Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik SIEQ-a


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

SIEQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA I SPORTY SIŁOWE

Napisano Ponad rok temu

Dziennik SIEQ-a
Witam wszystkich użytkowników i adnimów FORUM. Najpierw krótko o mnie: na imię mam Wojtek -> moja ksywa to SIEQ , mam 18 lat , waże 71,5 kg , pochodze z miasta Przemyśl. Kulturystyką i sportami siłowymi interesuje się od najmniejszych lat ale tak naprawde to zacząłem ją trenować tak ostro od ponad 8 miesięcy. Wcześniej jakoś nie miałem pieniędzy na siłownie bo nie mam za dobrej sytuacji finansowej - czasami nie mam pieniędzy na siłownie a co dopiero na jakieś odżywki. Miałem nie opisywać tu tego wszystkiego bo wiem że czyta to cała POLSKA ale pomyślałem że to może być dla mnie jakaś szansa , może się tu na coś załapie więc napisałem. Jak zaczynałem byłem bardzo chudy , poprostu taki typowy leszcz , teraz też jestem ale coż zrobić kulturystyka jest sportem dla ludzi którzy mają pieniądze , ale ja POKOCHAŁEM ten sport , ciągle czuje że bym mógł trenować i trenować to jest dla mnie wszystkim. W przyszłości chciałbym zostać kulturystą albo takim STRONG MANEM jak Mariusz Pudzianowski strasznie mnie to ciągnie ale czy to się spełni to się okaże. BARDZO BYM CHCIAŁ. Kończe to rozczulanie się nad sobą bo i tak mi to w niczym nie pomaga.


Co do sportów jakie trenuje to jest to tylko kulturystyka , nieczym innym się nie zajmuje. Jak zaczynałem ważyłem zalediwe 57 kg. no może kilka deko więcej , teraz też nie jest to co bym chciał bo waże 71,5 kg. Co do fotek to bardzo przepraszam że są takie jakie są , nie miałem jak zrobić i kolega robił je telefonem i wyszły jak wyszły. Obiecuje że w najbliższym czasie dołącze extra super widoczne fotki.


MOJE wymiary koło 8 miesięcy temu :

PRZEDRAMIE PRAWE 25,5
PRZEDRAMIE LEWE 24
PRAWY BICEPS 26,5
LEWY BICEPS 25
KLATKA 90


MOJE wymiary teraz :

PRZEDRAMIE PRAWE 30,5
PRZEDRAMIE LEWE 29
PRAWY BICEPS 33
LEWY BICEPS 32,5
KLATKA 101

Załączone pliki


  • 0
NiEcH MaSa BęDzIe z WaMi !

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik SIEQ-a
Możesz zrobić lepszej jakości fotki? bo słabo na nich widać. A widzę, że miałeś bardzo niski pułap - chudzinka... i dobrze przyj do przodu dalej! :)
Rozpisz swój trening i swoją diete.

  • 0

SIEQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA I SPORTY SIŁOWE

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik SIEQ-a
WBD witaj tak jak zaczynałem to byłem jak patyczek masz racje ale zdecydowałem że zrobie wszystko swoimi siłami , nie wziąłem i bym nie wziął koksu tak jak inni tu pisali , ja też byłem strasznie chudy ale nie łamałem się tylko poszedłem na siłownie wkońcu każdy jakoś zaczynał po to wkońcu sa siłki. A co do fotek to postaram sie najszybciej jak to możliwe wystawić nowe bo te to mają straszną jakość.
NARAZIE 3maj się
  • 0
NiEcH MaSa BęDzIe z WaMi !

