Skocz do zawartości


Zdjęcie

cykl nr 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl nr 2
znalazlem inne rozwiaznie .
Moge uzyc metody mostka HRT.
1-2 400mg prolo / week
3-12 300mg prolo e5d
1-4 20mg mety eod

potem HRT :
13-22 100mg prolki / week
i ...
23-33 500mg omy /week
23-33 300mg srodka mocno anabolicznego (deka albo boldek jeszcze nie jestem pewnien)
23-27 25mg mety / week

cykl od strony teoretycznej wydaje sie byc ok .
Oczywiscie podczas hrt mam zamiar brac hcg i hepatil a po wszystkim nolvadex (eventualnie gdybym potrzebowal w razie gino to clomid albo wiecej nolvy.)

do cyklu oczywiscie zestewik oslon watroby podczas brania mety i omy.
cykl trwa 10 miesiecy i bedzie mysle bardzo dobry (efekt)

co o tym sadzicie?
prosze o wypowiedzi tylko przemyslane a nie "stary to cie rozerwie!"
poniewaz doskonale zdaje sobie sprawe co taki cykl za soba niesie :|
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl nr 2
ja chyba nie musze się wypowiadać :mrgreen: Takie cykle są najlepsze na świecie.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl nr 2
Ja myśle że zawcześnie żeby porywać się na taki "zabójczy" cykl... To miałby być Twój drugi?? Jeśli tak to uważam że powinienłeś sobie go odpuścić... i ewentualnie odłożyć na poźniej...
Ogólnie cykl dobrze przemyślany... i nieco skomplikowany dla sezonowców, ja sam musiałem go 2 razy przeczytać żeby ogarnąć ocb. :mrgreen: Może kiedyś też się na coś takiego skuszę... :D
Pozdro!
  • 0

Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl nr 2
to byl by moj 2 i 3 cykl . :mrgreen:
wiec nie sadze czy jest na niego za wczesnie , jakbym robil tylko 1 czesc cyklu to po odblokowaniu i odczekaniu 3 miechow zrobil bym nastepna czesc jako 3 cykl .
Narazil bym sie tylko na niepotrzebne spadki i stresy a przy hrt nie ma takiego problemu.
Cykl spisalem z pomoca Dawida1920
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl nr 2
a to spoko, ale mimo wszystko ja bym z takim cyklonem poczekał... cykl trwający 10m-cy, hym fajnie brzmi :mrgreen: prawie brania sterów... Nie boisz się że pałka ci nie stanie, bądź jądra zanikną...
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl nr 2
Co do pałki to będzie stawała, przez cały czas będzie na testosteronie, oczywiście mogą byc jakieś kryzysy ale to zalezy od człowieka, a na jąderka HCG.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl nr 2

przez cały będzie jna testosteronie

ale 10 miechów dostarczania teścia z zewnątrz to po odstawieniu organizm już się niźle odzwyczaji od produkcji własnego teścia, nieźle będzie zblokowany żeby go Clomid ruszył..., bo jak nie to będzie miał lipe :D

na jąderka HCG.

jaki ma wpływ HCG na utrzymanie "masy" jader... możesz coś na ten temat mi napisać na PW, ewentualnie w tym temacie...
  • 0

Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl nr 2
oczywiscie jest takie ryzyko (niestety) ale mysle ze tak jak napisalem HCG podczas hrt nie pozwoli zeby jadra sie skuczyly. Po cyklu tez dobrze by bylo wziasc hcg + nolve.
No dlugosc cyklu jest spora ale to przeceiz 2 cykle polaczone mostkiem wiec normalka.

Z rozpiski przypomina mi to cykle zawodowcow tylko srodki troche inne :PPPP
Powiem szczerze ze cyklon bardzo ciezki ze wzgledu na ciagle trzymanie diety i abstynecje.
Obawiam sie bardziej o swoje zdrowie psychiczne niz fizyczne. takie ilosci srodkow androgennych napewno sie na niej odbija.
Jeszcze nie jestem pewnien czy do takiego cyklu dojdzie teraz. poniewaz nie wiem czy mam na tyle silna wole.
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl nr 2
Jakbyś zapodał sobie ten cykl to daj znać jak efekty idą... :D
Na takim cyklonie przy dobrej diecie + suplach ze 20-25kg powinno na luzie wskoczyć...
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl nr 2
HRT polega na dostarczaniu dawki teścia, żeby poziom testosteronu był bardzo zblizony do endognnego. Czyli dostarczamy taką ilość testo jaką normalnie produkuje nasz organizm.

3ampułki 5000iu co 7dni HCG podczas HRT powinny załatwić sprawe z jądrami.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl nr 2
Po pierwsze patrząc na twoj profil to nie jest cykl dla ciebie jesli on jest aktualny. nawet jesli nie jest aktualny to nie potrzeba ci tego. Dawid ciągłe branie tescia rowniez blokuje produkcje własnego testosteronu wiec o pałke rowniez sie bał. skurczenie jąder masz jak w banku. podanie hcg w trakcie mostka zablokuje jeszcze bardziej produkcje własnego testa.
Takie cos tam wyczytałem "eventualnie gdybym potrzebowal w razie gino to clomid albo wiecej nolvy." Od kiedy clom jest na gino??

pierwsze 12 tygoni na prolo i potem mostek na prolo?? raczej nie bedzie on dawał oczekiwanych efektow. receptory będa juz wysycone. osobiscie bym po pierwszej częsci zrobił normalny odblok zrobił przerwe. i potem zrobil kolejny cykl. nie ma co kombinowac.

co do spadkow po pierwszej częsci cyklu to normalne ze schodzi woda. takie cos to chyba nic złego. nikomu sie chyba nie podoba jak jest spuchnięty jak balon

Nie jest to cykl dla ciebie. naprawde jesli info w twoim profilu jest aktualne to
1-6 prop 50 e2d
1-6 superka 50 e2d
i to powinno ładnie cie porobic. Chyba ze liczysz na mega mase typu woda + smalec. ale kazdy ma inne priorytety.
  • 0
Anglia

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl nr 2

1-6 prop 50 e2d

za mało tego propa...

osobiscie bym po pierwszej częsci zrobił normalny odblok zrobił przerwe. i potem zrobil kolejny cykl

ja też bym tak zrobił, ale raczej ze względów zdrowotnych, bo 10miechów na koksie to jest dla zawodowców, albo igiotów...
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl nr 2

podanie hcg w trakcie mostka zablokuje jeszcze bardziej produkcje własnego testa.

