czy dobre na pierwszy cykl????
Guest_ari_*
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
P.S. ale pamiętaj meta na 1 cykl odpada!!!!
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Dobra: meta na I raz nie jest za dobra, nie chodzi o efekty uboczne(bo 100 metki czy 200 przeciez nie jest zle, ludzie i pare krotniie wiecej biora), ale o spadek...
:570:
REDUKCJA
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Czy jest możliwe przytycie 25 kg w 18 miesiecy? |
Obalanie mitów |
|
|
||
Stare ale dobre - Bilet do Krakowa |
Humor |
|
|
||
Czy powinienem trenować?? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
ILE I CZY DOBRZE |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Flower power czyli motylki na kwiatkach :) |
GALERIA BRONI |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
testosterone propinate pomoc- Ponad rok temu
-
clomid- Ponad rok temu
-
Mały problem- Ponad rok temu
-
po cyklu...- Ponad rok temu
-
odblok- Ponad rok temu
-
ile musze wziac?- Ponad rok temu
-
Coś na podtrzymanie!!- Ponad rok temu
-
ile????Guest_dulekjks_* - Ponad rok temu
-
omka- Ponad rok temu
-
jakie sterydy dla pilkarza?- Ponad rok temu




Ponad rok temu
