Witam!
Obecnie (od trzech dni) przeszedlem na program treningowy na rzezbe. Chce spalic okolo 4 kg. Wrzucilem aeroby rano naczczo. Obnizylem wegle i podnioslem bialko.
Moj problem polega na tym ze nie wiem co zbytnio jesc???? Tzn. moja dieta opiera sie na pirsi z kurczaka troche warzyw, tuńczyk, chudy bialy ser i uzupełniam to odrzywka białkową.
Prosze o rade co i w jakich ilosciach mozna jeśc??
P.S Nie chce stosowac supli odnosnie redukcji tkanki - moze uda mi sie to zrzucic bez suplementacji.
Dzieki
Jedzieni podczas diety
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Skutki uboczne podczas zażywania sterydów |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Zastapienie cm3 na mono podczas cyklonu |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Czym są suplementy diety ? |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Polecam METHOXY HG CHRYSIN Suplement Diety |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Czy dzięki folii owiniętej np na brzuchu podczas treningu przyspieszy spalanie z niego tłuszczu? |
Trening dla średniozaawansowanych |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
DIETY DO ENDOMORFIKA!!! PROSZE OPROPOZYCJE!- Ponad rok temu
-
CKD cała prawda- Ponad rok temu
-
dieta do kreatyny i BCAA---SIŁA- Ponad rok temu
-
surowe jajka+płatki owsiane???- Ponad rok temu
-
Suplementy- Ponad rok temu
-
Yogurt- Ponad rok temu
-
Carbo czy Gainer? Co lepiej?- Ponad rok temu
-
Dieta do oceny- Ponad rok temu
-
NESTLE NAN 2R- Ponad rok temu
-
witaminki VIGOR- Ponad rok temu



Ponad rok temu
