Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak uzywac Kreatyny?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

madeyt
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uzywac Kreatyny?
a ja mam pytanie takie: trenuje 2 razy w tygodniu na silowni i 2 razy krav maga (walka), czy te dni kiedy mam trening krav maga traktuje tez jako treningowy i biore po treningu (dodam ze koncze go dopiero o 21)?
  • 0

J0hny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uzywac Kreatyny?
Tak , musisz tez traktowac jako trening ,


Strongbart .. szczerze to nie uwazam zebys mial racje , dlaczego mowisz ze odradzsz przed i po trenungu to jakie jest twoja podowiedz na dawkowanie ?? to kiedy??
  • 0
No1 Can StoPP Me
~~~~~~~~
Mowie to co mysle
Mysle to co wiem

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uzywac Kreatyny?
przeciez chyba jasno napisałem !!

zmniejszenie nadkompensacji w dawce potrenigowej

ja polecam tylko jedna dawke albo przed albo po [trenigu oczywiscie], nie ma roznicy kiedy to zrobisz(jezeli jest to suplementacja cykliczna)
  • 0
Pozdrawiam Strong

ma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kung fu, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uzywac Kreatyny?
co do kreatyny to też mam pytanie jak ją brać.otóż mam mono kreatyne 1000,ZMA oraz HMB-chciałem to wszystko połączyć w kwietniu kiedy zaczynam trening siłowy, ale teraz sie zastanawiam.chce wykorzystać mój drugi cykl kreatyny w jak najlepszym powiększeniu mięśni więc może w czasie treningu siłowego wezme HMB (skoro już mam) i ZMA a kreatyne odłoże na czerwiec kiedy będe robił mase?? prosze o fachową rade...
  • 0

1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uzywac Kreatyny?
po co uzywasz slowa ktoreho prawdopodobnie niestety nikt nie rozumie (nadkompensacja)? i jeszcze dodajesz ze wyrazasz sie jasno...mow jasniej...tyczy to sie rowniez nastepnych postow...
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uzywac Kreatyny?
MA wez spokojnie kreatyne z ZMA, skoro masz to trzeba wykorzystac :)

HMB bierz na samym poczatku, a kreatyne z ZMA w nastepnym cyklu treningowym po HMB

(zakładam ze masz juz odpowiedni staz)

1988 jestem pewny ze duzo osob go rozumie :)
moze Twoja niewiedza wynika z wieku ? choc to mnie dziwi, przeciez jest powszechnie uzywana.
a oznacza w tym przypadku odbudowanie strat kreatyny w "magazynie" komórkowym(retikulum), wraz z ich nadbudową(organizm "zabezpiecza" sie przed takimi sytuacjami, daltego m.in suplementacja kreatyna jest skuteczna do pewnego momentu przy wysokich dawkach.)
  • 0
Pozdrawiam Strong

1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uzywac Kreatyny?
ty sie o moj wiek nie martw...bo pewnie i tak jestem tu jednym z najstarszych. I znowu sie popisujesz slowami w stylu retikulum...nie wime czy myslisz ze tym buduje sie autorytet?
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uzywac Kreatyny?
człowieku Ty masz biologie w szkole ?
szkoda ze nie ma juz "starej ekipy" wtedy było mozna wszystko normalnie pisac, wszyscy wszystko rozumieli a teraz co

Poszukaj sobie starych postów i czytaj :) zawsze tak pisałem wiec nie wiem po co mam sie odzwyczajac.
  • 0
Pozdrawiam Strong

ma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kung fu, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uzywac Kreatyny?
czyli mam zostawić krete i ZMA na czerwiec czy razem z HMB w kwietniu??
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uzywac Kreatyny?
propoponuje zostawic na czerwiec.
