Skocz do zawartości


Zdjęcie

BARDZO PROSZE O POMOC...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

Q98
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

BARDZO PROSZE O POMOC...
Witam!
Chodzi mi o UŁOŻENIE PLANU TRENINGOWEGO W MOJEJ SYTUACJI...a raczej w moim niecodziennym przypadku:( Dużo planów treningowych na forum jest dla bardzo młodych lub tych co już przybyli na masie/mięśniach. Moja sytuacja jest inna,można ją nazwać beznadziejną... lecz licze że mi ktoś pomoże:|! Forum odwiedzam od dłuższego czasu,szukam przeglądam,kompletuje informacje...lecz większości po prostu nie rozumiem jak mam to ćwiczyć ile razy,jak brać odżywki.Wiem są od tego działy ale tak...mam 20lat,180cm wzrostu i waże...55kg:( Wcześniej miałem doczynienia z siłownią i nawet było widać efekty lecz muszę przyznać że nie zadawalające mnie,zawsze było coś nie tak w treningu (niewiem liczba serii?ilości powtórzeń?) i przestawałem ćwiczyć.Teraz mam dużo wolnego i chciałbym by ktoś DOŚWIADCZONY [a jest tu dużo takich osób na forum którym mógłbym zaufać] ułożył mi KOMPLETNY PLAN TRENINGOWY na szybką masę (co jest chyba najbardziej potrzebne) i dietę oraz co następnie robić.Będę wszytko robił to co w planie tylko by zadziałało.Tkz.królik doświadczalny;)Proszę o kontakt,jeśli trening będzie dobry to nawet mogę zapłacić bo wiadomo czas i pomoc...ja to rozumiem!Posiadam:kreatyne w tabletkach,mass xxl,gainera olimpa,tauryne,lecytyne i witaminki (vigor..).Niewiem czy moge to brać jeśli przestałem ćwiczyć na siłce kilka miesiaków tremu?jak mam zacząć by było bezpiecznie.od początku do końca...a jakby się dało to też szybko bo jestem gotowy się zaangażować i wyciskać ostatnie poty więc trening moż być mocniejszy.Jeśli są pytania,chętnie odpowiem. :arrow: (aha:na klatke brałem max 50kg)
PROSZĘ O POMOC.POZDRAWIAM WSZYSTKICH

  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: BARDZO PROSZE O POMOC...
mowisz ze treningi Ci nie pasowaly... powiem ze z doborem treningu dla kazdej osoby jest inaczej... jeden trening na jedna bedzie dzialal bardzo dobrze, na inna osobe mniej...

napisz jakie miales treningi, my to ocenimy i powiemy gdzie robiles bledy (o ile takie byly)

napisz rowniez swoja diete jesli taka stosowales
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: BARDZO PROSZE O POMOC...

przestałem ćwiczyć na siłce kilka miesiaków tremu

czyli ile to dokladnie?
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: BARDZO PROSZE O POMOC...
A jesz jak chlop?? jesli juz posiadasz tego gainera to laduj go po 200 - 300g dziennie bo z twojej wagi widac ze masz olbrzymi niedobor kalorii. kreatyne zostaw sobie na pozniej. Gainera radze pic z woda.
  • 0
Anglia

Q98
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BARDZO PROSZE O POMOC...
No to tak...Oj bylo to troche czasu (ok.4 miesiące)i dokladnie nie pamietam wtedy ulozonego treningu (miałęm zapisany w notesie),w kazdym razie wzorowalem sie na forum-kreatyna.pl...Dieta...też wzorowałem się na podanej na mase ludzi o wadze 65kg (bo mniejszej nie było) był to tuńczyk,piersi z kurczaka,płatki,sery,białko...potem doszedł mass xxl którego piłem między posiłkami we wskazanych porcjach 3-4 razy dziennie z mlekiem (ponoć większe efekty).Po tej diecie...spadłem jednak na wadze i po prostu się wykończyłem.Czy jem jak chłop?Myślę że jem dużo choć nieregularnie i to też może być powód...mam dość szybką przemianę materii więc nie nabieram tej wagi.duży problem z tym.jem ale szybko spalam.Dokładnie,zgadzam się z tym że być może ten trening i dieta nie były dla mnie.Trenowałem w zasadzie 3 razy w tygodniu.poniedziałek (klatka/biceps) środa (barki,nadgarstki) piątek (niepamietam).Na siłowni umiałem sobie już dobierać maszyny itd.jednak wolałem ćwiczyć w domu (sztanga,ciężarki,itd...) nieraz ćwiczyłem też dodatkowo w domu w soboty.Moge coś mylić itd.ale to tylko przez to że nie pamiętam dokładnie,wzorowałem się jednak mówie na podanych tu treningach i dietach...
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: BARDZO PROSZE O POMOC...
ja narazie radzil bym wziasc sie za trening ogolnorozwojowy 6 tyg. + dieta i zostawic suple i odrzywki :)

[ Dodano: Pon Cze 06, 2005 10:08 pm ]

mam dość szybką przemianę materii więc nie nabieram tej wagi.duży problem z tym.jem ale szybko spalam.

to staraj sie jesc zadziej a po wiecej bo gdy jesz czesto zwiekszasz swoj metabolizm a ty i tak masz szybka przemiane materii

