Skocz do zawartości


Zdjęcie

PYTANIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

ramzes001
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kłodzko
  • Zainteresowania:to i owo

Napisano Ponad rok temu

PYTANIE
Witam


jakie musze brac odzywki aby konkretnie wygladac?

- mam 19 lat
- mam 181 cm wzrostu
- ważę ok 67 kg
- zatłuszczenie małe tylko na brzuchu średnie
- mam szybki metabolizm
- moim celem suplementacji jest rzeżba i masa (na sile i wytrzymałości mi nie zależy zabardzo
- trenuję od 4 miesięcy
- przez ten okres bralem tylko jeden cykl Kretyny
- za bardzo nie przestrzegam diety bo jeszcze nie ułożyłem
- pieniądze wydane na suplementy to w miarę rozsądku i chcialbym aby starczyly gdzies na 2 miesiące

PROSZE O TE INFORMACJE
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE
nie no ladnie zaczynasz swoja przygode z silka .... juz od razu krete....(spaprales to troszke na poczatku na samej diecie mozna bardzo duzo osignac....a ty diety nie masz i juz krete przerobiles )
dobry trening + dieta + regeneracja + gajner czy dorzywka bialkowa w celu uzupelbnienia diety = sukces
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE
narazie nie kupuj zadnych odzywek!!! mozesz jakies witaminki brac postaraj sie o diete. nawet niewiesz ile osob na poczatku kupilo kreatyne i teraz zaluje. istnieje takie przekonanie ze kreatyne powinno brac sie po okolo roku cwiczen inni natomiast stosuja odzywki wtedy kiedy maja zastoj lub niemoga w swojej diecie dostarczyc organizmowi wszystkich produktow. przez pierwsze miesiace zawsze najlepesze efekty sa na sucho jezeli wezmiesz teraz cos to nie wykorzystasz swojego pelnego potencialu ja np pierwszy raz kreatyne wziolem po 10 miesiacach kiedy juz stalem z sila i jestem pewien ze gdybym bral ja na poczatku to nie doszedlbym do tego co teraz mam bo wykorzystalem swoje mozliwosci na maxa i dopiero pozniej je wspomoglem ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024