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik SIEQ-a
lol 25cm w bicku miałeś? Faktycznie byles patyk. Ciekawe jak to wyglądało bo ciężko mi to sobie wyobrazić bo chyba nawet szczupłe kobiety mają więcej.
Brawa za ambicje. :brawo:
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

SIEQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA I SPORTY SIŁOWE

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik SIEQ-a
stefaN123 Tak faktycznie było tak jak mówisz wyglądałem jak wieszak , koszylki ze mnie mógł ubierać mój brat z podstawówki :D :D śmieszne to jest ale tak było. No i własnie skłoniło mnie to do tego żeby trenować , pokochałem to 8) jak znajde zdjęcie jak tak wyglądałem to dożuce , będzie można pośmiać. AHA myśle że najdłużej za 2 dni dożuce fotki wyraźne a nie takie badziewne jak są teraz.
POZDROWIENIA 3majcie się 8)

[ Dodano: 08-06-2005, 8:18 ]
8 czerwiec 2005 (środa)


Witam wszystkich , mój dzisiejszy dzień przebiegł następująco :

7.25 zjadłem pierwsze śniadanko w skład którego wchodziło --> koło 200 gram sera białego , do tego półtorej bułeczki razowej , szklaneczka herbaty i pomidorek.
10.25 miałem przerwe w szkole --> zjadłem banana , wypiłem duży jugurt owocowy i do tego jedną bułeczke razową , nie był to wypasiony posiłek ale dzisiaj w szkole tylko taki dostępny.
13.25 jadłem obiadek w skład którego wchodziło --> jedna wielka pierś z kurczaka do tego był młode ziemniaczki , surówka z utartych jabłek i marchewki , wypiłem ponad szklaneczke herbaty.
16.35 podczas tego posiłku zjadłem --> kawałek gotowanej piersi z kurczaka która mi została z obiadu , do tego zgotowałem sobie ryż. Po zjedzeniu tego stwierdziłem że jestem jeszcze głodny i postanowiłem zjeśc jeszcze pół kostki sera białego i jednego banana.
20.15 był to posiłek po treningu i zjadłem następujące rzeczy --> zjadłem kasze gryczaną z sosikiem do tego ostatni kawałek piersi z kurczaka , wypiłem szklanke soku multiwitaminy i za chwilke 2 banany.


Mój dzisiejszy program przewidywał KLATKE + BICEPS i odbył się koło godziny 18.00

KLATKA
wyciskanie sztangi na ławce poziomej
45 kg. --> x12
50 kg. --> x10
55 kg. --> x8
60 gk. --> x6

wyciskanie sztangi na ławce skośnej
30 kg. --> x12
35 kg. --> x10
40 kg. --> x8
45 kg. --> x6

rozpietki hantelkami na ławce poziomej
10 kg. --> x12
12 kg. --> x10
14 kg. --> x8
16 kg. --> x6

BICEPS
uginanie przedramion ze sztangą
25 kg. --> x12
30 kg. --> x10
35 kg. --> x8
40 kg. --> x6

uginanie przedramion z hantelkami
10 kg. --> x12
12 kg. --> x10
14 kg. --> x8
16 kg. --> x8
18 kg. --> x6


Na tym kończe dzisiajsze wypociny :) zapraszam do komentowanie , oceniania i poprawiania
POZDROWIENIA 3majcie się :)

  • 0
NiEcH MaSa BęDzIe z WaMi !

Fox1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Sieci komputerowe

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik SIEQ-a
Staraj się ćwiczyć dokładnie i powoli nie musisz zwiększać ciężaru.
Stefan123 nie rozumiem dlaczego się smiejesz, że gość miał 25cm w bicku. Powiedział ile miał i dobrze zrobił bo to forum jest po to, żeby pomagać ludziom, a nie wyśmiewać ich. Nie każdy jest przypakowany i wielki tak jak ty. Więc staraj się go zrozumieć i pomóc.
Pozdro SIEQ
  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik SIEQ-a
ja sieę absolutnie nie zbijam, czytaj uważnie zanim coś stwierdzisz.
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

SIEQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA I SPORTY SIŁOWE

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik SIEQ-a
Witaj Fox staram się bardzo dokładnie wykonywać ćwiczenia. A co sądzisz dokładnie o tym treningu jaki wykonałem oraz o mojej diecie ? ? Jak możesz to coś mi napisz. dzięki że stajesz w mojej obranie na forum.
POZDRO Fox 3maj się
StefaN123 dla ciebie też pozdro


[ Dodano: 09-06-2005, 8:43 ]
9 czerwiec 2005 (czwartek)


