Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co Uważacie....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Ksawier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co Uważacie....
[/b]Hmm..Od 2 tygodni zacząłem chodzić na siłownie!!Chcę się za to zabrać poważnie dlatego pisze i prosze was o rade i pomoc..Oczywiscie na poczatku chce zaznaczyc ze nie mam zamairu robic z siebie jakiegos kulturysty.Chcialbym tylko troche lepiej wygladac.Zbudowac jakies miesnie zeby to jakos wygladalo.Mam 17 lat, 179 cm wzrostu i waże lekko ponad 74 kg!! Rok temu chodzilem juz na silownie lekko ponad 2 miesiace.Chodzilem wtedy z tata.Zaznaczam ze wtedy nie mialem jakiegos treniungu ulozonego tylko chodzilem 3 razy w tygodniu i sobie cwiczylem.Moze powiedziec ze bylo to dla zabicia czasu.Teraz jednak zapisalem sie z kolega na silownie i chce sie za to zabrac na powaznie (z treningiem itd)..Obecnie chodze na silownie poniedzialek wtorek (sroda wolne) czwartek piatek (sobota i niedziela wolne)..Mam nastepujace pytanie.Chciałbym zacząć brać MASS XXL poniewaz nie mam, naprawde nie mam mozliwości stosowania diety.I czy MASS XXL przyniesie mi jakies efekty i zastapic w jakis sposob nie stosowanie diety. Czy powinienem zacząć brac tą odżywke czy może narazie nie..Co radzicie!!??..Mam takze pytanie o trening jak powinien wygladac w moim wypadku..Ile dni w tygodniu i co i kiedy mam trenowac??:>
  • 0

wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Co Uważacie....
moze sam nie chcesz tej diety.Nie wieze w to zebyś nawet nie mógł zrobić jakiejś prowizorki nawet.Na śniadanie płatki z mlekiem po treningu tuńczyk na kolacje twarozek.Pokombinuj troche.
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Co Uważacie....
dieta to podstawa......a odzywki same bez diety tez cos dadza ale mniej niz moglyby z dieta......

na poczatek trening ogolny(act) znajdziesz w podwieszonych postach......
wystarczy chodzic 3 razy w tyg na poczatku.....
act przez 4-8 tyg i potem trening na mase.......
  • 0
Be free.

Ksawier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co Uważacie....
Hmm..Wirus mówisz żebym pokombinował a co przez to rozumiesz..Powiem Ci ze czytałem kiklka diet i rzeczywiściem staram sie jeść 5 czy 6 posiłków dziennie (w małych ilościach)..Niom i jem na śniadanie płatki kukurydziane z mlekiem!! Do tego chleb żytni z masłem bądź z jakimś serkiem!! Przed treningiem zawsze pije mleko i po treningu tez a na kolacje jem chleb żytni badź bułki z rybą w oleju!! A w szkole staram sie robić sobie różne kanapki nie wszystkie z tym samym tylko wpycham tam co się da żeby nie dostarczały tylko i wyłącznie jednego składnika!!.."Dlatego pisałem że nie mogę podjąć diety nie ma jak (nie mam czasu przyżądzać sobie tego wszystkiego, a szkołe mam w nieciekawych godzinach poza tym jeszcze trenuje koszykówke)..No ale myśle że taka diety prowizorska + Mass XXL + Tauryna..Dadzą jakieś efekty..Przynjmniej mam taka nadzieje..!!

Oo a mam takie pytanie co jeść i w jakich godzinach np chodzi mi o godziny przed treningiem po treningu na kolacje na śniadanie..Co jeść wtedy, co by było najlepsze dla organizmu..??Co sądzicie??
  • 0

wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Co Uważacie....
na początku zawsze sa efekty.Z czasem zobaczysz ze dieta czyni cuda
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024