Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wklęsła klata!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Mandy1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wklęsła klata!!
Czesc! Mam problem taki ze jak napisałem w temacie mam poprostu wklesła klate.Wyglada to tak ze cwicze od wakacji.Mozliwe ze przez niewiedze zaniedbałem górną i srodkową cześc kaltki.teraz mam kaltke całkowicie płaską !Dół jeszzcze jako taki ale ogółnie to marnie.Od 2 tygodni zaczż.łem chodzic na siłkeMam 18 lat waże 56 kg i mam 178 cm wzrostu jestem ektomorfikiem i mam szybki metabolizm.Zacząłem brac MASS XXL.Na klatke cwicze tak:
-Wyciskanie na ławce prostej 4x12 powtórzeń(stosunkowo niewielim ciężarem 20 kg)ale i tak cięzko i nie koge już 12 powtórzenia zrobić
-Motylek 4x 15 powtórzen
-Wyciskanie na skośnej głowa w góre 4x 12\10\8\6
-Wyciskanie na maszynie(nie wiem jak ona sie nazywa ale na siedząco i wypychanie do przodu)4x 12 powtórzen
-Rozpietki na skośnej głowa w góre 4x5 powtórzen.
Doradzcie jakie jeszcze cwiczenia mógłbym zastosowac aby pomóc tej mojej klatce.Czy robie dotychczasowe cwiczenia odpowieddnie?Aha i jeszcze jedno jaki uchwut zastosowac do tych cwiczen (chodzi mi tu o wyciskanie na skośnej i prostej)czy szerokim , srednim czy wąskim?
Prosze niech ktoś pomoze!!!
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Wklęsła klata!!
aaaaaaaa nie doczytalem Twoj post :P
jak cwiczysz od 2 tyg to cwicz ACT - trening ogolny znajdziesz go w postach podwieszonych w dzile trening a potem sie za mase bierz by pokryc klate miechem :-)


za duzo serii

rob zwykly plan na mase by pokryc klate miesniami(zobacz do podwieszonych)

rob np:
- wyciskanie skos gorny 12,10,8,6
- wyciskanie plaskie 12,10,8,6
- ropietki na skosie gornym 4x12

szeroki jest dobry bo rozciaga zaczepy klaty(zastosowalbym na plaskiej) a na skosie gornym waski by srodek klaty nadbudowac miesniami
  • 0
Be free.

Mandy1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wklęsła klata!!
OK dzieki a jakimi cięzarami? te co podałem sa dobrze czy moze zwiekszyc.I jeszxzce jedno czy skupic sie na cwiczeniach ze sztanga i sztangielkami czy i stosowac je w innych cwiczeniach zamiast cwiczen na maszynach ?
  • 0
Tego chyba nie trzeba komentować... :-))

wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Wklęsła klata!!
takimi cięzarami zebyś dał rade zrobić tyle powtórzeń ile jest wymagane
  • 0

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wklęsła klata!!
jezeli ma to byc trening ogolnorozwojowy to łącz cwiczenia na maszynach z cwiczeniami wolnymi
  • 0

Mandy1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wklęsła klata!!
ok.Ja jeszcze dodam ze nie potrzebuje juz treningu ogolnorozwojowego ponieważ ja cwicze juz od wakacji ale dopiero teraz zapisałem sie na siłke a wczesniej cwiczyłem w domu.

[ Dodano: Nie 27 Lut, 2005 ]
A jeslo chce trening na mase to powinienem raczej robic tylko sztanga i hantelkami tak?
  • 0
Tego chyba nie trzeba komentować... :-))



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024