Skocz do zawartości


Zdjęcie

TRENING INNY NIZ WSZYSTKIE !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

zuber
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

TRENING INNY NIZ WSZYSTKIE !!
Witam. Nie zajmuje sie kulturystyka tylko gram w piłke nożna.Moj problem polega na tym, ze mam za duzo tkanki tluszczowej gownie na brzuchu. Moj plan treningowy wyglada tak: 2 razy w tygodniu silownia ( na rzezbe - duzo porwotzen przy mniejszym obciazeniu) i 3 treningi biegowe. Chce kupić odżywki, ktore pomoga mi zwieszyć szybkość i zredukować tkanke tluszczowa ( nie tracac masy miesniowej a moze nawet ją budujac ). waze 84kg , wzrost 187cm
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING INNY NIZ WSZYSTKIE !!
jak chcesz zeby wygladaly te cwiczenia aerobowe co bedziesz robil 3 razy w tygodniu ile minut ?

masz diete?
  • 0
Pozdrawiam Strong

zuber
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING INNY NIZ WSZYSTKIE !!
tzn wiesz teraz od stycznia zaczyna sie okres przygotowawczy do sezonu czyli treningi po okolo 1,5 godziny i to jest roznie wytrzymalosc, dynamika czyli ogolnie motoryka. a co do diety to nie stosuje zadnej ograniczam sie tylko do nie mieszania ziemniakow z kotletem czyli nie jem ziemniakow
  • 0

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING INNY NIZ WSZYSTKIE !!
ziemniaki nie sa jeszcze takie zle :]
dobrze bylo by jak bys napisal swoj wiek (lub klase rozgrywek) taka waga przy takim wzroscie to w pilce noznej jeszcze nie tragedia.
w zasadzie okres przygotowawczy w pilce noznej jest bardzo intensywny(szczegolnie jak trenowalem w 3 a pozniej w 4 lidze) i nigdy nie mialem problemu z utrata wagi po dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym. proponuje ci przedewszystkim zwrocic uwage na to co jesz. odpowiednie odzywianie pomozo ci zredukowac mase ciala bez problemu o 3 kg w okresie przygotowawczym (tj ok 3 miesiecy).Moja propozycja:
- zmniejsz jednorazowo ilosc przyjmowanego pokarmu,
- zwieksz ilosc do 5 posilkow dziennie,
- ogranicz ilosc węglowodanow rowniez chleb a w szczegolnosci cukry,
- nie obzeraj sie po godz 20:00
z odzywek jak juz musisz to proponuje jakiegos fat burnera oraz l'karnityne oba te skladnki daja końską moc na boisku :-]
  • 0

zuber
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING INNY NIZ WSZYSTKIE !!
dzieki za ta dietke :) jezeli chodzi o stosunek wagi do zworstu to ok wiem ze nie jest zle ale mam duzo tk na brzuchu i ciezko mi to zrzucic. Chyba zdecyduje sie na kupno tego fat burnera + jakies aminokwasy na sile miesni co wy na to ? czy moze hmb ?
  • 0

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING INNY NIZ WSZYSTKIE !!
to zalezy nad czym ci bardziej zalezy bo jezeli ma byc to sila miesni to ok hmb moze byc, ale jezeli ma to byc poprawa wytrzymalosci to hmb nie pomoze
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING INNY NIZ WSZYSTKIE !!
nie kupuj hmb ani l-karnityny to jeden wielki shit po ktorym jest zero efektow !!!!a kase nie mala wydasz;]
  • 0

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING INNY NIZ WSZYSTKIE !!
ja juz 4 krotnie bralem l-karnityne i efekt jest zadawalajacy wytrzymalosc za kazdym razem podnosila mi sie o ok 30 % wiec efekt jest napewno. polecam l-karnityne firmy MLO na mnie dziala najlepiej a cena tez nie duza bo ok 70 zl na miesiac stosowania
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024