Witam wszystkich dzisiejszy dzień przebiegł bardzo spokojnie ponieważ nie miałem dzisiaj treningu , dzisiaj moje mięśnie odpoczywały po wczorejszym treningu KLATKI i BICESPU. Poniżej opisze to co dzisiaj jadłem i to powinno na dzisiaj wystarczyć. Ale zato jutro będzie obszerny opis treningu oraz dieta. A więc :

7.30 na śniadanko zjadłem --> tuńczyka z puszki , do tego bułeczke razową i wypiłem szklaneczke herbaty.
10.30 w czasie przerwy w szkole zjadłem --> podobnie jak wczoraj duży jogutr owocowy z bułeczka razową i do tego 2 banany.
13.25 na obiadek zjadłem --> gotowane kluski świderki z serem białym , oprócz tego kawałek piersi z kurczaka i do tego szklaneczke soku multiwitaminy.
16.35 w tym posiłku znalazł się --> podobnie jak rano zjadłem tuńczyka z puszki i do tego bułeczke ale tym razem zwykłą bo nie było razowych , zjadłem 2 mniejsze pomidorki i wypiłem herbate.
20.25 końcowy posiłek --> podczas tego posiłku zjadłem kostke sera białego , jedną kromeczke chleba i jedną bułeczke , wypiłem ponad szklanke cherbaty , zjadłem banana i mandarynke.


Na tym kończe dzisiajszy opis dnia , zapraszam do czytania i wypowiadania się na temat tego co robie.
POZDRAWIAM wszystkich 3majcie się :)


[ Dodano: 10-06-2005, 10:29 ]
10 czerwiec 2005 (piątek)

WITAM WSZYSTKICH dzisiejszy opis mojego dnia wygląda następująco:

BARKI
wyciskanie sztangi zza karku - stojąc
25 kg. --> x12
30 kg. --> x10
35 kg. --> x8
35 kg. --> x8

wyciskanie hantelków z łączeniem nad głową - stojąc
10 kg. --> x12
12 kg. --> x10
14 kg. --> x8
16 kg. --> x8

unoszenie hantelków bokiem (ramiona proste)
10 kg. --> x12
12 kg. --> x10
12 kg. --> x8
14 kg. --> x8

TRICEPS
francuskie wyciskanie sztangi nachwytem
20 kg. --> x12
25 kg. --> x10
35 kg. --> x8
35 kg. --> x8

prostowanie przedramion z drążkiem trzymanym wąskim nachwytem

prostowanie przedramion z drążkiem trzymanym wąskim podchwytem


Tak ogólnie w skład mojego dzisiejszego jedzenie wchodziło : ser biały , pierś z kurczaka , ryż , ryż z jabłkami , kasza gryczana , sok multiwitamina , herbata , banany , mandarynki , bułeczki razowe i jourt. Przepraszam że napisałem to wszystko tak w skrócie ale już dzisiaj nie mam sił , oczy to mi się przed komputerem zamykają , bo taki miałem męczący dzień. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do odwiedzania mnie tutaj oraz do komentowania wedle swego uznania tego co robie. Jeszcze raz przepraszam i POZDRAWIAM 3majcie się :)


[ Dodano: 11-06-2005, 9:28 ]
11 czerwiec 2005 (sobota)

Witam wszystkich użytkowników forum. Coś ostatnio nic do mnie nie piszecie , nie pozostawiacie po sobie śladu w moim dzienniku , nie komentujecie , nie doradzacie co się dzieje ? ? ? A teraz przechodzimy do dzisiejszego dnia który przeszedł od samego rana do samego wieczora spokojnie. Dzisiaj miałem odpoczynek od treningu , bardzo chciałem jeszcze dzisiaj iśc na siłownie bo jutro żebym chciał to nie pójde ponieważ u mnie w niedziele nie jest otwarta żadna siłownia. Tak jak mówiłem chciałem dzisiaj iść ale miałem bardzo ważną prace którą musiałem wykonać. Po wykonaniu zadania była godzina 14 a siłownia tylko do 15 więc tak to dzisiaj wypadło. Ale dzień cały nie poleciał na marne ponieważ w domy trenowałem brzuch , domowe spasoby ale zawsze coś. Od następnego tygodnia zaczyman trenować nowym programem który podam jutro.

