Mam pytanie zasadnicze . Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat : czy podczas cyklu kreatynowego sauna jest dopuszczalna ? Chodze sobie raz w tygodniu a właśnie przed 4 dniami zacząłem brać kreatynę. Przy saunię piję ok 2 litrów wody więc bilans mam zerowy.
Pozdrawiam wszystkich i życze szczęśliwego Nowego Roku.
Wpływ sauny na cykl kreatynowy
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Przerwany cykl po 1 tygodniu pomocy!! |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Mono Uniwersal, X pand, Białko uns Relacja z cyklu |
Dzienniki treningowe |
|
|
||
cykl ocęcie go !! prosze ! |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
mój 1cykl,prośba o porady |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Epistane 2gi cykl redukcja/definicja |
Sterydy i Prohormony |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
poradaGuest_Fenriz_* - Ponad rok temu
-
Jakie suplementy na początek?????????? POMOCY- Ponad rok temu
-
Help- Ponad rok temu
-
co mam ze soba zrobic ?- Ponad rok temu
-
Czas na moje pytanko.....;) z góry dzieki- Ponad rok temu
-
PLAN SUPLEMENTACJI NA RZEZBE I SILE- Ponad rok temu
-
Kreatyna + l-glutamina ?dobre ??- Ponad rok temu
-
Co jest lepsze odrzywka czy koks- Ponad rok temu
-
CZy duzo pójdzie- Ponad rok temu
-
Początkująca osoba chce mieć fajną rzeźbę. :D- Ponad rok temu




Ponad rok temu
