Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mala historia i prosba o porade .


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

dreak
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mala historia i prosba o porade .
Jestem nowym uzytkownikiem , wiec z poczatku chcialbym sie przywitac ze stalymi bywalcami tego forum i nie tylko :) Po krotce chce przedstawic streszczenie mojej historii , a wiec . Od dziecinstwa mialem problemy z moja waga . Z poczatku za bardzo sie tym nie przejmowalem i zarlem ile wlezie . To sie zlozylo ze gdy mialem 15-16 dobilem do 104 kg :< Pomyslalem sobie - musi sie to wreszczie skonczyc . Tak sie zlozylo ze akurat przyblizaly sie wakacje i byl to dobry moment do zrzucenia paru kilogramow... Zaczalem ostre treningi fizyczne ( glownie rower ) glodowki itp . Stal sie cud - w przeciagu 4 miesiecy zrzucilem okolo 20 kg nie zazywajac zadnych odzywek . Bylem zaje*** z siebie dumny . Jako ze rozpaczal sie rok szkolny odpuscilem sobie dalsze odchudzanie ( planowalem dobic do 75 ale to pozostawalo jedynie w mojej sferze marzen ) . Zaczela sie zima - do wakacji przytylem 5 kg , nastepnie zrzucilem 5 kg ( stosowalem diete na 14 dniowa na przemiane materii ) znow przytylem , znowu zrzucilem te 5 kg ( achh te efekty jojo , glodowka daje poznac rezultaty ) i nastepnie znow przytylem 5 kg ( trwalo to chyba nastepny rok , odchudzalem sie nie uzywajac zadnych odzywek glownie glodowka czego efektem jest efekt JOJO ) . Na dzien dzisiejszy moja waga jest rowna 90 kg przy wzroscie 185 cm . Planuje zaczac znowu dietke ( ale niestety bedzie mnie ograniczlaa pogoda . pozostaja jedynie cwiczenia w domu ,) przy pomocy preparatu Thermo Fat Burner . Mam zamiaru schudnac 8-10 kg przy pomocy tego cuda w 2 miesiace . Wiem ze to jest realne , bo wczesniej tracilem okolo 5 kg w miesiac bez odzywek . W zwiazku z tym jest pare pytan i prosb do Was - Specjalistow . Jako , ze jestem zupelnie ciemny w tym temacie to czy ten preparat o ktorym wspomnialem jest tak skuteczny jak go reklamuja ? Czy ktorys z Panow moglby mi podac pare cwiczen ( ale tylko domowych , cos w stylu brzuszkow - ) Diete , abym mogl osiagnac moj wymazony cel przy moocy Fat Burnera :) Jestem osoba o silnej woli , o czym swiadczy moj wczesniejszy sukces ... Mam 18 lat i nie mam zadnych przeciwskazan fizycznych .... z gory dzieki za pomoc !!!
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Mala historia i prosba o porade .
dreak:
Witam ze swojej strony nowego a jakże silnego (pod wzgledem woli) faceta!
Odnośnie owego preparatu - niestety nie mam pojęcia, czy tak naprawdę działa - o to musisz pytać kolegów z suplementacji.
Odnośnie ćwiczeń - to może napiszesz czy posiadasz jakikolwiek sprzęt w domu - np. hantelki, drążek, czy rowerek stacjonarny.

  • 0

dreak
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mala historia i prosba o porade .
Witam i dzieki :) Co do sprzetu to na dzien dzisiejszy nie posiadam nic talkiego ale nie jest problemem zalatwienia paru hantelkow ale chyba nic niestety pozatym . Chodzi mi glownie o cwiczeni bez zadnego sprzetu . Dzieki i Pozdrawiam !
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Mala historia i prosba o porade .
zobacz sobie tutaj:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0
Be free.

dreak
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mala historia i prosba o porade .
Dzieki za link.... ale watpie zebym dal rade wykonac chociaz polowe z tych cwiczen ... :) Ale dla chcacego nic trudnego dzieki i pozdrawiam !
  • 0

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Mala historia i prosba o porade .
"dla chcacego nic trudnego" wiec nie widze przeszkod dlaczego nie mial bys cwiczyc na dworze?
proponuje ci rozpoczac bieganie na dworze (na rower jest za zimno) 2 a nawet 3 x w tygodniu po ok 40 - 50 min wiem ze na poczatku jest ciezko sie przyzwyczaic do pogody ale pozniej przestaniesz na to zwracac uwage, zima jest okresem przygotowawczym chyba dla wszystkich dyscyplin sportowych i chyba wszyscy zawodnicy wychodza na dwor poroszac sie na swierzym powietrzu.
dodatkowo pocwiczysz w domu trening ogolnorozwojowy i bedzie ok wybież sobie to co mozesz z tego linku wczesniej

dlaczego planujesz schudnac w 2 miesiace? propnuje przedluzyc to na 3 miesiace i nie katowac sie az tak bardzo bedzie to lepsze dla twoego organizmu.
dodatakowo NIE GŁODUJ to najgorsze co moze byc jeszcze nabawisz sie jakiejs choroby (wzodów bać nadrzerki lub cos w tym stylu) ty musisz pobudzic organizm do zwiekszonej przemiany materii czyli spozywaj 6 posilkow dziennie (w małych porcjach) ogranicz spozywanie weglowodanow a zwieksz spozywanie białka.
suplementy typu termo fat burner lub l- karnityna mozesz stosowac ale po co skoro i tak masz dobre wymiki bez nich - szkoda kasy
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mala historia i prosba o porade .

"suplementy typu termo fat burner lub l- karnityna mozesz stosowac ale po co skoro i tak masz dobre wymiki bez nich - szkoda kasy


jestem tego samego zdania :)
lepiej zainwestowac w dobrą diete

Uwarzam ze te wszystkie spalacze tłuszczu duzo nie pomagają, bardziej jest tu zastosowany efekt placebo.

oczywiscie pomijając Clen :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024