Dzisiejsza DIETA :
7.35 zjadłem pierwsze śniadanko --> jedną kostke sera białego , do kostki sera zjadłem półtorej bułeczki razowej ,
szklanke herbaty
10.25 następny posiłek --> zjadłem dwa banany , wypiłem duży jugurt brzoskwiniowy a do tego jedną bułeczke razową
13.35 obiadek --> jedna duża pierś z kurczaka , do tego ziemniaczki , surówka z utartych jabłek i marchewki którą lubie bardzo , wypiłem dwie szklaneczki herbaty.
16.30 podczas tego posiłku zjadłem --> kawałek gotowanej piersi z kurczaka z ryżem i szklanka soku pomarańczowego
20.20 podczas tego posiłku skonsumowałem --> tuńczyka z puszki z bułeczką , wypiłem gorącą herbate i zjadłem 2 banany.

Na tym kończe dzisiajszy opis mojego dnia i zapraszam do odwiedzania i zostawiania śladów po sobie w moim dzienniku. Piszcie co sądzicie o tym co robie , wprowadzajcie jakieś poprawki , poprostu coś róbcie :? .
POZDRAWIAM 3majcie się
:)

[ Dodano: 13-06-2005, 9:19 ]
Witam wszystkich , co do dnia wczorejszego (tj. niedziela 12.czerwiec 2005) to nie dodowałem opisu ponieważ pisałem wcześniej że niedziela jest dniem dla mnie wolnym od treningów ponieważ wszystkie siłownie pozamykane , nawet jak bym chciał to nie dam rady. A teraz przechodzimy do konkterów , do kolejnych dni.

13 czerwiec 2005 (poniedziałek)

KLATKA ! !
wyciskanie sztangi na ławce skośnej
30 kg. --> x12
35 kg. --> x10
40 kg. --> x8
45 kg. --> x6

wyciskanie sztangi na ławce poziomej
45 kg. --> x12
50 kg. --> x10
55 kg. --> x8
60 gk. --> x8

rozpietki hantelkami na ławce poziomej
10 kg. --> x12
12 kg. --> x10
14 kg. --> x8
16 kg. --> x6

BICEPS ! !
uginanie przedramion z hantelkami
10 kg. --> x12
12 kg. --> x10
14 kg. --> x8
16 kg. --> x8
16 kg. --> x6

uginanie przedramion ze sztangą
25 kg. --> x12
30 kg. --> x10
35 kg. --> x8
40 kg. --> x6
45 kg. --> x4

OPIS POSIŁKÓW DZISIEJSZEGO DNIA !

7.25 zjadłem pierwsze śniadanie --> kostke sera białego , do tego dwie i pół kromki chleba razowego , szklaneczka herbaty i pomidorek
10.25 drugi poisłek --> makaron z piersią z kurczaka i sok pomarańczowy
13.25 jadłem obiadek --> jedna wielka pierś z kurczaka do tego ziemniaczki , surówka z utartych jabłek i marchewki którą jem bardzo często, wypiłem ponad szklaneczke herbaty.
16.35 kolejny posiłek --> kawałek gotowanej piersi z kurczaka , którą przyrządziłem razem z ryżem i sosem , zjadłem też dwa banany
20.35 Był to posiłek po treningu --> po siłowni zjadłem jedno całe pudełeczko serka ziarnistego , to tego półtorej bułeczki razowej , szklanka ciepłrj cherbaty i pomidor


Od dzisiaj zacząłem trenować nowym planem , napisze go w jutrzejszej relacji z całego dnia. Ja na tym kończe zapraszam do czytania i komentowania bo od dawna sa tu u mnie pustki , nikt nic nie pisze :(
POZDRAWIAM 3majcie się

  • 0
NiEcH MaSa BęDzIe z WaMi !

