenia równowagi, z tego co czytam to dawka lekarska i nie powinna zaszkodzic - ALE CZY PRAWDA ?

Nie wiem co robić, to nie jest smieszne, każdy co ćwiczy i jest cały czas na koksach to nie wie co to znaczy, schody zaczynają się po odstawieniu, po kilku miesiącach juz czujesz ból i podupadanie.

Pomóżcie ile macie sił, jestem dozgonnie wdzięczny
dziadek

DaYmon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam po długiej przerwie - opis spadków po cyklach
to jest bardzo dobry pomysl. bierz dawke lecznicza testosteronu. prolo bedzie najlepsze do tego. razem z tym bierz cynk no i mozesz tribulusa tez dozucic.
  • 0
KOKS TO OSTATNIA DESKA RATUNKU WIĘC NIE SIĘGAJ PO NIEGO ODRAZU

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam po długiej przerwie - opis spadków po cyklach
Dziadek co do poprawy zdrowia to niech inni się wypowiadają
ale ja mogę ci pomóc odnośnie kondycji sexualnej
zapodaj mi swój adres mejla a wyślę ci materiały co i jak ;)
pozdro.
  • 0

GośćGuest_dziadek_*

Guest_dziadek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam po długiej przerwie - opis spadków po cyklach
Witam


"BODYGUARD"
napisałem do Ciebie na gg - zgadamy się, podaj maila i telefon na gg to zadzwonię

Dziękuję wszystkim za niesioną pomoc, będę tu zaglądał każdego dnia, jest miło widząc takie słowa otuchy i chęci pomocy.

dziadek

0pL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gw
  • Zainteresowania:..Silownia :]

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam po długiej przerwie - opis spadków po cyklach
zycze szybkiego powrotu do zdrowia :) :P
  • 0
Jeden cel -masa-




REDUKCJA

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam po długiej przerwie - opis spadków po cyklach
dziadek ja radze żebys zmykał do lekarza po skierowanie na wszystkie badania.
Nie ma sensu wbijać w siebie kolejnych dawek, nie wiedząc co ci się dzieje w organizmie.

Mozliwe, że to ci pomoże, ale jak chciałbyś się leczyć na teściu to nie wystarczy miesiąc czy dwa.

Zasada lecznicza polega na przyjmowaniu małych ilości soku w długim okresie czasu.
A jak spaprasz sobie jeszcze bardziej sprawe? Lekarze może nie wszyscy są tacy kompetentni ale jednak badania pomogą na pewno.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

GośćGuest_dziadek_*

Guest_dziadek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam po długiej przerwie - opis spadków po cyklach
Witam,

Do jakiego lekarza mi radzisz iść, szukać kliniki i zacząć leczenie czy zacząć od lekarza i badań prostych. ?

dziadek

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam po długiej przerwie - opis spadków po cyklach
Do lekarza pierwszego kontaktu.
Powiedz co przyjmowałeś, powiedz o swoich problemach, dołóż tam coś specjalnego od siebie. Ponażekaj, że cie wszystko boli. Poproś o zwykłe skierowania na badania, przynajmniej bedziesz miał za darmo.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

DaYmon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam po długiej przerwie - opis spadków po cyklach
w sumie to dawid1920 ma racje. lekarz moze ci w takiej sytuacji najwiecej pomoc jesli mu powiesz oczywiscie ze brales sterydy
  • 0
KOKS TO OSTATNIA DESKA RATUNKU WIĘC NIE SIĘGAJ PO NIEGO ODRAZU

GośćGuest_dziadek_*

Guest_dziadek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam po długiej przerwie - opis spadków po cyklach
Witam,

Tu nie ma co przed lekarzem ukrywać, to już nie jest zabawa a powikłania mogą się dopiero zacząć, jak to po sterydach wychodzi wszystko po latach.

Lecę w takim razie na konsultację i robię badania, niech ratują puki czas

dziadek

DaYmon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam po długiej przerwie - opis spadków po cyklach
pozniej wstap na forum i powiedz co lekarz stwierdzil albo co wykazaly badania.
  • 0
KOKS TO OSTATNIA DESKA RATUNKU WIĘC NIE SIĘGAJ PO NIEGO ODRAZU



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024