Skocz do zawartości


Zdjęcie

'6' weide + bieganie + rowerek + osobno brzuszki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Co sadzicie o moim planie? (4 użytkowników oddało głos)

czy to dobry pomysl?

  1. Tak, jak to wytrzymasz bedziesz mial 6ciopak i zwiekszysz predkosc do 100km/h :D (2 głosów [50.00%])

    Procent z głosów: 50.00%

  2. Byc moze, zalezy od Twojego organizmu czy wytrzyma takie przeciazenie (2 głosów [50.00%])

    Procent z głosów: 50.00%

  3. Nie mam zdania (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. NIE! przepalisz sie i nie bedziesz mial zadnych efektow, (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

celebes
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

'6' weide + bieganie + rowerek + osobno brzuszki
Wiem, ze brzuch ciezko przemeczyc, ale ja staram sie wrocic do kondycji... no i brzuch jest bardzo wazny w szybkosci, oczywiscie wszystkie inne miesnie tez wzmacniam, ale nogi i brzuch chce najbardziej. Sprawa wyglada tak, chodze codziennie na silke i cwicze ogolnorozwojowke + brzuszek, dodatkowo staram sie biegac i jezdzic na rowerze conajmniej raz dziennie. Co o tym myslicie, abym dorzucil do tych cwiczen aerobiczna '6' weidera?

a moze znacie jakies specjalistyczne treningi na szybkosc? nie moge jednak jeszcze za bardzo nogi przeciazac bo 6 tyg. temu mialem operacje. Dlatego staram sie wzmocnic najwazniejsze partie meisniowe przed powrotem na boiska (pilka nozna).

dzien mogl by wygladac tak: rano silka + bieganie, pozniej rowerek, a pod wieczor '6' weidera. Dodatkowo dobra dieta oczywiscie. Co o tym myslicie? za wszelkie oipinie z gory thx :)
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: '6' weide + bieganie + rowerek + osobno brzuszki
O jaka dokładnie forme szybkości Ci chodzi?
Poprostu bieganie, czy jakaś bardziej sprecyzowana forma ruchu?

Jakie ćwiczenia wykonujesz na brzuch, jakiego typu jesteś budowy i czy zalezy Ci tylko na poprawie szybkości czy na wytrzymałosci także.
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: '6' weide + bieganie + rowerek + osobno brzuszki
Jeśli chodzi o szybkość to obciążniki tylko jak miałeś operacje zaczij od małych :) Jakieś 20/30 dag.A6W jak chcesz dodaj są to bardzo dobre ćwiczenia ale też bardzo ciężkie(ja doszedłem do 18 dni),wtedy juz brzuszków nie musisz robić to Ci da pożądnie w kość.
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

celebes
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: '6' weide + bieganie + rowerek + osobno brzuszki
Placeck: tak - bieganie. Predkosc/przyspieszenie/wytrzymalosc - na wszystkim mi zalezy :) :D a co do cwiczen to nie mam wlasnie nic sprecyzowanego, dlatego napisalem tutaj, bo jednak lepsze efekty sa jak sie jedzie jakims konkretnym systemem sprawdzonym... ja robie laweczka i jechane na rozne sposoby, dodatkowo taki fajny przyrzad, ze nogi i tors sie zginaja, plus uniesienie na barkach i wyprostowane nogi do gory.

Micko: chodzi Ci o obciazniki na nogi i biegac w nich? hmmm hmmm tego wlasnie bym sie obawial, bo kiedys czytalem, ze bardzo mocno stawy obciaza. Chyba, ze zle zrozumialem :D
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: '6' weide + bieganie + rowerek + osobno brzuszki
Proponuje standardową ogólnorozwojówke 3-4x w tyg nastawiona na zwiekszanie obwodów 6-8 tyg (jezeli zaczynasz treningi np. po przerwie)

Dróga sprawą jest brzuch, który wg mnie powinienes na tym etapie trenować max 5 razy w tyg (proponowałbym 3-4).
Treningi mięsni brzucha powinieneś ukierunkowac na poprawę siły.

np.

I)
-Unoszenie nóg w zwisie na drążku 4x20
-Skłony na ławeczce skośnej 3x 20

II)
-Unoszenie nóg w zwisie na drążku ze skrętami tułowia 4x20
-Unoszenie nóg w leżeniu 3x25

Możesz ćwiczyć plan pierwszy na jednej sesji treningowej , a na następnej drógi plan i tak na zmiane.
W dni w które nie trenujesz brzucha wieczorami mozesz porobić zwykłe brzuszki np. 3x 30-40


Na poprawe szybkosci proponuje trening interwałowy np. bieg 30min (3-5min trucht i 15-30sec sprintu) z czasem mozesz skracac czas truchtu lub wydłuzać trucht bądź to i to (wszystko zalezy od kondycji).

Jeżeli zalezy Ci na szybkosci która masz zamiar wykozystac w grze w piłke proponuje dodać treningi szybkosciowo-zwinnościowe z piłką,slalomy itd.
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: '6' weide + bieganie + rowerek + osobno brzuszki
No obciążniki obciążają stawy dlatego załóż bardzo małę obciazene i chodź w tym normalnie na poczatku pewnie będa Cie bnoleć nogi,ale to przejdzie no a jak je zdejmiesz to nawer ronaldo cien ie dogoni :!:
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

celebes
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: '6' weide + bieganie + rowerek + osobno brzuszki
Na razie obciaznikow nie zakladam, ale dorzucilem 6 weidera :) najlepsze cwiczenia na brzuch jakie do tej pory robilem w zyciu :D masakra... tylko szyja mnie troche zaczela bolec, ale nie wiem czy to od tego, czy basenu. pozdr. :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024