Fox1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Sieci komputerowe

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik SIEQ-a
Siema diete to nawet dobrą masz w porównaniu do mnie :) Będziesz mieć dobre efekty w niedługim czasie. Tylko mnie dziwi jak na tricepsa z 25kg idziesz na 45kg :| albo podrzucasz na plecach sztange albo od za małego ciężaru zaczynasz. Jak juz to zacznji od 35, 40, 42 ,45 da o wiele więcej. Co do tego podrzutu na plecach to możesz robić, ale potem się wolno sztange opuszcza. Jeśli natomiast tak nie robisz to masz podnosić w miare płynnie i powoli najlepiej wchodzi.
Tak pozatym to nie wiem czy na stojąco jest dobrze wyciskać sztange na barki przy większych ciężarach musisz mieć pas (podstawa) po drugie może a nawet musisz miec urobione nogi troche.
  • 0

SIEQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA I SPORTY SIŁOWE

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik SIEQ-a
witaj Co do ciężaru na triceps to jest nawet spoko ciężar dla mnie daje sobie z nim rade , co do nóg to nie mówie że nie mam strasznie chudych i strachnie przypakowanych - tak średnio na jeża. Siły troszeczke mam ale chciałbym masy nabrać :( A co do diety to mam taką dopiero od niecałych dwuch tygodni wcześniej miałem strasznie badziewną - brak pieniędzy. Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.
POZDROWIONKA 3majcie się

  • 0
NiEcH MaSa BęDzIe z WaMi !

Fox1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Sieci komputerowe

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik SIEQ-a
Siema
Mi nie chodziło o to że z ciężarem sobie nie dajesz rady. Tylko jak chcesz mieć dobre efekty rób na cięższym ciężarze, a potem delikatnie go zwiększaj bo jeśli chodzi o tricepsa to skok z 25kg na 45kg to troche duży skok. To nie jest klatka. Tutaj trzeba zrobić poprawnie ćwiczenie. Na średnio ciężkich i ciężkich dla ciebie ciężarach. Rozgrzewka tylko na lżejszych.
Pozdrawiam Fox.
  • 0

SIEQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA I SPORTY SIŁOWE

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik SIEQ-a
aha SPOKO co do tych ciężarów to robiłem takie skoki jak na klacie o 5kg. le skoro tak mówisz to zrobie twoim sposobem , dzięki za rade.
POZDRAWIAM 3maj się


[ Dodano: 15-06-2005, 1:06 ]
14 czerwiec 2005 (wtorek)


Dzisiejsza DIETA :
7.35 zjadłem śniadanie --> był to omlet z 3 jaj do którego dodałem płatki musli , garść orzeszków , rodzynki i płatki owsiane gróskie - omlecik posmarowałem drzemem i wypiłem szklanke soku owocowego
10.25 następny posiłek --> tuńczyk z puszki , 3 kromki chleba razowego i herbata
13.35 obiad --> na obiad zjadłem ziemniaki z kotletem schabowym i ogórki kiszone i wypiłem kompot
16.30 następny pisiłek --> kostka sera białego , bułke razową herbate i dwa banany
20.20 podczas tego posiłku zjadłem --> jajecznice z dwóch jaj i dwoma kromkami chleba , jednego pomidorka i herbate


Co sądzicie o programie ? ?

PONIEDZIAŁEK --> klatka + biceps + przedramie
WTOREK --> wolne
ŚRODA --> barki + triceps
CZWARTEK --> wolne
PIĄTEK --> plecy
SOBOTA --> nogi
NIEDZIELA --> wolne


  • 0
NiEcH MaSa BęDzIe z WaMi !

Fox1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Sieci komputerowe

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik SIEQ-a
Ja bym na twoim miejscu nogi zrobił we wtorek, a w sobote wolne :) Lub też w środe barki +nogi, a piatek plecy + tricpes.
  • 0

SIEQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA I SPORTY SIŁOWE

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik SIEQ-a
siemka FOX dzięki za rady i za to że mnie tu odwiedzasz i nie zapominasz o mnie. Co do tych rad to może i by tak zrobił spróbuje tak potrenować i przepisze jeszcze raz ten plan. Jeszcze raz dzięki za rade :)
POZDRAWIAM cię 3maj się


[ Dodano: 15-06-2005, 8:19 ]
15 czerwiec 2005 (środa)


