Skocz do zawartości


Zdjęcie

TRENING AEROBOWY(spalanietlusz) A SUPLEMENTACJA -Węglowodany


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

ralphik
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

TRENING AEROBOWY(spalanietlusz) A SUPLEMENTACJA -Węglowodany
WITAJCIE... PROSZE O POMOC...

Uprawiam aeroby w celu redukcji tkanki tłuszczowej. Średnio 2x60 minut (rano na czczo i wieczorem po jedzeniu). Zażywam szereg suplementów typu CLA Thermo Fat burners, L carnitine oraz BCAA oraz GLUTAMINE z TAURYNĄ. Odżywiam sie mało wyszukanie (4 posiłki najczesciej płatki kukurydziane mleko, duży jogurt owocowy 0,5 bez ograniczeń pity na 2 posiłki w pracy oraz salatka warzywna soczki pomidorowe na wieczór. BCAA I GLUTAMINA z Tauryną jest brana po aerobach. Póki co nie ćwicze siłowo

PYTANIE:
1) Czy po rannych aerobach na czczo powinienem po BCAA i Glutaminie brać odżywkę zawierającą ok 30g węgl i elektrolity, przed pierwszym posiłkiem następującym do godziny czasu od rannych aerobów mając na celu poprawienie regeneracji i spalania?
2)Czy po wieczornych aerobach bo BCAA i Glutaminie powinnienem wypijac napój wskazany w pierwszym punkcie? Tym razem nie ma po nim posiłku...

Do celowo plan jest taki... Zgubię tkankę tłuszczową wezmę się za trening siłowy... Jestem troszkę ograniczony czasem zapewne już bym to zrobił, ale w pasie mam ok 100 i to jest priorytet aktualnie. Może macie jakieś ciekawe sugestie co do diety? Przez miesiąc poleciałem nieco ostro bo 20kg, przekładając na pas ok. 16cm. Psychicznie do małego przyjmowania kalorii się przyzwyczaiłem. Miałem problem jedynie tak mi się wydaje z sodem naskutek olbrzymiej potliwości.. Łapały mnie kurcze w nogi stąd postanowiłem albo zacząc przynajmniej raz pić odżywkę elektrolitową z bardzo przysfajalnymi cukrami i pełnym zestawem elektrolitów, albo jeść co 2 dni pół łyżeczki soli.

Prosze jedynie o porady ludzi wiedzących o czym mówią!!!
Dzięki z góry za wszelkie info....
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING AEROBOWY(spalanietlusz) A SUPLEMENTACJA -Węglowodany
1 nie ma najwazniejszego - diety, to bedzie u Ciebie podstawa sukcesu, ograniczajac kalore na oko oczywiscie nie robisz wielkiego bledu, ale musisz liczyc sie z tym ze nie zawsze trafisz w odpowiednia ilosc kcal, i z tego co napisales za malo bialka, poczytaj troche o odzywiniu, naprawde sie sprzyda.

zapraszam do dzialu odzywianie

ile razy w tyg robisz aeroby ?

co do suplementow to jest ok, radzilbym wylaczyc karnityne a wlaczyc green tea

1 glutamine bierz zawsze po aerobach, moze obciazac organizm azotem i przeszkadzac w aerobach, wegli po aerobach nie bierz, lepiej bialko

2 co do elektrolitow to polecam kupic gotowa odzywke, a nie samemu sie bawic, trudno jest uzyskac napoj izotoniczny w stosunku do krwii(ale oczywiscie jest mozliwe, tylko czy masz sprzet? wieczorem tez bialko

u nas w sklepie znajdziesz zarowno odzywki bialkowe jak i izotoniki
  • 0
Pozdrawiam Strong

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING AEROBOWY(spalanietlusz) A SUPLEMENTACJA -Węglowodany
to co strong wywal karnityne wrzuc green tea,bialeczko musisz kupic, a izotonik polecam IZO plus.powiedz co sklada sie na twoje aeroby i w jakim tempie wykonujesz poszczegolne cwiczenia
  • 0

ralphik
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING AEROBOWY(spalanietlusz) A SUPLEMENTACJA -Węglowodany
przedewszystkim rower tempo odpowiednie jak przy spalaniu znaczy się nie łapie zadyszki,ale dość intensywne.. CO do odżywki z elektrolitami to ok, ale tam też jest 30g. weglowodanow jakby nie bylo i to tych najlatwiej przyswaialnych ???

[ Dodano: 28-07-2005, 18:33 ]
a co jest złego w lcarnitynie jesli można zapytać ????
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING AEROBOWY(spalanietlusz) A SUPLEMENTACJA -Węglowodany
nic, ale nie ma tez nic dobrego :D

nie odpowiedziales na pytanie, ile razy w tyg chcesz robic aeroby ?
  • 0
Pozdrawiam Strong

ralphik
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING AEROBOWY(spalanietlusz) A SUPLEMENTACJA -Węglowodany
poważnie ...rozwin tą myśl o lcarnitynie... Ma jakies skutki uboczne? Odkąd pamietam kazdy mowi l ze to jest suplementacja nr 1 i najwazniejsza...?! Ile ćwicze hmmm nie mniej niż 4 razy w tygodniu 2 x 60 minut najczęściej rowerek rano i na wieczór.... O elektorlitach myslalem pod katem sodu przedewszytkim bo nie chcialem jesc soli
Teraz co drugi dzien zjadam 1/2 lyczeki herbacianej i skurcze ustapily. Glukozy sie boje bo moze mi sie odlozyc, stad srednio sie zapatruje na odzywki elektorlitowe....
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING AEROBOWY(spalanietlusz) A SUPLEMENTACJA -Węglowodany
moze zostac 4 razy w tygodniu ale tylko rano, bo sie przemeczysz ;) nie trzeba az tak czesto

co do izotonikow, to przeciez glukoze normalnie tez jesz, do niej sa rozkladane wszystke(prawie) makrocukry !

o karnitynie poszukaj w archiwum
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024