Czy biorac kreatyne i gainer uzyskam efekt, jesli...
Guest_elmek_*
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...
Guest_elmek_*
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...
Guest_elmek_*
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...
Napisano Ponad rok temu
Kreatyne w sumie tez mozesz, brac, zwiekszy to takze wydajnosc Twoich treningow SW.
Napisano Ponad rok temu
Kreatynke, gainerka mozesz brac [gainer miedzy posilkami i po treningu]
pozdro
Napisano Ponad rok temu
Guest_elmek_*
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
SW tzn. Sztuki Walki
No jeszcze do tego jakies witaminki i bedzie ok np.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Guest_elmek_*
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Czy skrzywienie łopatek wpływa na szerokość pleców ? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
czy warto kupic mini socoma uzywanego |
MAGIA STALI |
|
|
||
Czy musze zmieniać plan treningowy? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
jak mam cwiczyc i co kupic!prosze o pomoc |
Trening dla początkujących | Guest_maciek 16 łapa_* |
|
|
|
Czy to możliwe... ?? |
Dieta |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
5 kg do maja- Ponad rok temu
-
Co na odchudzanie dla dziewczyny ?- Ponad rok temu
-
piszcie prosze odżywki- Ponad rok temu
-
mam pytanie- Ponad rok temu
-
amino anabol + perfect amino- Ponad rok temu
-
dawkowanie mass xxl...- Ponad rok temu
-
Coś na Allegro mnie zastanawia- Ponad rok temu
-
Jak mam to stosowac...- Ponad rok temu
-
coś na energię- Ponad rok temu
-
zestaw supli dla chudego.Ocencie- Ponad rok temu




Ponad rok temu
