Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dawkowanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

adeek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dawkowanie
Siema wysztkim :) mam kreatyne z Hi Teca w proszku i odżywke Whey Mass Gain, i nie wiem jak to brac... razem czy osobno ? oprocz tego mam jeszcze odzywke Magnuma 5000, i tesh mam pytanie czy zostawic ja sobie na pozniej czy jak ? Z gory dzieki za odpowiedzi :) Pozdrawiam
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dawkowanie
daj info o sobie
  • 0
Pozdrawiam Strong

adeek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dawkowanie

daj info o sobie


tz. ? chodzi Ci o wiek,mase i ile cwicze ?mam 16,lat waze 56 kilo i nie moge za nic wzbic tego,cwicze jush dosc sporo czasu(dokladnie nie wiem ile,ale dlugo), ostatnio bylem u lekarza to powiedzial ze jush moglbym zapodac sobie kredke, tylko mi nie powiedzial jak to laczyc z odzywka.
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dawkowanie
dosc sporo czasu tzn ?
jaka szybkosc metabolizmu ?
  • 0
Pozdrawiam Strong

MILKA
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dawkowanie
Ja bym mógł powiedzieć że nie wszystko na raz :!: po 1 to jesteś za młody żeby wszystko na raz zażywać ale weź sobie Whey Mass Gain bo magnum ma w sobie kreatyne i to nie bedzie za dobry zestaw :!:
  • 0

adeek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dawkowanie

dosc sporo czasu tzn ?
jaka szybkosc metabolizmu ?



Dzieki Strongbart za wszelkie rady itd. ale ja tylko chcialem wiedziec jak brac kredke z odzywka, wiec dowiem sie wkoncu czy nie :P nie zmieni faktu ze np.napiszesz ze jeszcze za wczescnie na kredke itd. mam jush ja zakupiona tak jak i odzywki i chcialbym wiedziec jak moge polaczyc ta kredke z whey mass gain :) Wiec prosze cie o normalna odpowiedź, wiem ze jestes tutaj aby pomagac ludziom, doradzac co im jest dobre bo sie na tym znasz. Wiec jak bedzie ? napiszesz mi ? czy mam dalej szukac odpowiedzi ;)

A i jeszcze jedno ta odzywke magnuma brac dopiero jak skonczy mi sie mass gain czy dopiero jak zakoncze cykl kreatyny.

Za wszyskie rady serdeczne dzieki, i pozdro dla ciebie. 3maj sie
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dawkowanie
kREAtyna 5g dziennie [po treningu w dzien treningowy i rano naczczo w dzien bez treningu]
gainer w zaleznosci od brakow w diecie
  • 0
[you]
pozdro :P

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dawkowanie
Skoro tak chcesz to prosze bardzo :)

kreatyna moze byc jak napisał Anar

mass gaina bierz przed trenigiem(45 minut) i wiecej w zaleznosci od brakow w diecie, jak napisal poprzednik...

Magnuma zostaw, on zawiera kreatyna, nie ma sensu jej wiecej ładowac, wez go kiedy indziej :)
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024