No dobrze zablokuje, ale jądra odżyją, a przecież dalej będą dawki 100mg enan tygodniowo.

Takie cos tam wyczytałem "eventualnie gdybym potrzebowal w razie gino to clomid albo wiecej nolvy." Od kiedy clom jest na gino??

Sugerujesz, że clomidem nie zwalczysz gino?

pierwsze 12 tygoni na prolo i potem mostek na prolo?? raczej nie bedzie on dawał oczekiwanych efektow.

No tutaj masz racje, mozna by lecieć na omie, a most zrobić na enanie.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl nr 2
Kujsus leciales kiedys 50mg propa + 50mg supry e2d?? jesli nie to nie mow ze to za malo. spokojnie stracza.
Dawid jadra nie odrzyja bo beda dalej zablokowane i nie bedzie produkowal dalej wlasnego tescia. HCG zapobiega atrofii, ale takze blokuje. przeciez jesli sie bierze testosteron to on tez blokuje produkcje wlasnego testosteronu.

Ja nie sugeruje ze clomidem nie zwalczysz gino tylko to oznajmiam :P

wogole nie wiem o czem gadka to nie jest cykl dla takiego zawodnika jak Madson. ;-)

Teoretyzowac sobie mozna ale naprawde skutki uboczne tego cyklu będa wieksze niz kozysci. brales pod uwage wzrost ciesnienia, zmiany w psychice? na takim cyklu nie ma lekko.
  • 0
Anglia

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl nr 2
heh po takim cyklu to psychika by mi umarła, bym pewno chodził i lał wszystkich za frajer bo wiem jaką już mam korbe po cyklu deca solo, a co dopiero takie coś :F
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl nr 2

Ja nie sugeruje ze clomidem nie zwalczysz gino tylko to oznajmiam

herezje głosisz, nolvadex jest antyestrogenem,clomid jest syntetycznym estrogenem ktory co moze zadziwic niektorych dziala rowniez jako antyestrogen z tym ze slabiej.

Dawid jadra nie odrzyja bo beda dalej zablokowane i nie bedzie produkowal dalej wlasnego tescia. HCG zapobiega atrofii, ale takze blokuje. przeciez jesli sie bierze testosteron to on tez blokuje produkcje wlasnego testosteronu


Sam sobie zaprzeczasz. Wiesz jak działa HCG? Po podaniu tego środka nstępuje wyrzut testo przez jądra.

A dawki 100mg testo są zbilożone do egzogennego poziomu testo jak już wcześniej pisałem, czyli przysadka jest zablokowana, organizm nie wytwarza testo, więc podajemy je z zewnątrz. Oczywiście przed wyznaczeniem dawki na most wypadałoby zrobić badania na poziom testo.

ps. lubie takie dyskusje, w końcu cos się dzieje :)
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl nr 2

Kujsus leciales kiedys 50mg propa

nie chodzi mi o dawkę propa, tylko o ilość strzałów... :D
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl nr 2
dawid co do HCG to kawałek został skopiowany z pewnej strony - wydaje mi sie dosc profesjonalnie zrobionej

"HCG pomaga także przywrócić jądra do prawidłowych rozmiarów, po tym jak doznały one lekkiej atrofii w wyniku długiego stosowania SAA. Nieprawidłowe stosowanie Gonadotropiny łożyskowej może być dosyć szkodliwe. Wysoki poziom testosteronu wywołany właśnie przez HCG może powodować blokowanie prawidłowego funkcjonowania podwzgórza, dokładnie tak samo jak testosteron iniekcyjny."

jesli nieumiejętnie podamy hcg to nie odblokuje on nas w zadnym stopniu, a efekt bedzie odwrotny do zamierzonego;-) zreszta tak czy siak nawet jesli bierzemy hcg to robimy normalny odblok po cyklu :) nie ma to jak clomifen

Co do clomidu to przyznaje sie ze nigdy nie slyszalem o tym ze moze byc stosowany na gino. jest jednak słabszy w dzialaniu niz nolva i i dlatego nie praktykuje sie brania clomidu jako srodka na ginko. nolva jest wiele lepsza ;-)

PySy ja tam tez lubie podyskutowac na jakis rzeczowy temat bo tak to nudno :) i tylko odpowiadac ile wziac mety i omo bo na wakacje chce byc duzy w 2 tygodnie
  • 0
Anglia

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl nr 2
Wszystko co do HCG skopiowałeś jest dobre i nawet wiem z jakiej stronki, ale HCG nie jest polecone tutaj ze względu na odblok tylko w zamiarze uruchomienia funkcji czynnościowych jąder, najprościej mówiąc żeby jądra nie zapomniały co mają robić.

tak nolva lepiej zapobiega gino niż clomid ale to już wyżej pisałem :)

Mysle, że teraz będzie już wszystko jasne,pozdro
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl nr 2
pozdro 600
  • 0
Anglia



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024