BARKI
wyciskanie sztangi zza karku - stojąc
25 kg. --> x12
30 kg. --> x10
32 kg. --> x8
35 kg. --> x8

wyciskanie hantelków z łączeniem nad głową - stojąc
10 kg. --> x12
12 kg. --> x10
14 kg. --> x8
16 kg. --> x6

unoszenie hantelków bokiem (ramiona proste)
10 kg. --> x12
12 kg. --> x10
12 kg. --> x8
14 kg. --> x8
14 kg. --> x6

TRICEPS
prostowanie przedramion z drążkiem trzymanym wąskim nachwytem !

francuskie wyciskanie sztangi nachwytem
20 kg. --> x12
25 kg. --> x10
35 kg. --> x8
35 kg. --> x8

francuskie wyciskanie ze sztangielkami trzymanymi w chwycie młotkowym
12 kg. --> x12
14 kg. --> x10
14 kg. --> x8
16 kg. --> x6

  • 0
NiEcH MaSa BęDzIe z WaMi !

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik SIEQ-a

francuskie wyciskanie sztangi nachwytem
20 kg. --> x12
25 kg. --> x10
35 kg. --> x8
35 kg. --> x8


masz zle rozplanowane 15kg przy takich ciezarach to chyba za duza roznica lepsza bedzie progresja co 2 kg jak masz taka mozliwosc
  • 0

SIEQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA I SPORTY SIŁOWE

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik SIEQ-a
WITAJ mam taką możliwość na siłce mają wszystko , czyli cos takiego ?

francuskie wyciskanie sztangi nachwytem
28 kg. --> x12
30 kg. --> x10
32 kg. --> x8
34 kg. --> x8

POZDROWIENIA 3maj się

  • 0
NiEcH MaSa BęDzIe z WaMi !

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik SIEQ-a
Patrząc na Twoje wymiary 8 miechow temu i teraz to niebo a ziemia, ale jeszcze duzo pracy przed Toba. Jednak idziesz w dobrym kierunku.
Co do diety to widze ze rano jjesz duzo bialka i mniej weglowodanow. Rano i po treningu powinnismy spozywac najwiecej weglowodanow. Takze rano postaraj sie jesc wiecej weglowodanow a mniej bialka. I im pozniejsza pora dnia to te proporcje sie odwracają.


haaa dopiero doczytałem. Tez jestes wojtek :D W ciagu tuch 8 miechow naprawde duzo zrobiles. tak trzymaj :brawo:
  • 0
Anglia

SIEQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA I SPORTY SIŁOWE

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik SIEQ-a
WITAJ WojtekX dzięki za rade bo w sumie to powinienem jeść więcej węglowodanów i postaram się teraz tak tą diete dostosować. Co do tych ośmiu miesięcy to nie mówie że zrobiłem mało ale mogło być więcej. Wcześniej jak zacząłem ćwiczyć to nie miałem żadnej diety , jadłem normalnie jak członkowie mojej rodziny. Dopiero ostatnio się to zmieniło. Nie zamierzam zaprzestać ćwiczyc to jest dla mnie poprostu wszystkim.
Dzięki za rade , GRATULACJE z powodu wygranej 3maj się :)

  • 0
NiEcH MaSa BęDzIe z WaMi !

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik SIEQ-a

WITAJ mam taką możliwość na siłce mają wszystko , czyli cos takiego ?

francuskie wyciskanie sztangi nachwytem
28 kg. --> x12
30 kg. --> x10
32 kg. --> x8
34 kg. --> x8


no tak by bylo lepiej :) no i pamietaj o tym zeby co trening chociaz troszeczke dokladac:]
  • 0

SIEQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA I SPORTY SIŁOWE

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik SIEQ-a
WITAJ oki dostosuje się do tego co mi powiedziałeś i będe się starał cos dokładać ale co trening raczej się nie da :( jak bym dokładał co trening to za 2 miesiące dźwigał bym 180 kg. No ale będe się starał dzięki za rady.
POZDROWIONKA dla ciebie 3maj się :)

  • 0
NiEcH MaSa BęDzIe z WaMi !



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024