Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Gieras1418048754
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna
Mam 19 lat, 188cm wzrostu i tylko 66kg wagi, cwicze od okolo 2 miesiecy trening raczej ogolnorozwojowy tzn. pompki, sztangielki, brzuszki, no i teraz także sztanga.Od pewnego czasu około miesiaca biore monohydrant kreatyny Olimpa w jednej kapsulce znajduje sie 1250mg monohydrantu (biore 4 kapsulki dziennie jak zaleca producent czyli 5g) mam watpliwosci czy nie za wczesnie zaczalem brac kreatyne, oczywiscie stosuje diete bialkowa zeby przytyc, prosze o odpowiedz!pozdrwaiam :roll:
  • 0

nmaciek1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ząbkowice Śląskie
  • Zainteresowania:siłownia i motocykle

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
I to o cały rok prawie kreatyne minimum po pożadnym roku cwiczeń nie przyniesie ci to za duzych efektów teraz
  • 0

ktl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
sorki ze sie wcinam w topic ale mam jedno male pytanko, bo moja kreatyne (cf) bralem jakies 2 miechy temu i jej nie skonczylem i lezala tak z 2 miechy w szafce :| mozna ja jeszcze uzywac ? bo kapsulki troszke zmienily kolor na ciemniejszy :|
  • 0

maxmaster
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
jak na mnie to poprostu sprawdz date waznosci... powinno byc napisane czy wczesniejsze otwarcie puszki cos zmienia czy nie...
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
maciek co ty gadasz ze nie bedzie mial zadnych efektow. efekty beda to jest normalne. ale mialbys dobre i bez kreatyny. i napisz co rozumiesz pod pojeciem dieta bialkowa. Dla ciebie to nie dieta bialkowa tylko weglowodanowa by sie przydala przy takich gabarytach.
  • 0
Anglia

Gieras1418048754
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
dieta bialkowa moze sie zle wyrazilem, napisze co szamam i pije codziennie, jest to ryz, twarog, mleko, ok.4 litrow wody, jajka, zolty ser, no i oczywisice pelen obiad zawsze zupka z drugim daniem, jem tez duzo makaronow i kaszy i wiele innych produktow pelnych w bialko ;-)
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
jak juz bierzesz ta kreatyne to nic ci nie bedzie jesli skonczysz cykl ktory na niej zaczales. dokup jakiegos gainerka i bedzie si
  • 0
Anglia

ktl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
chyba nigdzie nie pisza takich informacji jak data waznosci przed otwarciem i po otwarciu :?:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
ktl dokladnie nigdzie nie pisza takich informacji ;) jest podana tylko data waznosci ale bierz normalnie i sie nie przejmuj lezala wkoncu tylko 2 miesiace a data przydatnosci do spozycia to pewno 2006 albo wiecej najlepiej sprawdz na opakowaniu jak cos to napewno sporo czasu pozostalo.

Gieras troszke za wczesnie wzioles kreatyne jednak WojtekX ma racje napewno ja poczujesz troszke bicepsy sie napompuja :) i sila sie zwiekszy na treningach jednak nie osiagniesz juz teraz swoich maxymalnych mozliwosci powinienes jechac bez kreatyny a dopiero jak poczujesz zastoj wspomoc sie czyms takim
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
odsylam wszystkich do kreatyna - faq
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024