  • 0
Pozdrawiam Strong

MILKA
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uzywac Kreatyny?
Jak bym mógł zapytać chociasz to głupie pytanie co to jest ZMA :?:
  • 0
WBD moj przyjacielu nie kasuj mych komentarzy :P :D

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uzywac Kreatyny?
jest to preparat zawierajacy unikalny uklad chelatowanych aminokwasami pierwiastkow: cynku i magnezu oraz witminy b6. Poszczegolne substancje sa niezbedne do codzxiennej ochrony organizmu przed szkodliwymi skutkami przeciazen, zwiazanych z ibntensywnym wysilkiem fizycznym, brakiem laknienia, chorobami i urazam i oraz tzw. stresem oksydacyjnym....
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...

1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uzywac Kreatyny?
Mam 2biologie w tygodniu i o 2 za duzo...ty to pewnie masz z 6! i ocena tez pewnie celujaca...nie zroumialem o co chodzi Ci ze stara gwardia, ale nie wiem czy zauwazyles,ze wiekszosc tych co tu wchodza czekaja na prosta rade-a nie malo znaczace dla normalnego ,,smiertelnika,, hasla... nie mam racji?
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uzywac Kreatyny?
ten dział ma byc na wysokim poziomie czy tego chcesz czy nie !

a co do starych uzytkownikow skorzystaj z wyszukiwarki i poszukaj postow, dyskusji jak stale był Anar i Avanger :)

co do zma , prosze, oto faq :)

ZMA

1 Co to jest ZMA ?
2 W jakim wieku mogę brać ZMA?
3 Czy ZMA nie jest szkodliwe, jakie ma skutki uboczne ?
4 Jak brać ZMA ?
5 Co mi da ZMA ?
6 Czego mam unikać biorąc ZMA ?
7 Czy połączenie ZMA z tribulusem będzie dobrym wyjściem




1
ZMA jest suplementem zawierającym związki chelatów cynku, magnezu, oraz witaminę B6. Chelaty są to związki sprzężone w jednej cząsteczce aminokwasu i minerału, przez co maksymalnie zwiększa się wchłanialność tych minerałów, podczas gdy powszechnie dostępne związki w aptece /węglany, siarczany/ wchłaniają się w niewielkim stopniu i są nieefektywne. Cynk i magnez odpowiadają za prawidłową syntezę testosteronu(jednego z najbardziej anabolicznych hormonów), a witamina B6 zwiększa wchłanialność tych minerałów.

2
ZMA można brać w każdym wieku, nie wpływa ono znacząco na dodatkową syntezę testosteronu, tylko „pilnuje” by ona przebiegała prawidłowo, uzupełnia braki tych minerałów w diecie, które występują bardzo często.

3
ZMA nie ma żadnych skutków ubocznych, jest całkowicie bezpieczne.

4
ZMA dla mężczyzn poleca się brać 3 kapsułki przed snem, dla kobiet wystarczą 2 kapsułki(również przed snem).

5
ZMA szczególnie dobrze wpływa na regenerację, biorąc ją można odczuć głębszy, bardziej odprężający sen. Szczególnie nadaje się do stosowania wtedy, podczas ciężkich cykli, gdy jesteśmy zmęczeni, lub nawet przetrenowani. Dodatkowo uzupełnia dietę o niezbędne minerały, bez których organizm nie może funkcjonować prawidłowo, przy niedoborach(które występują bardzo często) zwiększa poziom syntezowanego testosteronu.

6
Przed snem, gdy bierze się ZMA należy unikać wapnia, gdyż zakłóca ono wchłanianie tych minerałów.

7
Połączenie z tribulusem jest jak najbardziej prawidłowe, saponiny zawarte w tej roślinie powodują wzrost poziomu testosteronu, ale najpierw musi on być zsyntezowany w jądrach. Przy jego dużej ilości niedobory minerałów mogą zahamować ten proces, wtedy efekty przyniesione przez tribulusa będą bardzo małe. Dlatego zawsze do cyklu TT warto zastosować ZMA, by umożliwić tribulusowi wydajne działanie
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024