Skocz do zawartości


Zdjęcie

dawkowanie testosteronu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

johny88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,dymanie kolezanek
  • Staż [miesiące]:sezonowo
  • Wzrost [cm]:172
  • Biceps [cm] :36
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:60
  • Wyciskanie [kg]:90
  • Waga [kg]:malo jak chuj

Napisano Ponad rok temu

dawkowanie testosteronu
siema,nabylem testosteron enathate firmy geofman z pakistanu 10 ampulek.Poleca sie strzala co 5 dni ,czyli 50 dni cyklu,wiec moim zdaniem czasowo w sam raz ,poprawcie mnie jesli sie myle .Zastanawia mnie czy 10 ampulek to nie za malo na cykl,wogule to prosil bym o opinie tych ktorzy to brali,jakie sa efekty?po jakim czasie i ewentualnie ile jeszcze mam dokupic do cyklu.pozdrawiam
  • 0

Gleba
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Pas [cm]:85
  • Przysiad [kg]:120
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:140
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie testosteronu

siema,nabylem testosteron enathate firmy geofman z pakistanu 10 ampulek.Poleca sie strzala co 5 dni ,czyli 50 dni cyklu,wiec moim zdaniem czasowo w sam raz ,poprawcie mnie jesli sie myle .Zastanawia mnie czy 10 ampulek to nie za malo na cykl,wogule to prosil bym o opinie tych ktorzy to brali,jakie sa efekty?po jakim czasie i ewentualnie ile jeszcze mam dokupic do cyklu.pozdrawiam


Najpierw kup sobie odbloki i suple do tego potem startuj z 1shoot=1cm co 3 dni i dokupil bym z 10 minimum na cykl, pozatym ja na twoim miejscu bym potyrał jeszcze trochę na sucho bo z info widze ze masz 36 na lapie i jaka waga napisz, koksy mogą ci nie wejść za dobrze jeżeli masz mały staż na siłowni
  • 0

johny88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,dymanie kolezanek
  • Staż [miesiące]:sezonowo
  • Wzrost [cm]:172
  • Biceps [cm] :36
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:60
  • Wyciskanie [kg]:90
  • Waga [kg]:malo jak chuj

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie testosteronu
Tak w zupelnosci to nowicjuszem bym sie nie nazwal,mam za soba cykl na omnadrenie gdzie w 8 tygodni zrobilem 5 cm w lapie,7 kg wagi i z 70 kg wyciskania wskoczylem na 110kg przy wadze 70 kg wiec bylem mala bombka hehe,tyle ze bylo to 2 lata temu i potem mialem przerwe zakrapiana alko i spadlem jak dzieciak :) aktualnie miesiac temu skonczylem cykl na kreatynie to podpompowalem sie troche na tyle zeby chociaz bylo w co kuc strzykawe hehe wiec sam widzisz ze czas najwyzszy na cykl
  • 0

bartektorun
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
8
Neutralna
  • Lokalizacja:wloclwawek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pilka nozna
    MMA
  • Staż [miesiące]:2 lata
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :43
  • Udo [cm]:68
  • Waga [kg]:100

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie testosteronu

Tak w zupelnosci to nowicjuszem bym sie nie nazwal,mam za soba cykl na omnadrenie gdzie w 8 tygodni zrobilem 5 cm w lapie,7 kg wagi i z 70 kg wyciskania wskoczylem na 110kg przy wadze 70 kg wiec bylem mala bombka hehe,tyle ze bylo to 2 lata temu i potem mialem przerwe zakrapiana alko i spadlem jak dzieciak :) aktualnie miesiac temu skonczylem cykl na kreatynie to podpompowalem sie troche na tyle zeby chociaz bylo w co kuc strzykawe hehe wiec sam widzisz ze czas najwyzszy na cykl


z tego co wiem to :

po 1 . za krotko biles Omke

po2. 7 KG. to nie duzo na OMCE

po3. odpusc sobie pocwicz na sucho jeszcze napewno ci wpadnie pare cm w lapie . ja tez sie przymierzam do cyklu lecz jeszcze prubuje wycisnac z siebie max mozliwosci.
  • 0
Pomoglem daj plusa :D
  

                            SAMO SIE NIC NIE ZROBI !!

johny88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,dymanie kolezanek
  • Staż [miesiące]:sezonowo
  • Wzrost [cm]:172
  • Biceps [cm] :36
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:60
  • Wyciskanie [kg]:90
  • Waga [kg]:malo jak chuj

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie testosteronu
Ja mam tak tragiczna genetyke i tendencje do nieodkladania kompletnie ani tluszczu ani masy miesniowej,ze w moim przypadku tyranie na sucho to porazka i strata kasy na suplementy uwierzcie :/ decyzja zapadla ,trzeba kuc , piszecie mi ze co 3 dni strzala ,a czytalem ze przez 5 dni utrzymuje sie ten sam poziom ,wiec jaki sens walic co 3 dni? Prosil bym o zdanie tych ktorzy mieli do czynienia akurat z tym srodkiem konkretnie.
  • 0

Gleba
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Pas [cm]:85
  • Przysiad [kg]:120
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:140
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie testosteronu
No nie jestem pewien czy dobrze robisz odłóż to na zimę i w zimę rób masówke a efekty będą dużo dużo lepsze...

Moi znajomi po omie 8-20 shootów przytyli po około 20kg lekko i efekty były ogromne lecz chłopaki po 2 lata śmigają na suplach samych... Sam napisałeś w profilu że ćwiczysz sezonowo więc niewiem czy to dobry pomysł aby kuć się na wakacje :) spadnie więcej jak wejdzie :D

Pozdrawiam Cię i przemyśl to, a co do słabej genetyki się nie przejmuj ponieważ jeżeli będziesz ostro trenował regularnie wkońcu urośnie ale nic w 3mśc...

Jeszcze raz pozdrawiam i życzę efektów B)
  • 0

lg team
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 2
77
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :ok 50
  • Wyciskanie [kg]:ok 200
  • Waga [kg]:ok 105

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie testosteronu
po tym co pisze autor tematu wnioskuje ze nie ma pojecia ani o odzywianiu sie ani o suplementacji a i z treningiem pewnie ma spore problemy, sieganie po saa nie dadza ci tego co sobie wymarzyles autorze,
  • 0
__________________________
masz sprawe pisz PW / e-mail...

Gleba
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Pas [cm]:85
  • Przysiad [kg]:120
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:140
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie testosteronu

po tym co pisze autor tematu wnioskuje ze nie ma pojecia ani o odzywianiu sie ani o suplementacji a i z treningiem pewnie ma spore problemy, sieganie po saa nie dadza ci tego co sobie wymarzyles autorze,



Widzisz profesjonalista Ci napisał jak to wygląda więc :) Powodzonka
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024