Skocz do zawartości


Zdjęcie

cykl nr 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl nr 2
Zle odczytaliscie co do tego clomidu :PPPP
"Oczywiscie podczas hrt mam zamiar brac hcg i hepatil a po wszystkim nolvadex (eventualnie gdybym potrzebowal w razie gino to clomid albo wiecej nolvy.) "
chodzilo mi o kwestie odblokowania po calym cyklu.

cykl jest b.dobry ale nie chce go robic ze wzgledu jego dlugosc.
Skutki uboczne nie byly by takie duze jak sie wydaje bo to tak jakby normalne 2 cykle tylko jest to podtrzymanie z testo w celu zatrzymania wody.
zrobie sobie cos takiego za jakies 3-4 lata :PPPP jak bede chcial 120 kg wazyc.

Moj organizm nie ma sklonnosci do magazynowania wody ta tesci wogole nie bylem napuchniete nawt na mecie miesnie byly dobrej jakosci ale oczywiscie bylo ich troche mniej.

Co do cyklu Prop+superka jest to sprawdzony i dobry cykl szczeze to jest jeden z moich ulubionych , masa jest ladna i spadki male.

Zrobie 1 czesc cyklu i sie odblokuje pózniej pomysle nad nastepnym.

Jezeli podnioste dawki testo o 100mg na strzal (wzgledem ostatniego cyklu) to nie bede musial zwieksza dawek deki?? (mete tez bym podniusl na 4 tyg do 25mg dzinnie albo zrobie kicka z propa przez 3 tyg.)

Nie wiem co myslec o boldku bo kusi mnie ten srodek bardzo cene ma podbna a dziala podobno znacznie lepiej jest tylko jedno ale :

Jego nie udowodniona taratogennosc . Nie wiem co o niej myslec bo osoby ktore mialy potem problem z tym nie braly tylko boldka (ladowali tez inne srodki)
Nie ma pewnosci ze to on ma takie dzialanie.

Moze cos doradzicie?
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024