Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobre Rady na Początek, proszę o wsparcie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Backfire
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pińczów

Napisano Ponad rok temu

Dobre Rady na Początek, proszę o wsparcie.
Waląc prosto z mostu :)

Kończy się zima, z ławeczki mam plan przenieść się do lasu i pobiegać (oczywiście ławeczka też zostanie 3 razy w tygodniu). Zimą jak to zimą, z braku ruchu trochę tłuszczyku mi się zebrało na brzuchu i biodrach. Mam 177, ważę 70kg i mam plan poprawić sobie wygląd, pozbyć się tłuszczyku a uwydatnić mięśnie. Z góry zaznaczam, że nie interesuje mnie jakiś spektakularny rozrost masy, bo lubię biegać, a przy 80-90kg to problem. Chce poprawić sylwetkę żeby ładnie muskulatura wygladała, mam 200-250zł na odżywki. Co radzicie zakupić???

Sam mam parę opcji i zastanawiam się czy są dobre, oto one:

1. keratynę w kapsułkach + jakiś kompleks aminokwasów + l-karnitynę
2. nitro bolon + sam nie wiem co (bo nie mam pojęcia z czym to połączyć ?????)
3. keratynę w kapsułkach + HMB w kapsułkach + jakieś amino w kapsułkach (czy przy HMB i keratynie jest jeszcze potrzebne ?????)

Czy to dobre konfiguracje są dla tego co planuję, czy tez macie jakieś lepsze, sprawdzone, które możecie mi polecić z czystym sumieniem. Czy ktoś może sprawdzał jak działa nitro bolon i czy łaczy się to z keratyną, czy z aminokwasami budulcowymi???? Jak wspomniałem interesuje mnie rzeźba (a więc spalanie tłuszczu i uwydatnienie mięsni), a wzrost masy jest sprawą drugorzędną, aczkolwiek w drobnym stopniu nie zaszkodzi ;). Czy ktoś z Was może trenuje fitness i mają jaką radę w kwestii konfiguracji odżywek. Wielkie dzięki za wszelką pomoc.
  • 0

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre Rady na Początek, proszę o wsparcie.
Npisz wiecej info o sobie. Staz bo to do kreatyny wazne. ALe jezeli chcesz cwiczyc na redukcje to Thermo Fat Burner+OLimp Green Tee+Carbo+Tauryna. A co do NitroBolon to kreatyna z dodatkami oraz jej pochodne.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Backfire
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pińczów

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre Rady na Początek, proszę o wsparcie.
Jeśli więc chodzi o mnie to sytuacja jest taka.

Mam 20lat, od dobrych 4 lat ćwiczę, z tym iż nigdy nie zajmowałem się treningiem siłowym. Początkowo była to gimnastyka z biegami, potem same biegi (długodystansowe). Jesienią kupiłem sobie do domu ławkę, ćwiczę regularnie (3xtydzień) od 2 miesięcy, ale jak tylko poprawi się pogoda mam w planie wrócić do biegania. Wzrost: 177cm, Masa: 70kg. Mój problem polega na tym, iż chciałbym poprawić sobie sylwetkę (pozbyć się wierzchniego tłuszczyku, który zakrywa mięśnie - szczególnie na brzuchu) i poprawić muskulaturę. Jeśli chodzi o stopień wytrenowania to jest spory, ale z tą uwagą iż po gimnastyce którą uprawiałem mam niezwykle elastyczne mięśnie - co powoduje iż trudno mi je zmęczyć. Nigdy nie brałem suplementów i wpadłem na pomysł żeby spróbować. Szukam konfiguracji na sylwetkę, która pomoże mi podnieść jakość mięśni i je uwydatnić, bez zbytniego rozrostu masy (aczkolwiek może być konfiguracja wzrostowa, ale nie ostra. Zastrzegam też że nie chcę tracić wagi, ważę 70kg i jest ok). Dzięki!
  • 0

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre Rady na Początek, proszę o wsparcie.
Wiec czy chcialbys sie wyrobic z ta rzeba do wakacji?? W tym sporcie nie warto sie spieszyc wiec ja bym Ci proponowal inaczej... Teraz zapewne konczysz trening ogolnorozwojowy, wiec... Zrob sobie teraz cykl na mase, zgarnij dietke z podwieszonych(bardzo wazne), trening na mase, mozesz do tego dokupic Mass XXL Trec'a (najlepszy gainer) i koniecznie witaminy (polecam MultiPack Trec'a). Po zakonczonym cyklu na mase (8-10tyg.) mozesz zrobic trening na rzezbowo-areobowy i do niego zakupic Olimp GreanTea+ThrmoFatBurner+witaminy. Trening znajdziesz w podwieszonych diete rownierz. Efektem tych dwoch cylki bedzie (jezeli masz troche tluszczyku) nieznaczny przyrost masy ale uwydatnione miesnie. Jakby co to pytaj. Pozdro!
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024