CZy duzo pójdzie
Napisano Ponad rok temu
masxxl 2kg
magnum 5000-1600g
kreatyne z tauryną
dektroze
wszyskto z treka
czy to mi dużo da i czy kotś mozę mi rozpisać jka mam to brać z podziałem przed treningiem po kture mierwsze ile po tym nastepn itp ?????
[ Dodano: Wto 28 Gru, 2004 ]
A oczywiście dieta i treningi są
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Napisano Ponad rok temu
tauryne mozesz sobie sama kupic bo lepiej sie wtedy dawkuje
zamiast dextrosy kup carbo
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Czy KM przewiduje walke z "cos wiedzacym" przeciwn |
COMBAT |
|
|
||
Virtual Reality, czyli co by było gdyby... |
KARATE |
|
|
||
Jak cwiczyc? |
KARATE |
|
|
||
CZy po dwóch latach judo Nadaje sie na capoeira?? |
CAPOEIRA |
|
|
||
Dieta - redukcja, nie za dużo calorii ? |
Dieta |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Początkująca osoba chce mieć fajną rzeźbę. :D- Ponad rok temu
-
Zestaw Odzywke ??!!- Ponad rok temu
-
genotropin pen 36- Ponad rok temu
-
beztłuszczowa masa- Ponad rok temu
-
ProSba- Ponad rok temu
-
TaurynkaGuest_Decadurabolin_* - Ponad rok temu
-
Prosze o szybka pomoc w sprawie odzywki!!!!- Ponad rok temu
-
Dobre i Nie drogie odżywki ... istnieja ??- Ponad rok temu
-
Czy do kreatyny potrzebna jest dieta??- Ponad rok temu
-
Gainer 1- VitalMax- Ponad rok temu




Ponad rok temu
