Skocz do zawartości


Zdjęcie

POMOCY JAK BRAC METE?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

ADAMS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

POMOCY JAK BRAC METE?
mam takie pytanie chce wziasc 50 tab metki + clomid,mozecie mi napisac jak to brac!?czy musze brac cos na ochrone watroby do tego przy takiej ilosci tabletek?!co zrobic zeby osiagnac dobry efekt?co powiecie na bialko 80-90 % + carbo max (produkty treca) do tego cyklu,ile mozna osiagnac przez taki cykl zakladajc odpowiednia diete,czy bede mial rozstepy po takim cyklu,oczywiscie potym kreatyna,tauryna,daxtrse,acrbo max bialko 90% ilecetyna?!!
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY JAK BRAC METE?
Na oslone watroby silimarol i hepatil. Duzo bialka. Carbo tez ok, a tauryne bierz tez w czasie cyklu a nie tylko po. Dieta oczywiscie. Ale malo masz tej mety dokup jeszcze 50. A i clomid oczywiscie po cyklu 10 tabletek.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

ADAMS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY JAK BRAC METE?
te srodki na ochrone silimarol i hepatil mozna kupic bez recepyt w aptece???ile to kosztuje??znasz jakis cykl na 50 tab ?czy przy takiej ilosci warto brac silimarol i hepatil
  • 0

piterrr84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:sporty walki silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY JAK BRAC METE?
sylimarol kupujesz bez recepty on chyba kosztuje cos 20 zl ale nie jestem pewien bierz go po 2 tabl dziennie i pewnie ze warto go kupic jakas ochrona dla watroby zawsze sie przyda
  • 0

pies83
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY JAK BRAC METE?
50 tab mety to lepiej se daruj. gow** z tego bedziesz mial a obciazysz tylko niepotrzebnie swoj organizm. i clom jeszcze do tego... posluchaj koksiarza i dokup tej mety, albo daj sobie spokoj... a rozstepow po 50 tabsach to to predzej na czole dostaniesz niz na jakims miesniu.
  • 0

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY JAK BRAC METE?
sylimarol kosztuje ok 7zl
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

ADAMS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY JAK BRAC METE?
wlasnie dokupilem jeszce 50 mety mam teraz 100 tab czy mozecie mi napisac jak to brac?!czy po 100 tab mozna miec rostepy lub glikomastie?czy zamist kreatyna mozna brac hmb po cyklu na podtrzymanie?
  • 0

piterrr84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:sporty walki silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY JAK BRAC METE?
mozesz ją brac tak 2-3-4-3-2 ale to juz od ciebie zalezy jest duzo innych planow jak brac mi ten sie wydaje na poczatek dobry.powinno sie ja brac co pare godzin najlepiej po posilku.oczywiscie sylimarol i jakies witaminki np vitaral po cyklu clomid i najlepiej kreatyne po cyklu no i nolve mozesz miec pod reka :cfaniak:
  • 0

ADAMS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY JAK BRAC METE?
co to jest nolve?czy po cyklu musze brac kreatyna na podtrzymanie z bialkiem czy wystarczy sama kreatyna?jak barc sylimarol?slyszalem ze kosztuje ok 7 zl ile jest tam tabletek?jak dlugo meta jest wykrywalna ?czy mozna ja wykryc naprzyklad na badaniach lekarskich takich jak sa potrzebne do pracy czy sa to specjalistyczne badania?
  • 0

pies83
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY JAK BRAC METE?

mozesz ją brac tak 2-3-4-3-2 ale to juz od ciebie zalezy jest duzo innych planow jak brac mi ten sie wydaje na poczatek dobry.powinno sie ja brac co pare godzin najlepiej po posilku.oczywiscie sylimarol i jakies witaminki np vitaral po cyklu clomid i najlepiej kreatyne po cyklu no i nolve mozesz miec pod reka :cfaniak:

dokladnie. nolwa do 100 mety wydaje mi sie zbedna, ale w razie czego nie zaszkodzi. 8)
i nie zapomnij o diecie i jakims gajnerze. muszisz dostarczyc organizmowi odpowiednia ilosc bialka i wegli. bez tego sama meta nie za duzo ci da.
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY JAK BRAC METE?
1) Nolvadex - taki środek żeby ci przypadkiem śliczne piersi nie urosły :D Działa jak antyestrogen (można go używać zamiast Clomidu).
2) Czy planujesz zrezygnować z diety po zakończeniu cyklu ? Przede wszystkim dbaj o diete i ćwicz.
3) Sylimarol 2-3 tab. dziennie
4) Meta jest wykrywalna przez jakies 5 miechów...
5) Są potrzebne specjalistyczne badania.

Powodzenia :mrgreen:
  • 0

ADAMS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY JAK BRAC METE?
jak brac Nolvadex ?czy bierze sie go po cyklu?mozna go kupic w aptece bez recepty ile kosztuje?czy jak zrobie badanie krwi na grupe itd sa w stanie wykryc mete?
  • 0

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY JAK BRAC METE?
na wykrywalnosc sterow sa specjalistyczne badania i nie da sie wykryc tego badaniem krwi
nolwe mozesz barac jak beda swedziec cyce kupisz u dila
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY JAK BRAC METE?
to na 50 tabletek clomid??
a jaką masz mete?
  • 0

ADAMS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY JAK BRAC METE?
chodzi o polska,czy moze mi ktos rozpisac 50 tab mety jak brac?czy na 50 tab musze miec clomid i novaldex????????
  • 0

pies83
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY JAK BRAC METE?
:? co chcesz osiagnac 50 tab mety????? czlowieku zrozum ze dawki LECZNICZE wynosza 10-15mg dziennie. przypuscmy ze bedziesz bral 2 tab dziennie przez 25 dni i co...???? jedyne co osiagniesz to ewentualna poprawa apetytu i ze 2 kg masy z czego 1 kg to pewnie woda. zeby osiagnac w miare dobry efekt anaboliczny potrzebujesz dawek ok 25-30mg dziennie... i odblok?? nolwa?? do 50 tab to nawet cynku bym nie wzial... ;>
  • 0

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY JAK BRAC METE?
rowniez uwazam ze 50 nie ma sensu brac nie starczy ci nawet na 3tyg brania
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

ADAMS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY JAK BRAC METE?
ile waszym zdaniem na poczatek musze miec mety?jak sie bierze nolvadex i w jakich ilosciach?czy jak beda mnie swedziec cyce to musze przerwac cykl czy go sie bierez w czasie cyklu?prosze wyjasnijcie mi to bo nie kapuje za dokladnie?czy 10 tab clomidu starczy na 100 tab mety
  • 0

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY JAK BRAC METE?
10 clomidu starczy, nolwy nie trzeba wystarczy cynk
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024