[ Dodano: Pon Cze 06, 2005 10:08 pm ]
a no i jak najwiecej odpoczywaj i jak najmniej ruchu :]
  • 0

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: BARDZO PROSZE O POMOC...

poniedziałek (klatka/biceps) środa (barki,nadgarstki) piątek (niepamietam).

nie nadgarstki tylko przedramie ;-)
a w piatek to chyba plecy i triceps a do srody nogi jeszcze pewnie....
musisz zacząć jeść pożądnie ( duzo pić ) tez zaczynalem od podobnych warunkow jak Ty
nie przejmuj sie dasz rade...
aha i taka mała rada : nie faszeruj sie od poczatku suplami i odżywkami
Jak zaczniesz poządnie jeść to przez pół roku samo jedzenie bez zadnego problemu bedzie dawac efekty bardzo zadowalające
Pozdro
  • 0
Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało...
Pozdrowienia w podpisie za pomocą skryptów są nieszczere i prostackie

Q98
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BARDZO PROSZE O POMOC...
tHx,każda rada się przyda...wlasnie wtedy starałem się dużo pić wody (tak po 3L dziennie) pamietam.pozdr
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: BARDZO PROSZE O POMOC...
3 litry to nie duzo ja tyle wypijam przed silownia i na niej:) w dni kiedy masz silke pij wiecej wody:)
  • 0

bicek
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BARDZO PROSZE O POMOC...
narazie treningi na mase odłuż jak ktoś już wyżej wspomniał i zacznij jechać trening ogulno rozwojowy poćwicz 8tygodni ten plan ogulnorozwojowy niech Twoje stawy i mięśnie przygotują się na wycisk. Zrób sobie diete na mase i troszkę Ci jej wejdzie ale suple odstaw co najwyżej bierz ten wigor :D. Ogranicz ćwiczneia aerobowe bo jak mówisz szybko spalasz !! jedz 4-5 posiłków dziennie i pij z 3-4l wody ja pije tyle + mleko i sok winogronowy razem ok 5-6litrów.
Powodzenia czekamy na dalsze pytania :D

Załączone pliki


  • 0

Q98
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BARDZO PROSZE O POMOC...
>Mógłby mi ktoś pomoć w ułożeniu planu treningu ogólnorozwojowego
>treningu dalszego
#i dokładnej diety podczas trwania tego okresu.Pozdrawiam!!!
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: BARDZO PROSZE O POMOC...
ogolnorozwojowka jets na forum w podwieszonym poscie FAQ i w poscie rozwniez podwiszonym rozpiska caloroczna
dalszy czyli na amse? to w teamacie caloroczna rozpiska treningowa lub przykladowych treningach na amse
a dieta to w dziale odrzywianie :)
  • 0

Q98
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BARDZO PROSZE O POMOC...
A ile pić w dzień nietreningowyChyba mniej no bo wiadomo na treningu wipije dużo a jak dzien wolny to tyle już nie.Czy pić tyle samo.
  • 0

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: BARDZO PROSZE O POMOC...
nie musisz sie tak rozdrabniać ważne żeybyś piło około 3-4 do 5 litrów wody obojetnie czy jest to dzien treningowy czy nie :-)
Pozdrawiam
  • 0
Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało...
Pozdrowienia w podpisie za pomocą skryptów są nieszczere i prostackie

Q98
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BARDZO PROSZE O POMOC...
OK,dzieki a co radzicie mi jesc?co ma dużo kalorii, no bo niewiem czy jest sens jesc bardzo takie sery,chude mieso jesli chodzi mi glownie o przytucie bym mial z czego rzezbić.pozdro
  • 0

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: BARDZO PROSZE O POMOC...
musisz zadbać o pełnowartosciowe białko i w ogóle staraj sie żeby w każdym posiłku było około 30 gramów białka (rybki, mięsko, serek...) węglowodany to przede wszystkim ryż i makaron ewentualnie ziemniaczki a tłuszcz - oliwa z oliwek ..... popatrz sobie jakie posiłki sa podane w podwieszonych dietach
Pozdrawiam
  • 0
Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało...
Pozdrowienia w podpisie za pomocą skryptów są nieszczere i prostackie

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: BARDZO PROSZE O POMOC...
Q98: witam!
Zainteresowała mnie twoja osoba - pod względem budowy... z jakiego miasta jesteś?
Chętnie Ci pomogę!

Odnośnie treningu OGÓLNOROZWOJOWY - tzw. ACT (masz tu link)
http://www.forum-kul...showtopic=31089

Odnośnie diety, to proponuję spożywać takie rarytasy jak:
Głównie źródła węglowodanów:
ziemniaki - bardzo dużo! Tobie są wskazane, ryż, makaron, kaszy gryczane, płatki owsiane, glukoza,
Główne źródło białek:
Jajka, ser biały tłusty (nie zaszkodzi Ci), ryby tłuste - makrela itp, tuńczyk - też może być, drób, wołowina itd.
Tłuszcze:
oliwa z oliwek (do każdego posiłku ok 10-20g - spowalnia metabolizm), olej lninany min. 20g dziennie

  • 0

Q98
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BARDZO PROSZE O POMOC...
tHx wBd
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024