Kreatyna, Bialko + Thermal Pro Czy to ma sens?
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą
Napisano Ponad rok temu
beztluszczowa mase ciala zrobisz odpowiednio dobierajac skladniki w diecie oraz poprzez odpowieni trening
ECA nie polecam ;]
pozdro
Napisano Ponad rok temu
a jezeli chcesz budowac sama mase to tez nie polecam efedryny, to nie jest do konca bezpieczna zabawa, i antykatabolik z niej tez nie najlepszy
Anar, bedzie wiecej dla Ciebie co nie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Prośba do admina? |
COMBAT |
|
|
||
MMA Poznań - czy ktoś coś wie ??? |
MIXED-MA |
|
|
||
Prośba o rozpisanie cyklu. |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Trening przy diecie DukanaCo proponujecie? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
prosze o pomoc w sprawie treningu |
Trening dla początkujących |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
KREATYNA - brać czy nie ??- Ponad rok temu
-
czy tak bedzie dobze...- Ponad rok temu
-
gainer mct + kreatyna + hmb- Ponad rok temu
-
Wpływ sauny na cykl kreatynowy- Ponad rok temu
-
poradaGuest_Fenriz_* - Ponad rok temu
-
Jakie suplementy na początek?????????? POMOCY- Ponad rok temu
-
Help- Ponad rok temu
-
co mam ze soba zrobic ?- Ponad rok temu
-
Czas na moje pytanko.....;) z góry dzieki- Ponad rok temu
-
PLAN SUPLEMENTACJI NA RZEZBE I SILE- Ponad rok temu



Ponad rok temu
